En iyi Destinasyon Spa’lar

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK DESTINASYON SPA’SI İLE TANIŞIN: RICHMOND NUA WELLNESS-SPA

‘Destinasyon Spa’ nedir?

Destinasyon Spa; lokasyonuyla, egzersiz, sağlıklı beslenme, masaj, bakım ve iyi yaşam felsefesiyle ziyaretçilerinin beden ve zihinlerini yenileyen ve hayat boyu sağlıklı kazanımlar elde etmelerini sağlayan konaklama merkezidir. Bu yıl 10 yaşına giren Richmond Nua Wellness-Spa, Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon spa’sı olma özelliğini taşıyor. İstanbul’dan 1,5 saat uzaklıkta, Sapanca Gölü kenarında doğayla iç içe konumuyla Richmond Nua’da hayattan daha fazla keyif alacağınız sağlık dolu günler sizi bekliyor.

Nua Slim & Nua Fit ile Yeni Nesil Zayıflama!

Nua Slim & Nua Fit, kişiye özel doğru beslenme yöntemleri ve vücuda direnç katan aktiviteleri sayesinde kilo verme sürecini yeni nesil yöntemlerle yaşamanızı sağlıyor. Siz sadece program koçunuzu dinleyin, daha sağlıklı ve dinç bir bedene merhaba deyin.

Richmondnuo Luellness-spa

365 Gün Detoks Programı ile Arınmanın Tadını Çıkarın

Richmond Nua WelIness-Spa’da yılın 365 günü kişiye özel detoks imkanı sunan bu program 3, 5, 7, 10 ve 14 günlük detoks programları ile size stresten uzak ve sağlıklı bir arınma yöntemi sunuyor.

Hypoxi Programı Ve Beautyfood ile Kendinizi Yeniden Keşfedin!

Vücudunuzdaki kalıcı yağları kısa sürede yakmanızı sağlayan Hypoxi, 4 farklı cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan bir fitness ve vakum terapisidir. Hypoxi, ameliyatlı kilo kaybetme yöntemlerinden farklı olarak tamamen doğal bir yöntemdir. Egzersiz ve kalorilere dikkat edilen ve kişiye özel oluşturulan bir diyet programı ile birlikte uygulanan Hypoxi ile 4 günde 1 beden incelebilirsiniz. Bunun yanında uzmanlarca hazırlanan ve pişirme tekniğinden malzemelerine kadar her şeyin özenle tasarlandığı Beautyfood menüsünde, leziz ve sağlıklı yiyecekler sizi bekliyor.

Masaj ve Bakımlarla Baştan Sona Yenilenin!

Sapanca Gölü’nün doğal ortamında yer alan Richmond Nua VVelIness-Spa’da isterseniz masaj ve bakımlarla baştan sona yenilenin, isterseniz de kendinizi sıcaklığı 30° ile 100° arasında değişen sauna ve buhar banyolarından birine bırakın. Siz de gelin, iyilik ve sağlıkla yenilenin.

En iyi Destinasyon Spa’lar Resimleri
En iyi Destinasyon Spa'lar_1.jpg

Yorum Yaz