KotonEtek Modelleri

Sıcakların kendini yavaş yavaş hissettirmeye başlamasıyla bayanların yazın en çok tercih ettiği parçalardan olan etekler raflarda yerlerini almaya çoktan başladı. Bayanların hem günlük, hem de şık bir kıyafet olarak kombinleyebildiği çok çeşitli renk ve desende bulunan etekler bu yazın da vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olmaya şimdiden aday. Tüm modaseverler tarafından merakla beklenen Koton etek modelleri de yakın bir zamanda bayanların beğenisine sunuldu.Bu yaz aylarında da içimizi enerjiyle dolduracak olan Koton etek tasarımları yazı boyunca hem rahatlık hem de şıklığı bayanlara sunmaya devam edecek. Koton etek tasarımları arasında mini etekler, balon etekler, tül ve dantel detaylı etekler, üzeri baskılı etekler, kalem etekler oldukça fazla yer alıyor.Bu yaz sezonunda etek modasından haberdar olmak istiyorum diyen bayanlar için Kotonetek modellerini inceleyip değerlendirdik.

Koton etek modelleri özellikle bu yaza damgasını vuracak şifon tül etek modelleri ile bu yılın en sevilen parçalarının tasarımcılardan olacak. Bayanların tüm istek ve taleplerini dikkate alan Koton etek modelleri bu yıl da tasarımlarında tül ve şifon kaplama modellere oldukça fazla yer vermiş. Özellikle yaz aylarında yapılacak partiler için ideal bir seçim olan tül kaplama Koton etek modellerini tüm davet ve kutlamalarda rahatça kullanabilirsiniz. Üzerine çok işlemesi olmayan ya da payet işlemeli bir bluz giyerek bu tarz etekleri çok çeşitli kombinleyebilirsiniz. Kotonetek koleksiyonu göz alıcı modelleri ile bayanları büyülemeye bu yaz sezonunda da devam ediyor.

 Koton etek modellerinde bu yaz sınırlar büyük ölçüde genişletilmiş. Yani her  bayanın zevkine uygun modelleri Koton etektasarımları arasında sıkça görebilirsiniz. Mini etek seven bayanlar için diz boyunda ve diz üstü boylarda çok sayıda tasarım, canlı  renklerden oluşan ve saten kumaşlı tasarımlar yeni koleksiyonda çokça yer alıyor. Bunun yanında geçtiğimiz yıllarda oldukça ilgi gören pşleli etek modelleri bu sezonda Koton etek modellerinin en sevilen parçalarından bir tanesi olmaya devam ediyor.Koton fiyatları açısından da bayanları sevindirmeye devam ediyor.

KotonEtek Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz