Yazlık bayan mini şort modelleri

Yazlık şort bayanların rahat bir kombin yapabildiği ve kıyafet olarak da çok rahat olan bir yazlık üründür. Bayanların bu kadar seviyor olması da markaların çeşit çeşit birçok tasarım yapmasına neden oluyor. Yazlık ürün modelleri bakımından düşünecek olur isek bayanların vücut şekilleri nolursa olsun kendilerine uygun olan bir mini şort modeli bulabileceklerini düşünüyorum. Firmaların ve önemli markaların birbirinden güzel tasarımlar sunması bakımından Yazlık bayan mini şort modelleri oldukça fazla konuşuluyor. Bayanlar beğendiklerini söyledikleri bu mini şort modelleri ile kendilerine daha fazla güven duyacaklar. Bacaklarına güvenen bayanlar zaten sevemese dahi giyiyorlar. Hal böyle olunca da bayanlara ne tür bir mini şort istedikleri konusunda sorular sorulduğunda herkesin beğenisi de eleştirisi de farklı farklı yönlere kaymış durumda.

Bayan şort giyiminde birbirinden önemli markalar resmen yarıştı. DeFacto, LCW ya da Koton gibi markalar mini şort modelleri bakımından farklı farklı tasarımlar yaptılar. Hemen hemen her beden de hitap etmeye çalışan bu markalar mini şortun fazla giyileceğinden emin. Özellikle yazlık memleketlerde yaşayanlar, havaları hep sıcak olan memleketlerin insanları hava serin olsa bile çoraplar ile mini şortlarını giymeye devam ediyorlar. Özellikle de mini şortların altına opak çoraplar giymek ayrı bir trend olmuş durumda. Kot şortlarda mini şortların bir devamı niteliğinde.

Yaz sezonunun kahraman deseni olan çiçek deseni elbiseler ya da pantolonlarda olduğu kadar mini şort modellerinde de kullanılıyor. Geçen yaza damgasını vuran çiçekli şort modelleri bu sene de etkisini devam ettireceğe benziyor. Gelelim bu senenin en trend mini şort modellerine. Bu senenin en trend şort renkleri lacivert, gri, füme gibi renkler olmasının yanında pastel tonlarına da çok ağırlık verilmiştir. Geçen seneki gibi bu sene de renklerde aynılık var. Bir diğer moda tüyosu da cepsiz şortlardır. Bu tarz mini bayan şort modelleri kolsuz gömlek ya da bluzlar ve parmak arası terlik ya da sandaletler ile çok şık bir kombin oluyor.

Yazlık bayan mini şort modelleri ResimleriYorum Yaz