Yazlık bayan mini şort modelleri

Yazlık bayan mini şort modelleri

Yzlık şort bynlrın rht bir kombin ypbildiği ve kıyfet olrk d çok rht oln bir yzlık üründür. Bynlrın bu kdr seviyor olmsı d mrklrın çeşit çeşit birçok tsrım ypmsın neden oluyor. Yzlık ürün modelleri bkımındn düşünecek olur isek bynlrın vücut şekilleri nolurs olsun kendilerine uygun oln bir mini şort modeli bulbileceklerini düşünüyorum. Firmlrın ve önemli mrklrın birbirinden güzel tsrımlr sunmsı bkımındn Yzlık byn mini şort modelleri oldukç fzl konuşuluyor. Bynlr beğendiklerini söyledikleri bu mini şort modelleri ile kendilerine dh fzl güven duycklr. Bcklrın güvenen bynlr zten sevemese dhi giyiyorlr. Hl böyle olunc d bynlr ne tür bir mini şort istedikleri konusund sorulr sorulduğund herkesin beğenisi de eleştirisi de frklı frklı yönlere kymış durumd.

Byn şort giyiminde birbirinden önemli mrklr resmen yrıştı. DeFcto, LCW y d Koton gibi mrklr mini şort modelleri bkımındn frklı frklı tsrımlr yptılr. Hemen hemen her beden de hitp etmeye çlışn bu mrklr mini şortun fzl giyileceğinden emin. Özellikle yzlık memleketlerde yşynlr, hvlrı hep sıck oln memleketlerin insnlrı hv serin ols bile çorplr ile mini şortlrını giymeye devm ediyorlr. Özellikle de mini şortlrın ltın opk çorplr giymek yrı bir trend olmuş durumd. Kot şortlrd mini şortlrın bir devmı niteliğinde.

Yz sezonunun khrmn deseni oln çiçek deseni elbiseler y d pntolonlrd olduğu kdr mini şort modellerinde de kullnılıyor. Geçen yz dmgsını vurn çiçekli şort modelleri bu sene de etkisini devm ettireceğe benziyor. Gelelim bu senenin en trend mini şort modellerine. Bu senenin en trend şort renkleri lcivert, gri, füme gibi renkler olmsının ynınd pstel tonlrın d çok ğırlık verilmiştir. Geçen seneki gibi bu sene de renklerde ynılık vr. Bir diğer mod tüyosu d cepsiz şortlrdır. Bu trz mini byn şort modelleri kolsuz gömlek y d bluzlr ve prmk rsı terlik y d sndletler ile çok şık bir kombin oluyor.

[gllery ids="34775,34776,34777,34778,34779,34780,34781,34782,34783,34784,34785,34786,34787,34788,34789,34790"]

Yorum Yaz