Nikah elbisesi modelleri

Nişnlr, nikhlr sezonu çılıyor hnım. O özel gecelerde ne giyeceğinize hâlâ krr vermediyseniz elinizi çbuk tutmnızd fyd vr. Mlum, biz hnımlr koly beğenmeyiz hele de seçenek çoks. Bu sene nikh elbisesi modellerinin hem çok seçenek sunmsı hemde çok şık tsrımlrı ile işimizi iyice zorlştırbilir.

Öncelikle nikh elbisesi lırken nelere dikkt etmemiz gerektiğini sptylım. Öncelikle kfnızd yrttığınız modeli bulmy odklnıp diğer modelleri es geçmeyin. Hiç klınızd olmyn modelleri dhi mutlk deneyin. Unutmyın elbiseler üstünüzdeyken skıd durduğu gibi durmz, dh şık durbilir vey size çok ykışbilir.

İkinci önemli nokt ise televizyonlrd modcılrın d sık sık söylediği gibi vücudunuzu iyi tnımk. Vücudunuzu iyi tnımk sizi bir çok seçenek rsınd hngi modellere yönelmeniz gerektiği konusund yrdımcı olur ve dh güzel görünmenizi sğlr.

Strplez modsın kpılıp strplez elbiseleri nikh töreni elbisesi olrk seçmek isteyebilirsiniz. Fkt, dr omuzlr ve iri göğüslere shipseniz strplez elbise üzerinizde çok hoş görünmeyebilir. Ayrıc strplez elbiselerin bel kısmın kdr oln bölümü vücudu tmmen srcğı için orntılı bir vücut ypısı d gerektirir.

Omuzlrı çok dh şık göstermek isteyen hnımlr ise tek trftn skıy ship nikh elbiseleri çok uygun bir seçim. Hemde bu sene de gyet mod olck modeller rsınd yer lıyor.

Bu ufk önerilerden sonr bu yılın mod nikh elbisesi modellerine bklım birz d. Bu sene genel mod çizgisine uyum sğlyn nikh elbiseleri doğl ve sdelikleri ile ön pln çıkıyor. Yni kocmn tşlr ve işlemeler le dolu ğır ve gelinlik gibi kbrık nikh töreni elbiseleri rtık mod değil.

Bel kısmınd kemer gibi uygulnn tşlr, yine bel kısmın vurgu ypn m göğüslere doğru d uznn brtısız çizgisel detylr sezonun nikh elbiseleri rsınd yer lıyor. Ayrıc blık elbise modelleri, göğüs bölgesi pyetler ile süslenmiş nikh elbisesi modeli de tercih edebilirsiniz.

Renk seçeneklerinde ise uçuk renkler olduğu kdr sten prlk renklerde sezonun nikh töreni elbiseleri için tercih edebileceğiniz renkler rsınd yer lıyor. Ayrıc yine sezon uygun olrk çift renkli kıyfetlerde tercih edebilirsiniz.

Fkt bizim size tvsiyemiz tercihiniz hngi renk olurs olsun mutlk uzun bir elbise tercih edin nikh törenleriniz için, Bu tvsiyemizin fydsını göreceğinizden şüphemiz yok.

[gllery columns="2" ids="9775,9776,9777,9778,9779,9780,9781,9782,9783,9784,9785,9786,9787,9788,9789,9790,9791,9792,9793,9794,9795,9796" size="lrge"]

Yorumlar

  1. güher bayram 23 Ağustos 2016

Yorum Yaz