Tesettür etek modelleri

Modanın gün geçtikçe değişen yüzünde yeni markaların tesettür giyim için oluşturdukları etek modelleri tasarımları, bayanlara ah dedirtmeye devam ediyor. Marka reyonlarında aradığını bulamayan birçok bayan, şu günlerde ünlü alışveriş sitelerini takip etmeye başladılar. Tasarım ve renk yönünden her modeli bulan bayanlar, en çok da tesettür etek modelleri tasarımlarını ünlü alışveriş sitelerinden takip ediyorlar. Özellikle adını sıkça duyduğumuz ünlü alışveriş sitelerinden olan Modanisa sayfasında yepyeni tasarımlar ön planda. Tesettür markaları ve hemen her butiğini online alışveriş sayfasında yayınlayan Modanisa, tesettürün tek lider alışveriş sitesi bence. Sadece etek tasarımları üzerine de değil, hemen her tesettür ürünüyle karşılaşabilirsiniz. Bu yazımızda biraz bu tasarımlardan, biraz da yeni sezonda ilgi çekici olan tesettür etek butiklerinden bahsediyor olacağız.

Ünlü tesettür markalarını ve oluşturdukları birçok modele şöyle bir göz attım. Atmaz olaydım ki, kararsızlık içerisinde çok kaldım. Önceleri tesettür adına tasarımları bulmak da zorlanırken, şimdilerde fazla olan bu tasarımlar arasından seçim yapamıyoruz. Büyüleyici diyebileceğim o kadar fazla etek modeli var ki, hangilerini seçeceğime karar veremiyorum. Kafamı toparladıktan sonra dolabımda bulunan bluz ve pardesü modellerine şöyle bir göz attım. Sıkça tercih ettiğim tasarımların özellikle rengine dikkat ederek, tekrar ünlü olan bu alışveriş sitelerinde modellere baştan baktım. İşte şimdi seçim yapmak daha kolay. tesettür etek tasarımları arasından seçimi yaptığım modellere dilerseniz şöyle bir göz atalım.

Aşağıda birçok markanın tesettür etek modelleri resimlerine ulaşabilirsiniz. Ben bu resimler arasında tek renk tasarımlarla oluşturulmuş modellere bayıldım. Özellikle gömlek ile yapılan kombin modeller, en çok hoşuma gidenler oldu. Resimlerde de göreceğiniz gibi beyaz renkli gömlek tasarımlarının altına tercih edilen turuncu ve yeşil renk tonlarıyla oluşturulan etek tasarımları, bence tesettür modası arasında en trend olanı. Neden diye soracak olursanız birkaç şey söylemek istiyorum. Tesettür giyimin dışına kapalı olmayan bayanlar, iddialı ve renkli tasarımları tercih ediyorlar. Onlar için sadece hoş görünmek önemli değil. Aynı zamanda özel gecelerde rekabet de önemli. Ancak ben bu rekabeti tesettür etek modelleri tasarımlarını tercih eden bayanlarda göremiyorum. Onlar sadece hoşlarına giden tasarımları seçiyorlar. 

Bence moda sadece hoş görünmek değil, aynı zamanda doğru bir karar verebilmektir. Bu yazıdaki amacım sadece modelleri sunmak değil, bunun yanında doğru bir kararı vermenizde yardımcı olmaktır. Bu yüzden doğru markayı seçmeniz için birkaç tavsiye de de bulunmak istiyorum. Tesettür etek markaları olarak giyim adına aranılan her tasarımı sunan Armine, Aker, Sefa Merve, Zühre, Tekbir markalarının yeni sezon için oluşturdukları etek butiklerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanında ünlü alışveriş sitelerini takip ederek, uygun kampanya ve fiyat aralıklarından da yararlanmanız mümkün. Gelin şimdi hep beraber Tesettür eteklerine şöyle bir göz atalım. Bakalım bu tasarımları beğenecek misiniz?

Tesettür etek modelleri ResimleriYorum Yaz