Uzun Abiye Modelleri

En güzel uzun abiye modelleri yılında da saten ve şifon ağırlıklı. Taşlı abiye modellerine oldukça sık rastlıyoruz. Uzun abiyelerde ki sınırında dekolteler de oldukça hoş ve naif. Uzun abiyelerdeki şifon şıklığı da bir başkadır. Uçuş uçuş şifon abiyenin havasını değiştirir. Tabii yerine göre yapılmalı kumaş tercihi de. Birbirinden değerli bayanlar sizler için sizlerin her birinizin zevkine uyum sağlayabilecek çok sayıda kıyafeti sitemizde siz değerli insanların beğenisine sunduk. Vazgeçilmezlerinizden olan en güzel abiyeler kuşkusuz uzun abiyelerdir. Boy ve kilonuza göre kıyafetlerimizden kendinize uygun olanları seçebilirsiniz. Kısa boylu hanımlar en güzel uzun abiye modellerimizden renk ve modelleri kendilerine uygun olarak seçebilirler.

Uzun abiye modelleri kadınları olduklarından daha uzun gösterebilir. Kilosuyla başı dertte olan hanımlar hem uzun hem koyu renk abiyelerimizi tercih edebilirler. Herkese ve her zevke hitap ediyoruz aradığınız her modeli burada bulabilirsiniz. Kapalı bayanlar için uzun abiye modelsıkıntısını çok çektikleri bir derttir. Uzun bulsalar dekolteli olur dekoltesiz bulsalar kolları kısa olur ve sonuç olarak çoğu zaman etek ceket kombini yaparlar ya da abiyelerini boleroyla gölgelerler. Düğünler için payetli abiyelerimizi partiler için saten elbiselerimizi tercih edebilirsiniz. İyi bir kombinle çok şık olabilirsiniz unutmayın. yılı uzun abiyeleri vücudu saran abiyeler kadar geniş kesim eteklerle de hazırlanmıştır. Uzun abiyelerinizin altına açık topuklu ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Bu hem şıklığınıza şıklık katar hem de elbisenizin daha güzel durmasını sağlar. Kış düğünlerinde de uzun abiye giymek daha mantıklı geliyor. Kışın kapalı platform ayakkabılarınızla kombinleyeceğiniz bir abiye gayet şık olur.

Eğer siz de uzun abiye modelidüşünüyorsanız sitemizde ki çeşitlere göz atın derim. Beğeneceğiniz ürünlerle mutlaka karşılaşacaksınız. Tabii kıyafetinize uygun ayakkabı modellerimize bakmayı da ihmal etmeyin. Basit bir abiyeyi bile kombinlerle şıklaştırabilirsiniz ya da en güzel abiye modellerini bile kötü kombinle basitleştirebilirsiniz. Biz kadınların muhteşem zevklerine güveniyoruz. Birbiriyle uyumlu iyi abiye, iyi ayakkabı, iyi aksesuarlar ve hazırsınız bayanlar. Geriye kalan kombininizle uyumlu saç ve makyaj.

Uzun Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz