MAKYAJDA RENK KULLANMA REHBERİ

Makyajda cesur renkler ve çekici formlar geri döndü. Işıltılı “glam” görünüm sezonun en güçlü trendleri arasında çoktan yerini aldı bile.

RENK KULLANMA REHBERİ

1. Maybelline New York Eye Studio Color Tattoo, Metallic Pomegranate rengi krem farla (117.99, a) kirpik hattından göz çukuruna kadar tüm göz kapağını boyayın. Ardından temiz bir fırçayla cilde yedirin. Göz kapağına Bobbi Brown Intense pigment Liner idnight pigment (£65, b) uygulayarak makyajı sabitleyir ve maskara sürün.

2. Çok daha net etki için, Rimmel London Exagge-rate Full Colour Lip Liner dudak kaleminin Under My Spell (3.99 £, c) rengiyle önce dudaklarınızı çerçeveleyin, sonra içini doldurun. Ardından üst dudak kıvrımınızdan başlayarak bir fırçayla Kiko Intensely Lavish Lipstick, Melodious Wine (6.90 £, d) rengi sürün. ikinci bir kat daha uygulayın.

3. Elmacık kemiklerine bir highlighter uyguladıktan sonra üstüne M.A.C Pow-der Blush, Frankly Scarlet (£68, e) rengi allık sürün. son noktayı, chanel Le Vernis Rouge Noir (£98, f) rengi ojeyle koyun.

MONOKROM ETKİ

1. Cildinizde sağlıklı ve mat etki yaratmak içir yüzünüze mineral bazlı bir fondöten uygulayın. Elmacık kemiklerinin tam altına bronzlaştırıcı sürün.

2. Tüm göz kapağına Dior State of Gold Diorshow Fusion Mono Eyeshadow (£128, a) gibi ışığı yansıtan bir far uygulayın. Ardından BareMinerals’ın Nonstop Navy rengi Lasting Line Long-Wearing (15 £, b) göz kalemini sürün. Çizgiyi çekerken kaşınızın ucuna doğru dik bir hat yaratmaya özen gösterin. Ardından kirpik dibiniz boyunca gözünüzün iç kısmına doğru bir çizgi daha çekin. Böylece içi boş bir üçgen yaratmış olacaksınız. Üçgenin içini doldurduğunuzda 60’lara gönderme yapan kuyruklu göz makyajınız tamamlanacak. Üstüne hafifçe M.A.C The Well Eyes-hadow, Switch Me On (£69, c) far uygulayarak makyajı sabitleyin.

3. Makyaja son noktayı yumuşak bir dudak ren-giyle koyun. M.A.C Lip Pencil, In Synch (£45, d) dudak kalemiyle dudaklarınızı boyayın. Üstüne Clinique Chubby Stick Cheek Colour Balm stick allık ve rujun (£99, e) Roly Poly Rosy rengini sürün.

MAKYAJDA RENK KULLANMA REHBERİ Resimleri
ozenilecek-bir-makyaj-icin-allik-kullanma-rehberi-01.jpg

dudak-kalemi-kullanımı.jpg

koyu-renk-ruj-nasil-surulur-2.jpg

ozenilecek-bir-makyaj-icin-allik-kullanma-rehberi-12.jpg

mavi-makyaj_0e431fe1-f963-48b2-b5ec-72462fcef832_3.jpgozenilecek-bir-makyaj-icin-allik-kullanma-rehberi-04.jpg

Yorum Yaz