Rosario Dawson’la Zayıflık ve Güzellik Üzerine

Rosario Dawson’la Zayıflık ve Güzellik Üzerine

ROSARIO’NUN SINIRI

Rosrio Dwsonın sınırl ilgili endişeleri vr. Burd onun bnk hesbıyl ilgili değil vücudundki fzllıkl ilgili konuşuyoruz. “Yog ve esneme hreketlerini ypıyorum,” diyor çekici ktris. “Kendimi sdece güçlü hissetmekle klmıyorum, bu günlerde klçm çok dh güzel görünüyor.”

“Bu rd klçm dert ettiğim bir şeydir,” diyor Dwson. “Rent glsınd birileri ‘Rosiro bu filmde on dördüncü sokğın en iyi klçsın ship,’ demişti. Annem hemen ynımd oturuyordu ve ‘Ttlım senin hkkınd mı konuşuyorlr?’ demişti. Bense ‘Teşekkürler Anne’ dedim.”

3K Mod : Bu kdr güzel görünmek için ne ypıyorsun?

Dwson: Geceleri özel bir ytkt ytıyorum. Hyır şk. Gerçek şu ki, sçım ve mkyjıml ilgilenen insnlr krşı hep çok iyiyim. Ve Los Angeles’d olduğumd Yz denen şeyi ypıyorum. Bu yog ve esneme hreketlerini içeriyor.

Aynı zmnd Venice pljınd bisiklete biniyorum ki bu d rhtltıcı. Ne şns ki, vücudum söz konusu olduğund çok esneğim. Aylrc egzersiz ypmmış olsm bile yog ypmyı seviyorum. Esneme hreketleri kslrımı güçlendiriyor ve siz neresi olduğunu biliyorsunuz.

Eğer yıldızlrın yptığı gibi birkç bsit ikmelerde bulunursnız, diyetinizi yeni bir enerji ile çlıştırbilirsiniz. îşte önerdiğim birkç örnek:

• Bir prç çikoltlı kek yerine, bir prç siyh çikolt lm. Neden? Siyh çikoltd ntioksidn vrdır ve sütlü çikolt ve kekten dh z şeker içermektedir.

• Üç yumurt kı yerine, bir tne tm yumurt lm. Neden? Yumurt içindeki biotin ve lutein gibi besinlerin çoğu yumurt srışınddır.

• Zeytin yğı sebze yğındn dh iyidir. Neden? Mısır yğı gibi sebze yğlrı sindirmesi zordur ve iltihplnmy yol çbilir.
Yğ Gerçekleri

• 4554 yş rsı erkeklerin 1960 yılınd %54 u şırı kiloluyken bugün erkeklerin %78’i şırı kilolu.

• 1960’d %13’ken bugün %20’si obez.

• 4554 yş rsı kdınlrın 1969 yılınd %49’u şırı kiloluyken bugün’orn %67.

• 1960’d %20’si bugünse %38’i obez.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/zyiflm-diyet/rosrio-dwsonl-zyiflik-ve-guzellik-uzerine/ttchment/rosrio-dwson" rel="ttchment wp-tt-35383">

Yorum Yaz