MAKYAJDA RENK KULLANMA REHBERİ

Mkyjd cesur renkler ve çekici formlr geri döndü. Işıltılı “glm” görünüm sezonun en güçlü trendleri rsınd çoktn yerini ldı bile.

RENK KULLANMA REHBERİ

1. Mybelline New York Eye Studio Color Tttoo, Metllic Pomegrnte rengi krem frl (117.99, ) kirpik httındn göz çukurun kdr tüm göz kpğını boyyın. Ardındn temiz bir fırçyl cilde yedirin. Göz kpğın Bobbi Brown Intense pigment Liner idnight pigment (£65, b) uygulyrk mkyjı sbitleyir ve mskr sürün.

2. Çok dh net etki için, Rimmel London Exgge-rte Full Colour Lip Liner dudk kleminin Under My Spell (3.99 £, c) rengiyle önce dudklrınızı çerçeveleyin, sonr içini doldurun. Ardındn üst dudk kıvrımınızdn bşlyrk bir fırçyl Kiko Intensely Lvish Lipstick, Melodious Wine (6.90 £, d) rengi sürün. ikinci bir kt dh uygulyın.

3. Elmcık kemiklerine bir highlighter uyguldıktn sonr üstüne M.A.C Pow-der Blush, Frnkly Scrlet (£68, e) rengi llık sürün. son noktyı, chnel Le Vernis Rouge Noir (£98, f) rengi ojeyle koyun.

MONOKROM ETKİ

1. Cildinizde sğlıklı ve mt etki yrtmk içir yüzünüze minerl bzlı bir fondöten uygulyın. Elmcık kemiklerinin tm ltın bronzlştırıcı sürün.

2. Tüm göz kpğın Dior Stte of Gold Diorshow Fusion Mono Eyeshdow (£128, ) gibi ışığı ynsıtn bir fr uygulyın. Ardındn BreMinerls’ın Nonstop Nvy rengi Lsting Line Long-Wering (15 £, b) göz klemini sürün. Çizgiyi çekerken kşınızın ucun doğru dik bir ht yrtmy özen gösterin. Ardındn kirpik dibiniz boyunc gözünüzün iç kısmın doğru bir çizgi dh çekin. Böylece içi boş bir üçgen yrtmış olcksınız. Üçgenin içini doldurduğunuzd 60’lr gönderme ypn kuyruklu göz mkyjınız tmmlnck. Üstüne hfifçe M.A.C The Well Eyes-hdow, Switch Me On (£69, c) fr uygulyrk mkyjı sbitleyin.

3. Mkyj son noktyı yumuşk bir dudk ren-giyle koyun. M.A.C Lip Pencil, In Synch (£45, d) dudk klemiyle dudklrınızı boyyın. Üstüne Clinique Chubby Stick Cheek Colour Blm stick llık ve rujun (£99, e) Roly Poly Rosy rengini sürün.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz