Panço Ve Boyunluk Modelleri

2014’ün en moda dış giysilerinden biri olan örgü panço, küçük büyük herkesin kullanabileceği bir giyecek. Örgü pançolar her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Yaz akşamları, kışın kapişonlu modelleri kullanım rahatlığı sağlar. Kullanacağımız iklim ve yerdeki duruma göre incesi, kalını, uzunu, kısası ve her rengi yapılabilir. yılında daha çok kürklerle tamamlanmış olan pançoları görmekteyiz. Mağazalarda örgü pançoları bulmak çok kolay, ama bütçem yeterli değil diyorsanız İstanbul Tahtakale’de yün, iplik ve çeyiz malzemeleri satan bir çok pasaj var. Burayı özellikle İstanbul’da yaşayan bir çok kadın bilir. Buradan alacağınız uygun fiyatta iplerle çok güzel pançolar örebilir, alacağınız kürklerle de yaka kısımlarına ek yapabilirsiniz. Panço yapmak zor değil, biraz örgü bilen her kadın panço yapabilir. Hiç dikişsiz, düz geniş bir parça örüp şekil verebilirsiniz. Sade bir panço olmasın derseniz, çeşitli ve rengarenk boncuklarla, kurdelelerle veya kürkle süsleyebilirsiniz. İster yürüyüşe giderken, ister bir akşam yemeğine çıkarken pançoyu çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. yılının en moda panço modelleri özellikle küçük kız çocuklarını sevindiriyor. Rengarenk, eteklerin püsküllü olduğu modeller başta olmak üzere, yine kürk ayrıntılı modeller çocukların hareket kısıtlılığı olmadan rahatça giyebileceği rahatlıktalar.

2104 yılının en yeni modaları arasına giren bone ve boyunluklar, kış ayları için oldukça kullanışlı ve şık. Soğuk kış ayları içinde herkesi sıcacık tutacak bone boyunluk modelleri, bayanların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasına girmekte. Yünden ve polardan tasarlanan bone ve boyunlukları hemen hemen her renkte bulabilmek mümkün.renklerinin modası olan krem rengi, kahverengi, fuşya ve lacivert renkler de boyunluk ve bonelerde en çok tercih edilen renkler arasında. Bonelerin aynı zamanda boyunluk olarak da kullanıldığı modeller en çok tercih edilirken, el ile örülen yünlü boyunluklar da oldukça tercih edilmekte. Her bayanın kolayca örebileceği boyunluklar, her çeşitte ve her modelde tasarlanılabilir.

Bunun yanı sıra, yün iplerle de dantel şeklinde örülebilen boyunluk ve bereler, kabartmalı çiçek motifleriyle de süslenebilir. Yakalık şeklinde de örülebilen boyunluklar, hem sıcacık tutmakta hem de uygun fiyatlar ile piyasada bulunabilinmektedir. Sadece bayanlara özel değil, erkekler için de bone ve boyunluk modelleri bulunmakta. Her kesim için tasarlanan boyunluk ve boneler, en çok tercih edilen giyimler arasında yer alıyor.

Panço Ve Boyunluk Modelleri ResimleriYorum Yaz