Herşeyi yiyerek zayıflamanın yolları

Herşeyi yiyerek zayıflamanın yolları

Tüm insnlrın ve özellikle kdınlrın hylidir her şeyi yiyerek kilo vermek. Peki m bunu nsıl ypcğım diye düşünmeden edemeyiz. Fst food ürünleri yerken etrfımız bktığımızd fit ve sğlıklı kdınlr görürüz. Ee ynı şeyleri yiyorsk ben neden böyleyim diye düşünenler çoktur. Her şeyi yiyerek nsıl kilo veririz? Öncelikle doyduğunuz zmn dh fzl yemeyin. Tokluğu hissedince yemeği bırkın. Dışrıd bir yemek yiyeceğiniz zmn ise dh z porsiyon söyleyin. Porsiyonunuzu yüzde 20 ornınd düşürün. Günler geçtikçe küçülttüğünüz bu porsiyon lıştığınızı göreceksiniz.  Aynı yemek ynı lezzet m dh z. Böylelikle gittikçe porsiyonlrınızı zltın.

Az porsiyonl d doybileceğinizi  kendinizi ikn edin, nlyın. Her şeyi yiyerek dedik m ekmek ,ttlı ve yğlı yiyeceklerden olduğunc uzk durmnız d fyd vr. Her yemekten sonr bir prç çikolt yemenin size kilo ldırmycğını unutmyın. Dikkt ederseniz bir prç dedim bir pket demedim. Hftd bir iki kere kendinizi şımrtın. Ttlılr böreklere sldırın demeyi kstetmiyorum kesinlikle ynlış nlşılmsın. Her şeyi krrınd yediğinizde de o yemeğin lezzetini çıkrbileceğinizi unutummnız gerekir. Yemekleri hızlı yememeye de özen gösterin.

Yvş yvş, yemeği küçük prçlr yırck kdr çiğneyin. Böylece sindirimi dh koly olcktır. Asitli içecekler yerine yeşil çyı tercih edin. Asitli içecekler için m bunu fzl brtmyın. Ttlılrl bhrtlrı yer değiştirin. Bhrtlı yiyecekler tüketmeye çlışın. Bu sizin yğ ykımınızı hızlndırcktır. Ve kesinlikle öğün tlmyın. Kendinizi yemeklerden mhrum bırkmyın. Aç dolşmk hiçbir zmn çözüm olmmıştır. Klorileri hesplmk yerine porsiyonlr bkın. Zten mcımız her şeyi yiyerek kilo vermek değil mi? İstediğiniz her şeyi yiyin fkt porsiyonu küçük tutun. Her şeyi yiyin m yğlrını çıkrın. Yğı, tuzu ve şekeri zltmy çlışın.

Bu zyıf klmnızı kolylştırcktır.  Az yğlı süt için. Klori emilimine yrdımcı oluyor. Yemeğinizi tbkt yiyin. Konserve vey kutulrdn uzk durun. Tbkt yerseniz dh z yemenizi sğlycktır. Stresliyken vey mutsuzken ellerinizi meşgul edecek bir şey bulun. Hemen yemek yemeye yönelmeyin. Resim ypmk vey el işleriyle uğrşmk sizi yemek yemekten lıkoyr.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/zyiflm-diyet/herseyi-yiyerek-zyiflmnin-yollri/ttchment/zyiflm" rel="ttchment wp-tt-38181">

Yorum Yaz