Uzun Abiye Modelleri

Uzun abiye modelleri 2021

Özel geceler de tercih edilen kıyafetlerin başında ilk tercih edilen uzun abiye modelleri olmaktadır. Düğün, nişan,özel geceler de şık, zarif ve tüm dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız dolabınıza bu tasarım abiyelerden kesinlikle bulundurmalısınz. Hemen her yaş bayana çok yakışan uzun abiye modelleri ile vücut hatlarınızı daha düzgün ve çekici gösterebilirisiniz. Vücut hatlarınız daha balık etine yakın ise içinize giyeceğiniz korse ile forma sakabilirsiniz. Ayrıca uzn abiyeler sizin boyunuzu daha da uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Uzun abiye tasarımların da ilk dikkat çeken modeller içinde taşlı, dantel ve pul ya da boncuk detaylı olmaktadır.

Uzun Abiye Modelleri ResimleriDaha iddalı ve daha da cazibeli görünüm isteyen bir kadınsanız straplez ve derin yırtmaçlı modeller sizin için daha uygun tasarımlar içindedir. Ayrıca tek omuz payeti olan ya da çapraz yaka uzun abiyelerle iddalı şıklığı yakalabilirsiniz. Uzun abiyeler de tek geçilen renk siyah olmakla birlikte seçeceğiniz diğer renk tonlarında da çok şık durmaktadır. 2021 abiye elbise koleksiyonun da renkli şifon uzun gece elbiseleri, pullu ve dantelli işlemeler ve farklı kol kesimleri ön planda. Ayrıca, göğüs altından itibaren bollaşan abiye şifon elbise tasarımları da Helenistik stil bir abiye arayayan bayanların yeni favorileri arasında. Daha da elegant bir görünüm isteyenler için de, dar ve likralı, drape detayları bulunan abiye elbiseler çok ilgi görüyor.

Daha önce yayınlamış olduğumuz makalemiz

Uzun abiye modelleri

Bayanlar özel gecelerini renklendirmek için uzun abiye modelleri üzerine birçok tasarımı aramaya şimdiden koyuldu. Kış modası ve yaz sezonunun en sık tercih edilen tasarımları arasında olan bu butikler, ilgi çekici renkleri ve markaların kendine has tarzlarıyla bayanlar tarafından sıkça aranıyor. Uzun süreden beri takip ettiğim markaları, ve bu markaların trend olan  uzun abiye modelleri koleksiyonlarını sizler için inceledim. Yoğun bir arayışa girdiğimi söyleyebilirim. Daha çok ülkemizde adını sıkça duyuran markaların tasarımlarını inceledim. Yetersiz bulduğum modellerin yanına yabancı ülkelerin uzun abiye elbise modelleri tasarımlarını da eklemeye karar verdim. Yani bu yazımda hem trend olan tasarımları, hem de doğru seçimi yapmanız konusunda sizlere yardımcı olacağım. Uzun abiye elbise koleksiyonlarından doğru olan seçimi nasıl yaparız? Biraz bu sorunun üzerinde durmak istiyorum.

Sizce bu tasarımlar hangi alanlarda tercih edilir? Sorunun cevabı çok net. Daha çok bayanlar bu tasarımları, düğün, nişan, nikah gibi alanlarda sıkça tercih ediyorlar. Aslında kış sezonu için düşünülebilecek en ideal tasarımların bu modellerden oluştuğunu söyleyebilirim. Uzun abiye tasarımlarının özel geceleriniz için sizlere farklı bir görünüm katacağını hepimiz biliyoruz. Önemli olan doğru kararı ve seçimleri yapabilmeniz olmalı. Çünkü o kadar fazla marka var ki, uzun abiyeler için hangi tasarımların şık göründüğü konusunda kararsızlığa düşebiliyorsunuz. Bunun yanında ilgileri çekebilecek modelleri arayış içerisinde olabiliyorsunuz. Yeni sezonda da son derece iddialı olan uzun abiyeleri birkaç kategoriyi göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz.

Aslında katıldığınız geceye göre seçeceğiniz modeli doğru bir şekilde seçmeniz mümkün. O an nasıl görünmek istediğinizi bir düşünelim. Tamamen gözlerin sizin üzerinize çekilmesini istiyorsanız kırmızı renkli parlak tasarımları tercih edebilirsiniz. Yaz sezonu için hazırlanan straplez abiye modelleri ilginizi çekecektir. Bunun yanında yine iddialı bir görünümü mavi renk tonlarıyla oluşturulan tasarımlardan tercih edebilirsiniz. O kadar fazla model ve butik var ki, hangilerini seçeceğinize çoğu zaman karar veremiyorsunuz. Ancak renk ve model ile beraber tercihi yaparsanız, doğru olan tasarımları seçebilirsiniz. Ancak çoğu bayan bu özel gecelerde sade ve düz tasarımları tercih etmek istiyorlar. Daha doğrusu sade bir uzun abiye modelini arayan bayanlar sıklıkta. Biraz da bu bayanları düşünelim. Beyaz tonlarla oluşturulan ve sadeliği en iyi yansıtan bu tasarımlar, son derece şık görünüyor. Seçimi beyaz ve tonları üzerinden yapmanızı tavsiye ederim.

abiye elbise modelleri butikleriyle beraber ilgi çekici renkleriyle her markanın özgün tasarımlarıyla oluşturuluyor. Ülkemizde de o kadar şık butikler var ki, hangi markalara yöneleceğimize karar veremiyoruz. Ancak ben birkaç markanın tasarımlarını inceledim. Tasarımlarını incelediğim ilk modeller Adil Işık, Koton, İpekyol, Zara ve Mango markaları olmuştu. Bu markanın mağazalarına şöyle bir ziyaret yapabilir, butikleri gözden geçirebilirsiniz. Gelin şimdi hep beraber sizler için özel olarak hazırladığımız uzun abiye tasarımlarına şöyle bir göz atalım. Bakalım modelleri sizler de beğenecek misiniz?

Uzun Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz