Kabarık Abiye Modelleri

Abiye modelleri denilince transparanından balık modeline kadar akla birçok model gelir. Kabarık abiye modelleri de bu modeller arasında ilk akla gelen modellerden birisidir diyebiliriz. Özellikle genç kızların nişan ya da kına gecelerinde ne çok tercih ettiği modellerden biri olan kabarık abiye modelleri koleksiyonunda oldukça fazla çeşit bulunuyor.

Kabarık abiye modelleri oldukça gösterişli ve dikkat çeken modeller olduğu için bu modellere prenses abiye modelleri de deniliyor. En güzel kabarık abiye modellerine değinecek olursak bu konuda öyle çok çeşit bulunuyor ki; her biri farklı bir özelliğiyle diğerinden daha çok tercih edilir hale geliyor.

kabarık abiye modellerine göz atacak olursak rengarenk kumaşlardan tasarlanan bu modeller yine genç kızlardan tam not alacağa benziyor. En çok beğenilen modellerden birisi ise straplez kabarık abiye modelleri oluyor. Göğüs dekoltesinin etrafı taşlarla süslenen bu güzel kabarık abiye modelleri bayanlardan çok fazla ilgi görüyor. Bel kısmına kadar vücüdu saran kabarık abiye modellerinin bu bölümü saten kumaşlardan tasarlanıp taşlarla hareketli hale getiriliyor. Etek  kısmı ise genellikle kat kat tüllerden tasarlanarak kabarık abiye modelleri oluşturuluyor.

Askılı kabarık abiye modelleri de en az diğer modeller kadar tercih edilenler arasında yer alıyor. Ancak en beğenilenler göğüs dekolteli kabarık abiye modelleri oluyor. Önü kısa arkası uzun kabarık abiye modelleri de bir o kadar ilgi çekiyor diyebiliriz. Genellikle etekleri tüllü olan kabarık abiye modellerinde dantel detaylar ve işlemeler de sıklıkla kullanılıyor.

Kabarık abiye modelleri konusunda renklere değinecek olursak bu sezon daha çok zıt renklerin uyumu söz konusu diyebiliriz. Özellikle mavi ve yeşilin bir arada kullanıldığı kabarık abiye modelleri geçen yıldan bu yana nişanların vazgeçilmez abiye modellerinden olmaya devam ediyor. Kabarık abiye modelleri koleksiyonunda su yeşili ve tonları da en çok kullanılan renklerden birisi. Aynı şekilde pembe ve tonları da kabarık abiye modelleri koleksiyonunda sıklıkla tercih edilen renklerden oluyor. Kına gecelerinin vazgeçilmezi ise geleneksel olarak kırmızı kabarık abiye modelleri oluyor. işlemelerle zenginleştirilen bu modeller kına gecelerinde bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Kabarık Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz