Triko elbise modelleri

Kış aylarında bot ve çizmeler ile kullanılmasına alışık olduğumuz triko elbiseler mevsimlerin değişmeye başladığı bu dönemlerde hem düşen fiyatları hem de şıklıkları ile dikkat çekiyor. Hanımları masum ve sevimli bir görüntüye ulaştıran triko elbise modelleri arasında bu sezona uygun renkler bulmanız hiçte zor değil.

Hemen hemen her mağazada triko elbise bulmanız mümkün. Mahallelerimizde bulunan o minik dükkanlarda dahi artık çok şık triko modellerine rastlamak mümkün. Büyük mağazalarda ise triko bölümlerinde daima triko elbiseler bulabilirsiniz.

Yaklaşan yaz ayları ile birlikte bikini ve mayo üzerinde transparan triko elbiselerin giyilmesi ile plajlarda da triko rüzgarı bu yıl fazlası ile esmeye devam edecek. Bikini kontrastlarına uygun, renk renk triko elbiseler iç giyim ve mayo mağazalarında dahi bulabileceğiniz ürünler haline geldi.

Alışılagelmiş dökümlü triko elbise modellerine alternatif olarak vücudu tamamen saran ve şık bir görüntü sergilemenizi sağlayan modellerin, renkler ve geometrik desenler ile canlandırılarak beğeniye sunulduğu bu sezonda mini triko elbiselerde oldukça rağbet görüyor. triko elbise modelleri arasında yine daha çok plajlarda tercih edebileceğiniz, mini ve desenli triko elbiseler bulabilirsiniz.

Desenlerde de seçenekler oldukça fazla. Saç örgüsünün trend olduğusezonunda örgü modelleri ile detaylandırılmış triko elbiselerden de mağazalarda sıkça göreceğiz. Asimetrik kesimlerim yoğunlukta olduğu triko modasında turuncu, mavi, kırmızı gibi renklerin bir arada kullanılması ile hazırlanan kreasyonlarda bayanların çok ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Uzun kollu, kısa kollu, pli veya püsküllere sahip, ister salaş ister üstünüze tamamen oturan triko modellerinde yaka detayları da ihmal edilmemiş Yaka kullanımının ve yakaların detaylandırılmasının oldukça moda olduğu son yıllarda, triko elbiselerde bu modadan etkilendi. İsterseniz aksesuar olarak aldığınız yaka kolyeler ile kendiniz de triko elbise modellerini canlandırıp modaya uygun hale getirebilirsiniz.

Triko elbise fiyatları ise bu elbiselerin kullanımlarının rahatlığına rağmen oldukça uygun. Her bütçeye uygun triko elbiselerin ayrıca her yerde de bulunabiliyor olması önemli bir ayrıntı. İndirimler ile birlikte yaklaşık olarak 15tl’den başlayan fiyatların bu kullanışlı ürünler için çok yüksek olmadığı aşikar.

Bir birinden şık triko modelleri burada: bayan triko modelleri

Triko elbise modelleri ResimleriYorum Yaz