Abiye nişan elbisesi modelleri

Düğünün provası niteliğinde olan nişan törenlerinde genç kızlar o gece peri kızı gibi olmayı düşlerler. Bu nedenle düğün kadar önem verilen nişan törenleri öncesinde hummalı bir yarış gelin adaylarını beklemektedir. Genç kızların nişan elbisesi olarak benimsedikleri modeller arasında birçok model klasiklerden oluşur. Ancak son dönemlerde ortaya çıkarılan modeller gelin adayları açısından olukça rahat modellerden oluşuyor. Bunlar içinde şifon ağırlıklı modellerin bulunduğu gibi abiye tarzı modellerde bulunuyor. Nişanlık abiye nişan elbisesi modelleriyılı içinde farklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Ünlü modacıların kendi koleksiyonlarında yer verdiği modellerdeyılında genellikle bahar renkleri tercih ediliyor. Daha çok abiye elbise formunda olan nişanlıklar daha modern bir havaya sahiptirler.

Abiye nişan elbisesi modelleri arasında yer alan bazı modeller daha çok sade bir tören için tasarlanmıştır. Eğer düğün tarzında bir kutlama ile nişan töreni yapılıyorsa bunun için geniş etekli gelinlik benzeri olan modeller tercih edilmelidir. Yeni sezon modasında da yine kabarık eteklerin olduğunu görmekteyiz. Kabarık etekler prenses modeli de denilen modeller içinde görücüye çıkmaktadır. Nişanlık abiye elbise modelleri yılı içinde peri kızı olmamanız imkânsız görünüyor. Çünkü tasarlanan çoğu model tüm kadınlara uygun olacaktır. Fakat bunda yine de kendi vücut ölçülerinizde önem kazanıyor. Biraz daha toplu bir yapıya sahipseniz, bu yılın modası olan prenses eteklere sahip nişanlık modellerini tavsiye etmiyoruz. Sizi daha zayıf gösterecek olan bel kısmında kemerli modellerde abiyeler tercih etmeniz uygun olacaktır.

Nişanlık abiye nişan elbisesi modelleri seçilirken mutlaka makyaj konusu da uygun olmalıdır. Bu yılın moda renkleri olan pudra abiye gelinlik modelleri gelin adaylarının en çok tercihe ettiği renk olmaktadır. Bunun dışında mercan kırmızı da favori olan nişan elbisesi renkleri arasında bulunuyor. Kadınların tüm tercihlerinde mutlaka bir uyum olmalıdır. Nişan elbisesini seçtikten hemen sonra makyaj konusuna karar vermeniz gerekir. Genellikle sade bir makyajın seçilmesi sizin için uygun olacaktır. Her şeyi önceden planlamanız nişan gününüzün daha iyi geçmesinde yardımcı olacaktır. Nişanlık abiye elbise modelleri yeni sezonda tüm güzellikleri ile sizleri bekliyor olacaktır.

Abiye nişan elbisesi modelleri ResimleriYorum Yaz