Uzun Abiye Modelleri

Düğün, nişan, balo ve özel gecelerin vazgeçilmezi abiyeler. Moda akımının içerisinde sürekli yeni tasarımları ile  siz bayanlarımızın beğenisine sunuluyor. Yeni sezon abiye elbise tasarımlarına şöyle bir göz attığımızda uzun abiye elbise modellerine ilginin çok fazla olduğunu görüyoruz. Bu yılın modası taşlı uzun abiye elbiseler. Gece gezmelerinde yemeklerde ve düğün gibi özel günlerde ışıl ışıl olacaksınız. Ayrıca tek omuz abiye elbise modellerini istediğiniz renkte bu yeni sezonda giyebilirsiniz.

Uzun abiyelere dekoltenin de çok yakıştığını artık hepimiz biliyoruz. Özellikle Sarı, pembe, mavi, kırmızı ve yeşil renkleri trend olduğu sezonda sizi muhteşem gösterecektir. Uzun abiye elbise modellerinde derin yırtmaçlarla hareketlilik kazandırarak daha da çekici ve şık olabilirsiniz.

Uzun abiye elbise modelleri arasında balık etek modeller geçen sene olduğu gibi bu sene de tarzından çok konuşturuyor. Uzun abiye elbise seven bayanların vazgeçilmezi balık etekli abiyelerden yana olmaktadır. Havaların soğuması ile birlikte modacılar kreasyonlarına uzun abiye elbise modellerini eklemeye çoktan başladı. Özellikle düğün ve özel gecelere katılacaklar için bu modeller çok ideal diyebiliriz.

Uzun abiye modellerini seçecek bayanlarımıza bizden bir tavsiye olarak ilk önce vücutlarını iyi tanımaları gerekiyor. Çünkü uzun abiye modelleri çoğunlukla dar kesimlerden tasarlandığını düşünürsek vücut hatlarımızında düzgün olmasına dikkat edip kısacası fiziğimize güvenmeliğiz deriz.Bu uzun abiye elbise modellerini giymek biraz cesaret istemektedir.

Uzun abiyeler her yaş için ideal olan kıyafetler arasındadır. Eğer uzun boylu bir bayansanız özellikle sırt dekolteli uzun abiyeler tam size göre diyebiliriz. Sezon ve önümüzdeki sezon bile devam edecek gibi gözüken dantel modası uzun abiye elbise modellerinde muhteşem yakışıyor. Uzun dantelli abiye elbise modellerini hemen her ortamda tercih edebilirsiniz. Size müthiş bir şıklı ,zariflik ve asil gösterecektir.

Katılacağınız ortama göre ağır bir abiye modeli tercih ediyorsanız kesinlikle uzun abiye elbise modellerinden bir tanesini kendinize seçmeniz gerekir.Uzun abiye taşlı abiyeler , uzun dantel abiye elbise modelleri , iki renkli tasarımlı uzun abiyeler , balık etek uzun abiyeler ,  askılı şifon payet işli uzun abiye elbise modelleri ve dahada fazla modellerini bulabilirsiniz kendi zevkinize ve tarzınıza göre uygun olanı seçebilirsiniz.

Uzun Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz