Tesettür etek modelleri

Modnın gün geçtikçe değişen yüzünde yeni mrklrın tesettür giyim için oluşturduklrı etek modelleri tsrımlrı, bynlr h dedirtmeye devm ediyor. Mrk reyonlrınd rdığını bulmyn birçok byn, şu günlerde ünlü lışveriş sitelerini tkip etmeye bşldılr. Tsrım ve renk yönünden her modeli buln bynlr, en çok d tesettür etek modelleri tsrımlrını ünlü lışveriş sitelerinden tkip ediyorlr. Özellikle dını sıkç duyduğumuz ünlü lışveriş sitelerinden oln Modnis syfsınd yepyeni tsrımlr ön plnd. Tesettür mrklrı ve hemen her butiğini online lışveriş syfsınd yyınlyn Modnis, tesettürün tek lider lışveriş sitesi bence. Sdece etek tsrımlrı üzerine de değil, hemen her tesettür ürünüyle krşılşbilirsiniz. Bu yzımızd birz bu tsrımlrdn, birz d yeni sezond ilgi çekici oln tesettür etek butiklerinden bhsediyor olcğız.

Ünlü tesettür mrklrını ve oluşturduklrı birçok modele şöyle bir göz ttım. Atmz olydım ki, krrsızlık içerisinde çok kldım. Önceleri tesettür dın tsrımlrı bulmk d zorlnırken, şimdilerde fzl oln bu tsrımlr rsındn seçim ypmıyoruz. Büyüleyici diyebileceğim o kdr fzl etek modeli vr ki, hngilerini seçeceğime krr veremiyorum. Kfmı toprldıktn sonr dolbımd bulunn bluz ve prdesü modellerine şöyle bir göz ttım. Sıkç tercih ettiğim tsrımlrın özellikle rengine dikkt ederek, tekrr ünlü oln bu lışveriş sitelerinde modellere bştn bktım. İşte şimdi seçim ypmk dh koly. tesettür etek tsrımlrı rsındn seçimi yptığım modellere dilerseniz şöyle bir göz tlım.

Aşğıd birçok mrknın tesettür etek modelleri resimlerine ulşbilirsiniz. Ben bu resimler rsınd tek renk tsrımlrl oluşturulmuş modellere byıldım. Özellikle gömlek ile ypıln kombin modeller, en çok hoşum gidenler oldu. Resimlerde de göreceğiniz gibi beyz renkli gömlek tsrımlrının ltın tercih edilen turuncu ve yeşil renk tonlrıyl oluşturuln etek tsrımlrı, bence tesettür modsı rsınd en trend olnı. Neden diye sorck olursnız birkç şey söylemek istiyorum. Tesettür giyimin dışın kplı olmyn bynlr, iddilı ve renkli tsrımlrı tercih ediyorlr. Onlr için sdece hoş görünmek önemli değil. Aynı zmnd özel gecelerde rekbet de önemli. Anck ben bu rekbeti tesettür etek modelleri tsrımlrını tercih eden bynlrd göremiyorum. Onlr sdece hoşlrın giden tsrımlrı seçiyorlr. 

Bence mod sdece hoş görünmek değil, ynı zmnd doğru bir krr verebilmektir. Bu yzıdki mcım sdece modelleri sunmk değil, bunun ynınd doğru bir krrı vermenizde yrdımcı olmktır. Bu yüzden doğru mrkyı seçmeniz için birkç tvsiye de de bulunmk istiyorum. Tesettür etek mrklrı olrk giyim dın rnıln her tsrımı sunn Armine, Aker, Sef Merve, Zühre, Tekbir mrklrının yeni sezon için oluşturduklrı etek butiklerini inceleyebilirsiniz. Bunun ynınd ünlü lışveriş sitelerini tkip ederek, uygun kmpny ve fiyt rlıklrındn d yrrlnmnız mümkün. Gelin şimdi hep berber Tesettür eteklerine şöyle bir göz tlım. Bklım bu tsrımlrı beğenecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="5816,5817,5818,5819,5820,5821,5822,5823,5824,5825,5826,5827,5828,5829,5830,5831,5832,5833,5834,5835,5836,5837,5838" size="lrge"]

Yorum Yaz