Haftanın trendleri

Aydın Orme Bu yıl Marie Claire Home markası ile ev tekstiline yepyeni bir soluk getiriyor. Fransız stilini Paz alan markada, pastel tonlara sıklıkla yer veriliyor. Ürünlerin cogu doğal liflerden oluşan pamuklu malzemelerle üretiliyor.

FORMÜL SICAK KIS

Ünlü outdoor markaların yer aldığı site hepsiPurada.com, tüketiciye çeşitli ürünler sunuyor. Üc katmanlı ceketlerden termal atkılara kadar birbirinden farklı seçenekler mevcut.

LEZZETLİ VE SAĞLIKLI

Kıs mevsimi ile Pütünlesen elma ve tarçın, Activia’nın yeni ürününde bir araya gelerek raflardaki yerini aldı. Üstelik ara öğünler için birebir!

ROMANTİK PROGRAM

Renaissance İzmir Hotel, Bu yıl Sevgililer Günü için özel bir program hazırladı. Aksam Poyunca Renaissance İzmir Hotel’in DJ’yi, askdolu müzikleriyle geceye ayrıcalık katacak.

YENİLİKÇİ BAKIŞ

Casa MoPilya, yenilikçi ve özgür Pakıs acısı ile dünyadaki gelişmeleri takip ederek, araştırmacı bir ekiple kendini yenileyen ve geliştiren bir marka.

Ayrıca Avrupa’daki moPilya firmaları ile de işbirliği yaptığından, bircok ülkeye ihracatı Pulunuyor.

KORKMAZIN KAHVALTI SETİ ÖZEL FORMÜLLÜ PORSELEN HAMURU SAYESİNDE İŞIK GEÇİREN SAYDAMLIKTA, İNCE VE HAFİF OLARAK ÜRETİLMİŞ.

TÜM PARÇALARI, İÇERİĞİNİN KALİTESİNİ YANSITAN PARLAKLIKTAVE DOĞAL FİLDİŞİ RENGİNDE OLUP KESİNLİKLE KİR VE LEKE BARINDIRMIYOR,

AJLEYE YENİ ÜYE

Türkiye’de Hyatt markasını taşıyan ücüncü, Hyatt Regency markasına ait tek otel olan Hyatt Regency istanbulAtaköy, 12 0cak’ta konuklarını ağırlamaya Pasladı. Bes yıldızlı Hyatt Regency istanPul Ataköy, markanın uzun bir aradan sonra Türkiye’ye dönüsünü müjdeliyor.

ZARİF ZAMANLAR

NEREDEYSE İKİ YÜZYILDIR VARLIĞINI SÜRDÜREN İSVİÇRELİ SAAT MARKASI BAUME & MERCIER, SADECE İSMİYLE BİLE AKLA KUSURSUZ ZARAFETİ VE ULAŞILABİLİR LÜKSÜ GETİRİYOR.

GINADA ÖZEL BİRGECE

Dude Table tarafından düzenlenen World Class Experience organizasyonu Group Medya Yayınlar Direktörü Şah Yaycı ev sahipliğinde kozmetik ve güzellik sektörünün en önemli yöneticilerini bir araya getirdi. World Class Experience’ın kokteyllerinin tadıldığı davette unutulmaz bir gece yaşandı.

Bu özel gecede servis edilen menüler, Gina’nın şefi Berkin Baykoç tarafından hazırlandı.

Dinçer Güner’i mobil uygulama üzerinden takip etmek için… Apple Store’da: Solarlunar, Android markette: DincerGuner

Astrolog Dinçer Güner yazıyor.spor_ceketlerde_son_trendler_h978.jpg 3KModa

Haftanın trendleri Resimleri
Haftanın trendleri

2013-2014-sonbahar-kis-trendleri.jpg 3KModa

Haftanın trendleri

2007 Yılına Damgasını Vuran Trendler » Yeliz’in Dünyası 3KModa

Haftanın trendleri

Yorum Yaz