Hadise Saç Modelleri

Uzun saçtan vaz geçmeyen isimlerden biri de hadisedir. Bakımlı ve oldukça sağlıklı saçlara sahip olan Hadise, onları daha çok serbest bırakmakta ve toplamayı pek tercih etmemektedir. Genç kızlar genelde saç toplamayı sevmezler ve onları salmayı daha çok severler. Hadise saç modelleri yılında değişmemiş ve bildiğimiz gibi fön çekilerek salık bırakılmıştır. Saç rengi ile arada bir oynayan Hadise genellikle sarı ve tonlarını uygulamakta ve kendine yakıştırmaktadır. Hadise saç modelleri nasıldır dersek, klasik Hadise modeli diyebiliriz, yani düz ve salık. Aynı zamanda sahne sanatçısı da olan Hadise, sahnede abartıyı sevmekte ve kıvırcık ve kabarık saçları daha çok tercih etmektedir. Hadise saç şekilleri bazen düz bazen dalgalıdır ama hep uzundur. Düz fön çektirdiği zaman kahkul kullanmayı seven Hadise bunu yakıştırmasını da biliyor, zira kahkul herkese yakışmaz. Yine pek değişikliğe uğramamış ve bildiğimiz Hadise saçları olarak karşımıza çıkmıştır.

Sahne almak ve uzun süren performanslar göstermek zor bir iştir ve dayanıklı, hemen kendini salmayan saç stilleri gerektirir. Bunu bilen Hadise kıvırcık ve dalgalı saçlarıyla sahne almakta ve oldukça iyi taşımaktadır. En çok permalı olan modeli kullanmış ve bu model klasikler arasına girmiştir. Kendinden söz ettirmiş ve kendi modelini yaratmıştır. Kahkullü kesimlerde daha Avrupai bir görünüm elde eden Hadise, gün içinde atkuyruğu yaparak saçlarını toplamayı tercih etmektedir. Itibariyle, klasik Hadise tarzıdır, fazla değişikliğe uğramamıştır. Genç kızların örnek aldığı uzun ve dalgalıdır. Doğal görünmeyi seven bayanların seçimi olan bu model hemen, hemen bütün genç kızlara yakışmaktadır. Resimleri ile internet sitelerinde yayınlanmakta ve denemek istediğiniz modelleri seçmeniz kolaylaşmaktadır.

Ara sıra arkada topladığı saçları ile izleyenlerinin karşısına çıkan Hadise, değişikliği sevmekte ve denemekte sakınca görmemektedir. Adlandırabileceğimiz modeller bilinen ve sevilerek uygulanan kabarık ve uzun olan saç modelleridir. Genç bayanların her yerde rahtlıkla kullanabileceği modeller olan saç modelleri, Hadise tarafından sevdirilmiş ver beğeni kazanmıştır. Kısa saçı kullanmamakta ve ne kadar kullanımı zor da olsa uzun saçı önermektedir. Her genç kız kendi tarzını yaratacak ve daha güzel olacaktır. Her yıl değişmekte ama yakışan modadır unutmayalım arkadaşlar.

Hadise Saç Modelleri Resimleri
Hadise-Saç-Modelleri-O-Ses-Türkiye-2.jpg

Hadise Saç Modelleri_2.jpg

hadise-saç-modelleri-2016.jpg

Hadise-saç-modelleri-2016.jpg

Hadise Saç Modelleri_0.jpg

hadise-elbiseleri-modelleri.jpg

Hadise-Yeni-Sa%C3%A7-Rengi.jpg

Hadise Saç Modelleri_1.jpg

Yorum Yaz