Siyah beyaz abiye modelleri

Abiye elbise modeli denildiği modelinden dahaçok zaman ilk akla gelen ne renk tercih etsem olmaktadır. Tercih edilen renklerin başında da siyah ve beyaz renkler gelmektedir. Zaten abiye elbise modeline de siyah ya da beyaz rengin çok yakıştığını düşünmekteyiz.

Sizyah renk abiye elbise tasarımı hemen her bayana yakışan renklerin başında geliyor. İstediğiniz model ve tarzda olan abiyelerinizde bu rengi çok rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Siyahabiye elbise modeliniz ile katıldığını davetler de çok şık ve zarif görüneceğinizden adınız kadar emin olabilirsiniz. Yani siyah rengin asaleti çok farklı.

Gene ayni şekilde beyaz renk içinde yukarıda söylediğimiz her şey aynısıdır. Son sezon da moda tasarımcıları bu iki ana rengi aynı anda tasarımlarında kullanmaya başladılar ve çok trend olduğunu da belirtmeden geçmeyeceğiz. Siyah ve beyazın uyumu gerçekten çok güzel oluyor. Özellikle siyah beyaz abiye elbise modellerinde çizgili , geometrik desenli tasarımlar daha ön plana çıkmakta.

Siyah beyaz abiye elbiselerde istediğiniz kumaş türünü tercih edebilirsiniz. Dantel  , şifon , tüllü , tüylü , gibi. Üst kısmı beyaz renk straplez etek kısmı şifon kumaştan tasarlanmış kloş mini elbise modeli ile istediğiniz davette gözlerinizin sizin üzerinde olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Sizlerde farklı bir abiye seçimi istiyorsanız mutlak siyah beyaz abiye elbise tasarımlarına göz atmalısınız. Görünce çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. Taş ve işlemeli siyah beyaz abiye elbise modeli ile katılacağınız düğün , nişan , özel davetlerde çok muhteşem ve iddalı gözükeceksiniz. Siyah beyaz abiye elbise modellerini ister zayıf ister kilolu bir bayansanız bile çok rahatlıkla giyebilirsiniz. Vücut hatlarınızdaki kusurlu bölgeleri daha da iyi saklayacaksınız.

Sizlerinde özel gece ve özel davetleriniz için dolabınızda mutlaka siyah beyaz abiye elbise modeliniz bulunmasını tavsiye ederiz. Zaten hemen her kadınızmızda bu iki rengi çok sevmektedir. Bu yüzden siyah ve beyazın birleştiği kombinlerde mutlaka şahane denecek kadar güzel olmaktadır.

Siyah beyaz abiye modelleri ResimleriYorum Yaz