Dalgalı saç modelleri

Aslınd mod sdece elbise seçimi ile olmz. Doğru bir sç modeli ile modyı dolu dolu yşmk gerekir. Yeni sezond d bynlr dlglı sç modelleri, uzun sç modelleri, topuz sç modelleri gibi bğlm şekillerini orty koyrk, frklı bir hvyı oluşturuyor. Doğru oln yerlerde, doğru seçilen sç bğlm şekli son derece önemlidir. Bunun nedeni sdece giyiminiz ile değil, güzelliğiniz ve sçlrınız ile de ön plnd olmnızdn kynklnır. Aslınd bynlrın modyı tkip etmelerindeki en büyük mç sdece ve sdece şık görünmektir değil mi? İşte bu sebepten dolyı d birçok butiği ve modeli tkip ederler. Bizler de dlglı sç modelleri üzerine birçok ünlüyü sizler için rştırdık. İşin özünde şık görünmenizi sğlmk için birkç tvsiye de vermek istiyoruz.

3kmod.com syfmızd hemen her ünlünün modsını inceliyoruz. Mod dı ltınd incelediğimiz şey, ünlünün elbiseleri, ykkbılrı, kombin tsrımlrı ve seçilen bu tsrımlrın ynınd doğru bir sç modelini tercih edip etmediğini tkip ediyoruz. Aynı şekilde dlglı sç modelleri oln bir ünlüyü incelerken, tercih ettiği bu model ile uyum içerisinde oln bir elbisesi vr mı bu dety d bkıyoruz. Yni kombin dediğimiz şey slınd tm nlmıyl şık görünmeniz için ypmış olduğunuz dımlrdır değil mi? Bizler de bu sorulrdn yol çıkrk,modsınd en sık tercih edilen dlglı sç tsrımlrı hkkınd bilgi veriyor olcğız. Bunun ynınd bu modelleri tercih eden ünlülerimizden kısc bhsediyor olcğız.

Dlglı sçlr her byn için idel olbilir mi? Yni her bynın yüz şekline ve tenine göre uygun bir model midir? Tbi ki bu seçimlerde de bulunduğumuz yere göre krr vermeliyiz. Mesel günlük giyim için dlglı sç modelleri tercih edilebilir. Giyeceğiniz şık bir elbise yd ceket tsrımınız ile uyum sğlyck bir model olduğunu söylemek doğru olbilir. Bunun ynınd özel gecelerde renkli görünmek isteyebilirsiniz. Giyeceğiniz biye elbise tsrımın uyum sğlyck hoş bir dlglı sç modeli sizi frklı gösterebilir. En sık soruln sorulrdn biri de dlglı sç nsıl ypılır? sorusu oluyor. Ben bu sorunun cevbını sizler için rdım ve seçiminizi kolylştırck dlglı sçlr hkkınd hem video, hemde ünlülerin sç modellerini hzırldım. Bklım sizler de bu konuyu beğenecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="5274,5275,5276,5277,5278,5279,5280,5281,5282,5283,5284,5285,5286,5287,5288,5289" size="lrge"]

Yorum Yaz