Uzun Abiye Modelleri

Uzun biye modelleri 2021

Özel geceler de tercih edilen kıyfetlerin bşınd ilk tercih edilen uzun biye modelleri olmktdır. Düğün, nişn,özel geceler de şık, zrif ve tüm dikktleri üzerinizde toplmk istiyorsnız dolbınız bu tsrım biyelerden kesinlikle bulundurmlısınz. Hemen her yş byn çok ykışn uzun biye modelleri ile vücut htlrınızı dh düzgün ve çekici gösterebilirisiniz. Vücut htlrınız dh blık etine ykın ise içinize giyeceğiniz korse ile form skbilirsiniz. Ayrıc uzn biyeler sizin boyunuzu dh d uzun görünmesine yrdımcı olcktır. Uzun biye tsrımlrın d ilk dikkt çeken modeller içinde tşlı, dntel ve pul y d boncuk detylı olmktdır.

[gllery ids="105530,105531,105532,105533"]

Dh iddlı ve dh d czibeli görünüm isteyen bir kdınsnız strplez ve derin yırtmçlı modeller sizin için dh uygun tsrımlr içindedir. Ayrıc tek omuz pyeti oln y d çprz yk uzun biyelerle iddlı şıklığı yklbilirsiniz. Uzun biyeler de tek geçilen renk siyh olmkl birlikte seçeceğiniz diğer renk tonlrınd d çok şık durmktdır. 2021 biye elbise koleksiyonun d renkli şifon uzun gece elbiseleri, pullu ve dntelli işlemeler ve frklı kol kesimleri ön plnd. Ayrıc, göğüs ltındn itibren bollşn biye şifon elbise tsrımlrı d Helenistik stil bir biye ryyn bynlrın yeni fvorileri rsınd. Dh d elegnt bir görünüm isteyenler için de, dr ve likrlı, drpe detylrı bulunn biye elbiseler çok ilgi görüyor.

Dh önce yyınlmış olduğumuz mklemiz

Uzun biye modelleri

Bynlr özel gecelerini renklendirmek için uzun biye modelleri üzerine birçok tsrımı rmy şimdiden koyuldu. Kış modsı ve yz sezonunun en sık tercih edilen tsrımlrı rsınd oln bu butikler, ilgi çekici renkleri ve mrklrın kendine hs trzlrıyl bynlr trfındn sıkç rnıyor. Uzun süreden beri tkip ettiğim mrklrı, ve bu mrklrın trend oln  uzun biye modelleri koleksiyonlrını sizler için inceledim. Yoğun bir ryış girdiğimi söyleyebilirim. Dh çok ülkemizde dını sıkç duyurn mrklrın tsrımlrını inceledim. Yetersiz bulduğum modellerin ynın ybncı ülkelerin uzun biye elbise modelleri tsrımlrını d eklemeye krr verdim. Yni bu yzımd hem trend oln tsrımlrı, hem de doğru seçimi ypmnız konusund sizlere yrdımcı olcğım. Uzun biye elbise koleksiyonlrındn doğru oln seçimi nsıl yprız? Birz bu sorunun üzerinde durmk istiyorum.

Sizce bu tsrımlr hngi lnlrd tercih edilir? Sorunun cevbı çok net. Dh çok bynlr bu tsrımlrı, düğün, nişn, nikh gibi lnlrd sıkç tercih ediyorlr. Aslınd kış sezonu için düşünülebilecek en idel tsrımlrın bu modellerden oluştuğunu söyleyebilirim. Uzun biye tsrımlrının özel geceleriniz için sizlere frklı bir görünüm ktcğını hepimiz biliyoruz. Önemli oln doğru krrı ve seçimleri ypbilmeniz olmlı. Çünkü o kdr fzl mrk vr ki, uzun biyeler için hngi tsrımlrın şık göründüğü konusund krrsızlığ düşebiliyorsunuz. Bunun ynınd ilgileri çekebilecek modelleri ryış içerisinde olbiliyorsunuz. Yeni sezond d son derece iddilı oln uzun biyeleri birkç ktegoriyi göz önünde bulundurrk seçebilirsiniz.

Aslınd ktıldığınız geceye göre seçeceğiniz modeli doğru bir şekilde seçmeniz mümkün. O n nsıl görünmek istediğinizi bir düşünelim. Tmmen gözlerin sizin üzerinize çekilmesini istiyorsnız kırmızı renkli prlk tsrımlrı tercih edebilirsiniz. Yz sezonu için hzırlnn strplez biye modelleri ilginizi çekecektir. Bunun ynınd yine iddilı bir görünümü mvi renk tonlrıyl oluşturuln tsrımlrdn tercih edebilirsiniz. O kdr fzl model ve butik vr ki, hngilerini seçeceğinize çoğu zmn krr veremiyorsunuz. Anck renk ve model ile berber tercihi yprsnız, doğru oln tsrımlrı seçebilirsiniz. Anck çoğu byn bu özel gecelerde sde ve düz tsrımlrı tercih etmek istiyorlr. Dh doğrusu sde bir uzun biye modelini ryn bynlr sıklıkt. Birz d bu bynlrı düşünelim. Beyz tonlrl oluşturuln ve sdeliği en iyi ynsıtn bu tsrımlr, son derece şık görünüyor. Seçimi beyz ve tonlrı üzerinden ypmnızı tvsiye ederim.

biye elbise modelleri butikleriyle berber ilgi çekici renkleriyle her mrknın özgün tsrımlrıyl oluşturuluyor. Ülkemizde de o kdr şık butikler vr ki, hngi mrklr yöneleceğimize krr veremiyoruz. Anck ben birkç mrknın tsrımlrını inceledim. Tsrımlrını incelediğim ilk modeller Adil Işık, Koton, İpekyol, Zr ve Mngo mrklrı olmuştu. Bu mrknın mğzlrın şöyle bir ziyret ypbilir, butikleri gözden geçirebilirsiniz. Gelin şimdi hep berber sizler için özel olrk hzırldığımız uzun biye tsrımlrın şöyle bir göz tlım. Bklım modelleri sizler de beğenecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="5876,5882,5881,5880,5879,5878,5907,5908,5875,5877,5906,5905,5904,5903,5902,5897,5898,5899,5900,5901,5891,5893,5894,5895,5896,5886,5887,5888,5889,5883,5884,5885,5890" size="lrge"]

Yorum Yaz