Siyah beyaz abiye modelleri

Siyah beyaz abiye modelleri

Abiye elbise modeli denildiği modelinden dhçok zmn ilk kl gelen ne renk tercih etsem olmktdır. Tercih edilen renklerin bşınd d siyh ve beyz renkler gelmektedir. Zten biye elbise modeline de siyh y d beyz rengin çok ykıştığını düşünmekteyiz.

Sizyh renk biye elbise tsrımı hemen her byn ykışn renklerin bşınd geliyor. İstediğiniz model ve trzd oln biyelerinizde bu rengi çok rhtlıkl tercih edebilirsiniz. Siyhbiye elbise modeliniz ile ktıldığını dvetler de çok şık ve zrif görüneceğinizden dınız kdr emin olbilirsiniz. Yni siyh rengin sleti çok frklı.

Gene yni şekilde beyz renk içinde yukrıd söylediğimiz her şey ynısıdır. Son sezon d mod tsrımcılrı bu iki n rengi ynı nd tsrımlrınd kullnmy bşldılr ve çok trend olduğunu d belirtmeden geçmeyeceğiz. Siyh ve beyzın uyumu gerçekten çok güzel oluyor. Özellikle siyh beyz biye elbise modellerinde çizgili , geometrik desenli tsrımlr dh ön pln çıkmkt.

Siyh beyz biye elbiselerde istediğiniz kumş türünü tercih edebilirsiniz. Dntel  , şifon , tüllü , tüylü , gibi. Üst kısmı beyz renk strplez etek kısmı şifon kumştn tsrlnmış kloş mini elbise modeli ile istediğiniz dvette gözlerinizin sizin üzerinde olcğındn hiç şüpheniz olmsın.

Sizlerde frklı bir biye seçimi istiyorsnız mutlk siyh beyz biye elbise tsrımlrın göz tmlısınız. Görünce çok beğeneceğinizden emin olbilirsiniz. Tş ve işlemeli siyh beyz biye elbise modeli ile ktılcğınız düğün , nişn , özel dvetlerde çok muhteşem ve iddlı gözükeceksiniz. Siyh beyz biye elbise modellerini ister zyıf ister kilolu bir bynsnız bile çok rhtlıkl giyebilirsiniz. Vücut htlrınızdki kusurlu bölgeleri dh d iyi sklycksınız.

Sizlerinde özel gece ve özel dvetleriniz için dolbınızd mutlk siyh beyz biye elbise modeliniz bulunmsını tvsiye ederiz. Zten hemen her kdınızmızd bu iki rengi çok sevmektedir. Bu yüzden siyh ve beyzın birleştiği kombinlerde mutlk şhne denecek kdr güzel olmktdır.

[gllery ids="43540,43541,43542,43543,43544,43545,43546,43547,43548,43549,43550,43551"]

Yorum Yaz