Dar elbise modelleri

Vücudu tamamen saran ve hanımların güzelliğini ortaya koyan dar elbise modelleri özellikle zayıf ve vücuduna güvenen hanımların tercih ettiği elbise modelleri arasında yer alıyor.

yılında da dar elbiseler hem kalem elbise modeli olarak hem de bandaj model olarak bildiğimiz hali ile trendler arasında yer almaya devam edecek. Dar elbiseleri günün her saati ve her yere giderken tercih edebilirsiniz. Özellikle kalem model dar elbiseler gündüz kullanımları için çok uygun. Gündelik modeller olduğu gibi dar elbiselerde gecelere ve özel davetlere uygun tasarımlarda üretiliyor.

Özellikle mini elbiseler arasında en şık duran modeller arasında mini dar elbise modelleri yer alıyor bence. Süper mini ve daracık bir elbisenin başka bir dekolte ayrıntısına hiç gerek olmadığını unutmayın. Zira fazla dekolte göz yorarak elbise de odak noktası oluşmasını engeller. Bu da şık görünümünüze engel olur.

dar elbise modelleri arasında renklerin ve desenlerin sıkça kullanıldığını görüyoruz. Desenler daha çok gündüz kullanım için tasarlanan dar elbise modellerinde kullanılmış. Zaten gece ve özel davetlerde aşırı desenler şıklığı engelleyebilir hem de kombin açısından sıkıntı yaratabilir.

Peki bu sene ne tür dar elbiseler tercih etmeliyiz?

Bu yıl rengarenk ve desenli, farklı renklerin bir arada kullanıldığı dar elbiselerde en çok kalem modelleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Mini dar elbise modelleri tercih ediyorsanız orantılı bir dekolte seçmeye özen gösterin. Fazla dekolte sizi hoş göstermez. Göz yorar. Ve her sezon vazgeçilmez olan siyah dar mini elbiselerde tercih ederek şıklık yakalayabilirsiniz.

İki parçalı görüntüye sahip daha çok döpiyes havasında olan kalem etekleri de bu yıl kullanmaya devam edersiniz. Bu modellerde saten benzeri kumaşlar ile gecelere uygun bir görünüm kazanabilirsiniz.

Yeni sezon dar elbise modellerinde ayrıca dantel detaylarının da kullanıldığını görüyoruz. Bel kısmında, kol veya yakalarında dantel detayları olan dar elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

Ve hoş bir öneri; dar elbiselerinizi değişik desenlere sahip çoraplar ile kullanarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Benim tavsiyem arkasında dikiş gibi uzun bir çizgiye sahip olan siyah ince çoraplar ile mini dar elbiseleri denemeniz.

Dar elbise modelleri ResimleriYorum Yaz