Mini Etek Modelleri

Mini Etek Modelleri 2021

Sizler de giyim trzın d etek giymeyi seven bynsnız 2020-2021 sezonun d tercihler rsınd mini etek modelleri birz ön pln çıkmış gibi. Bu trz etek modelini giymek için ilkönce vücut htlrınız ve bcklrın güvenmeniz gerekiyor. Nedeni ise çok mini boylr bir hyli dh d kıslmış durumd. Özellikle 2021 kış ylrı için mini deri etek modelleri duruşu ve rht kombin ypbilmenize imkn sğlmkt iddlı bir seçim olcktır. Bu yeni sezonun en trendleri rsınd ekose mini etek tsrımlrı tercih sırlmsın ilk sır d oluyor. Sizde kesinlikle dolbınız ekose mini etek modelinden koymlısınız. İster spor ister klsik kombinlerinizin vzgeçilmezi oln dikkt çeken kıs eteklerin koleksiyonun d çok frklı model ve renkler lterntifleri sunuluyor. Her bynın kendi stiline ve trzın en uygun modeli tercih ederek frklı kombinler orty çıkrbilirisiniz. Özel geceler için tercih edeceğiniz kıs etek modeliniz pyetli kumştn vey sten kumştn üretilen tsrımlr içinden seçerek muhteşem kombinler orty çıkrbilirsiniz.
[gllery ids="105725,105726,105727,105728,105729"]
Mini etek tsrımlrınd sde, şık ve ufk detylrl hreket ktıln modeller bulbilirsiniz. Mesel fırfırlı, düğme detylı, ekose desenli ve kıs kot etek tsrımlrının içinden kolyc seçim ypbilirsiniz. Klsik bir kıs etek modeli isterseniz kşe kumştn tsrlnmış tsrımlrl çok şık olbilirsiniz. Özellikle kıs kot etek modeliniz üzerine giyeceğiniz beyz bir çizgili gömlek ve seçeceğiniz renkte ceketle tmmlyrk ltın d ykkbı olrk süet çizmelerinizle sonbhr ve kış ylrı için idel bir seçim ypmış olcksınız. Sokk modsın d çok uyum sğlyn kıs etek modelinizle üstüne giyeceğiniz slş ve bol yklı kzğınız ltın uzun çizme modelinizle sokklr inleyecek diyebiliriz.

Dh Önce Yyınlnmış Mklelerimiz;

Mini Etek Modelleri

Bynlrın vzgeçemediği prçlrın bşınd rengrenk cıvıl cıvıl etekler geliyor.Her yştn her kesim insn hitp eden yzlık byn etek modelleri çok çeşitli tsrımlrıyl bu yıld vitrinlerde yerini lmy şimdiden bşlıyor.

Yzın sıcklığındn bunln bynlrın günlük kullnımd oldukç sık tercih ettikleri Yzlık byn etek modelleri rengrenk çeşitleri spor ve günlük kullnım rhtlığıyl bynlrın dolbınd yer etmeye şimdiden hzırlnıyor.

Yzlık byn etek modelleri yılınd önceki yıllrdn frklı olrk bynlr bir çok değişik tsrım sunmy hzırlnıyor.

Bu yzın en şık bynlrındn biri olmk istiyorsnız yzlık byn etek modellerine kesinlikle bkmlısınz.

Mini etek Modelleri

Dh çok yz modsınd sıkç tercih edilen mini etek modelleri kış modsınd d tercih edilmeye bşlndı.  Bynlr özel geceleri için yz kış dinlemeyip bu tsrımlrı tercih ediyorlr. Bizde ilginin büyük olduğu mini etek koleksiyonunu sizler için inceledik. Her rengi ve şık görünen her tsrımı yrı yı mklemize ekledik.

Modeller o kdr şık ki, seçim ypmk hiç düşündüğünüz kdr koly olmuyor. Yine bu krışık koleksiyon rsındn seçtiğimiz birkç tsrım yok değil. mini etek modelleri rsındn tek renkli tsrımlr son derece hoş görünüyor. Giyeceğiniz bluz vey gömlek tsrımının ltın hoş görünecek oln tek renk tsrımlr incelemeniz gereken ilk modellerde olsun.  Bu tsrım için de tek renk tsrımlrın ön plnd olduğunu söyleyebiliriz.

Bynlr hem uzun, hemde kıs oln etek tsrımlrınd sde ve düz görünen modelleri tercih ediyorlr.modsınd d bunu yoğun olrk görebilirsiniz. Aynı şekilde mini etek modelleri koleksiyonlrınd d tek düz ve şık görünen tsrımlr mevcut. Renk çısındn d idel renkleri sizlerle pylşlım.

O kdr fzl renk vr ki, seçimi nck kendi modnızı orty çıkrdığınız tkdirde doğru olrk ypbiliyorsunuz. Mini etek modelleri ve mrklrın reyonlrınd sunduğu tsrımlrd mvi renkli etek modelleri dikktimizi çeken ilk butikler oldu. Sıkç gördüğümüz bu rengin büyüleyici bir trfı vr. Mini etekler rsınd yoğun olrk tercih edilen bir renk oluyor. Sdece mvi rengine yoğunlşcksınız diye bir kurl yok. Kendi modnızı ön plnd tutck oln, kendi renginizi ynsıtck oln tsrımlrdn seçebilirsiniz. Seçimi bu şekilde yprsnız, diğer bynlrdn dh frklı görünebilirsiniz.

Büyük lışveriş merkezlerinde bulunn ünlü mğzlrı biliyorsunuzdur. Adil Işık, Collezione, Defcto, Bershk gibi mrklrın reyonlrınd etek modelleri butikleriyle sıkç krşılşıyoruz. Bir de online lışveriş sitelerinden birkç tsrımı sepetinize eklemeniz mümkün. Trenyol, Mrkfoni, Morhipo gibi lışveriş sitelerinde hemen her mrknın etek butikleri hzır bir şekilde sizleri bekliyor. Kış modsınd ben mini etek giyerim diyorsnız, birkç modeli dolbınız eklemeden kışı geçirmeyin. Alcğınız tsrımı gelecek yz modsınd d tercih edebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="2086,2100,2099,2098,2097,2096,2095,2094,2093,2092,2091,2087,2088,2089,2090,2085,2084,2083,2082,2081,2080,2079" size="lrge"]

Yorum Yaz