Plajlarda cıvıl cıvıl görünümler

Plajlarda cıvıl cıvıl görünümleriyle dikkat çeken pareolar bu sezon yine canlı renklerden oluşuyor. Denizden çıktığınız anda sizi sararak rahatça hareket etmenizi sağlayanpareo modelleri sayısız seçenek içeriyor. Şifon kumaşlardan tasarlananlar ise bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.pareo modelleri koleksiyonu yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte şimdiden plajlarda yerini almaya başladı. Gerek sade gerekse desenli modellerin beğenilerek tercih edildiği modeller, zaman zaman işlemelerle süslenerek daha ilgi çekici hale getiriliyor. Bayanların şıklık yarışına girdiği ortamlarda ışıltısıyla ve detaylarıyla ilgi çeken pareo modellerisezonu boyunca plajlarda adından söz ettireceğe benziyor. Sadelikten yana olan bayanlar genelliklesade pareo modelleri koleksiyonuyla ilgilenirken, canlı ve ışıltılı giyim tarzını benimseyen bayanlar pareo seçiminde dedesenli pareo modelleri koleksiyonunu tercih ediyor.

Pareo koleksiyonları son yıllarda elbise modelleriyle yarışacak kadar iddialı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Boncuk ve metal detaylarla dahi süslenebilenpareo modelleri, gösterişli plaj terlikleri ile tamamlanarak oldukça şık bir görünüm elde ediliyor. Koleksiyonda yer alan en gösterişli modeller ise genellikle işlemeli pareo modelleri oluyor. Şıklığından ödün vermeyen bayanlar, işlemeli modelleri tercih ederek plajlarda da göz doldurmaya devam ediyor. Hem işlemeli hem de renkli pareo modelleri koleksiyonunda birbirinden güzel modeller yer alıyor. Ancak denizden çıktıktan sonra rahatça hareket etmek isteyen bayanlar tercihlerini daha sade modellerden yana kullanıyor. Detaysız ve renkli olarak tasarlanan modeller de sadelikten yana olan bayanlara hitap ediyor. Pareomodelleri içerisinde elbise görünümlü modellere rastlamak da mümkün olabiliyor. Boyundan bağlamalı pareo modelleri ise kullanım kolaylığı nedeniyle çok fazla tercih ediliyor. Boyun kısmındaki taş detaylar ise pareoyu şık bir görünüme kavuşturuyor.

pareo modelleri fiyatları ise markalara göre farklılık gösterebiliyor. Çok uygun rakamlardan yükseğe doğru değişen fiyatlarpareo modelleri koleksiyonunun kalitesine göre de değişebiliyor. Ünlü markaların tasarladığı en güzel modelleri internet ortamından takip ederek uygun fiyatlı kampanya ve indirimleri de yakalayabilmeniz mümkün. Benzer şekilde alışveriş merkezleri ve butiklerde de beğenilen markaların modelleri yer alıyor.

Plajlarda cıvıl cıvıl görünümler ResimleriYorum Yaz