Deri Ceket Modelleri

Deri ceket modelleri bayanlarımızın ve beylerimizin başlarını döndürecek gibi gözüküyorlar. Deri kıyafetlerimizin en vazgeçilmez bir parçasıdır. Deri ceket ve deri mont modelleri  her zaman özel bir yere sahiptir. Soğuk havaların vazgeçilmezi olan deri ceket modelleri hem bayan hemde erkeklerin en  çok tercih ettiği modellerin başında yer almaktadır. Deri ceket modelleri  ise tam anlamıyla şık ve göz alıcı modeller içeriyor. Siyah deri ceketlerde en vazgeçilmez renklerden bir tanesidir. Bu nedenle siyah deri ceket modellerini markaların koleksiyonlarında sıklıkla göreceksiniz. Bunun yanı sıra bordo da deri ceket modelleri arasında en sevilen renktir. Deri ceket tasarımları arasında klasik sivri yaka ya da hakim yaka en sık kullanılan yaka kesimidir. Bunu dışında sıfır yaka dediğimiz yaka modeli de tercihler arasındadır. Fermuarlı cepler, belden bağlamlı kemerler , düğmeli bayan deri ceket modelleri dikkat çekiyor.

Görmeye alışık olduğumuz renklerin dışında da kahverengi, gri, krem, mavi, bej, füme gibi renklerde kullanılmaya başlandı. deri ceket modelleriyle hem günlük yaşantınızda hemde iş hayatınızda çok şık görünebilirisiniz. Çok kullanışlı olması bakımından tercih edilen deri ceketlerimiz zımbalı detayları ile sert bir görüntü sunarken klasik yakalı modelleri ile her yerde kullanabilecek şık bir görünüm  sunuyor.

Deri ceket modelleri ile ile kış aylarında hem sıcak tutmakta hemde giyildiği zaman üzerinizde çok şık ve modern durmakta bu nedenle de deri ceketlerin modası hiçbir zaman geçmez, yakası geniş ve tek yerden kapanan yakalar bu sezon çok revaçta. Bel kısmına daha çok yapışan ve bunun dışında daha geniş ve bol kalıplar da bu sezonun en gözde modellerinden birkaçı özellikle bu sezon çay yeşili, koyu konyak ve fuşya  renkleri de çok trend Yan tarafından fermuar ile kapanan ve kıyılarında taşları ve zımbaları olan ve yan kısımlarında cepleri olan deri montlar oldukça trend. Ayrıca hakim yakalı ve aynı zamanda kemerli deri ceketlerde ilgi çekiyor. Bunlardan ayrı olarak yakası kürklü deri ceket modelleri de bayanlarımız tarafından çok  tercih edilmekte.

bayan-deri-ceket-modelleri (1) bayan-deri-ceket-modelleri (2) bayan-deri-ceket-modelleri (3) bayan-deri-ceket-modelleri (4) bayan-deri-ceket-modelleri (5) bayan-deri-ceket-modelleri (6) bayan-deri-ceket-modelleri (7) bayan-deri-ceket-modelleri (8) bayan-deri-ceket-modelleri (9) bayan-deri-ceket-modelleri (10) bayan-deri-ceket-modelleri (11) bayan-deri-ceket-modelleri (12) bayan-deri-ceket-modelleri (13) bayan-deri-ceket-modelleri (14) bayan-deri-ceket-modelleri (15) bayan-deri-ceket-modelleri (16)

Yorum Yaz