2014Sokak modası trendleri

Üstüne başına dikkat eden giyim anlayışında belirli bir tarzı benimseyen insan sayısı çoğaldı. Eski devirlere nazaran moda artık herkesin hayatına girdi. Özellikle de sokağa çıkarken günlük yaşamda favori olan tüm kıyafetler ve aksesuarlar da sokak modası anlayışı oluşmasına yardım ediyor. Herkesin kendisine göre bir moda ve giyim anlayışı var. Sokağa çıkarken de bu giyim ve moda anlayışından yararlanılıyor.

Çok fazla modaya önem veren insan sayısı var ve ciddi bir kitleye hitap edildiği için de her tür kıyafetin modasını bilmek ve anlamak gerekiyor. Pantolon ve bluz uyumu sokak modası içinde olduğu gibi her zaman eskimeyen bir modadır. Boru paça dediğimiz dar paça pantolonlarda üstten salaş bir bluz ve ya kazak ile çok şık bir 2014-sokak modası anlayışı oluşturuyor.

Sokak modası içerisinde yer alan trenç kotlar yalnızcamodasında değil sokak modası trendleri içerisinde de yerini koruyacak ve herkes moda olduğunu düşünerek satın almaya devam edecek.sokak modasının hem baylar hem de bayanlar için oldukça şık ve renkli olacağını söylersek yanılmış olmayız.

2014sokak modası trendleri  içerisinde yalnızca kıyafetler değil aksesuarlarda var. Bileklik ve küpelerde ebatlar büyümeye devam ediyor. Büyük halkalı küpeler ve geniş taşlı kalınlığı çok olmayacak. Trençkotlar ve ya blue jean pantolonlar sayesinde kolay ve rahat kombinler yapmak oldukça kolaydır. Bu sezon ve önümüzdeki sezon sokaklarda deri motifleri ve ya ekleme deri parçaları olan kıyafetler çok modern ve aynı zamanda da tarz bir görüntü yaratacak.

Bayanlar bu sezon pantolonda keten ve ya süet kullanmayı tercih ederken önümüzdeki sezon içerisinde taytlar oldukça iyi bir yer edinecek. Bu seneki havasını koruyacak gibi duruyor. Yaz sonu ile sonbahar sezonu arasında ve kış sezonundan çıkıp da ilkbahar sezonuna girilirken yaşanan kıyafet değişimlerinde ise canlı renkler kullanılıyorken daha sönük renkler kullanılmaya başlandı. Beyaz kumaş üzerine siyah çizgili ve ya tam tersi bir durumun yaşandığı tüm kıyafet türleri de iyi kombinler ile çok şık durabiliyor.

2014Sokak modası trendleri ResimleriYorum Yaz