Aşkta mutluluğu yakalamanın sırları

Mutlu bir şk ve mutlu bir evliliğin sırlrını pylşcğım bu yzımı dikktle okumnızı öneriyorum. Çünkü her zmn kışın bırkmk iyi bir fikir değildir. Bzen bzı şeylere dikkt etmek gerekir. İşte şkt mutluluğu yklmnın sırlrı! Mutlu bir evliliğin mutlu bir şk yşmnın şu kdr ömrü vr dense de kesinliği olmyn bu bilgilere ldnmmk gerekiyor. Y d çoğu zmn evlilik şkı öldürür cümlesini sık sık duyrız. Bunlr ldırış etmeden mutluluğu yklmnın sırlrı hkkınd birkç fikir vermek istiyorum.

Mutluluğu yklmnın sırrı slınd işbirliği ile oln bir şeydir. Unutmyın şkınızd mutluluğu yklmk istiyorsnız işbirliği oluşturmk hem iyi bir sevgili hem de iyi bir tkım rkdşı olmnın yolundn geçer. Her şeyin birbirinize duyduğunuz şkl hlledileceğini de düşünmeyin. Evet, bir kişiyi tüm özellikleri ile sevmeliyiz. Am unutmmlıyız ki, ilk zmnlrd göz yumduğumuz y d frk etmediğimiz birçok şey ilerde şkt mutluluğu yklm sırrı olyını engeller.

İlk bşlrd oln heyecnınızı hiçbir zmn kçırmmy özen göstermelisiniz. Arnızdki o güçlü bğı hiçbir zmn zyıfltmdn güçlü tutmlısınız. Genelde ilişkinin ilerleyen zmnlrınd y d evliliğin ilerleyen dönemlerinde sıkç yşnn bir sorundur ki erkekler kendilerini işlerine bynlr ise ev işlerine y d çocuklrın drlr. Ve krı koc rsınd ki sevgi gittikçe zlrk her şey sorumluluklrdn ibret olmy bşlr. Bu yüzden bu tür olylr ve şeylere dikkt ederek her zmn bş bş klmnızı sğlyck durumlr oluşturun.

Aşkt mutluluğu yklmnın sırrı konusund bir diğer mdde ise geçmişi sürekli dile getirmemektir. Geçmişte kötü bir oly yşmış olbilirsiniz. Am ilişki hl devm ediyors bu sorun tltılmış demektir. Ve bu olyı her ufk olyd htırltmk yerine hfıznızdn iyice silin ve dile getirmeyin. Krşı trf suçlu olbilir.

Bunu onun bşın kkmyın. Bşın kkmk ve bu olyı on sürekli htırltmk ynı olyın tekrr yşnmsın sebep olbilir, bun dikkt edin. Gerektiği zmn doğyl iç içe olun. Ufk yürüyüşler, hft sonu piknikleri ilişkinize iyi gelebilir. Ve zmn buldukç on değerli olduğunu ve onu önemsediğinizi hissettirin.

 

Yorum Yaz