Erkekler nasıl aşık olur?

Erkekler nasıl aşık olur?

Kdınlrın şık olmsın sebep olbilecek bir sürü şey sırlybiliriz. Peki erkekler? Erkekler nsıl âşık olbilir?Kdınlr için bzen bir bkışm, bir hreket, söylenecek bir küçük söz, ypıln bir mimik y d ypıln bir jest kdınlrın şık olmsını tetikleyebilirken erkekler nsıl şık olur? Kdınlrın şık olmsı bzen yvş yvş bzen heyecnlı bzen ise çok hızlı bir şekilde kişinin krkterine göre değişebilirken krşı cinsnsıl şık olur?Bu yzımd sizlere erkekler nsıl kdın şık olur bşlığınd birkç küçük yrıntı nltcğım.

Öncelikle erkekleri hiçbir zmn kendinizle kıyslmmlısınız. Kdınlr merklıdır, sbırsızdır, şırı kısknçlık y d zmn zmn şırı kısknçlık gösterebilirler. Y d zmn zmn erkeğine çok âşık olup zmn zmn ondn bir nd soğuybilirler. Dh sonr tekrrdn eski hllerine dönebilirler. Evet, zmn zmn erkeğinizden soğumnız birçok kdının bşın gelen bir durumdur.

Bunun sebebi öncelikle kdının belirli dönemlerde hem vücut ypısını hem psikolojisini tetikleyen durumlrdır. Kdın zekâsı zikzk şekilde ilerler. Erkeğin zekâsı ise bunun zıttı olrk dümdüzdür. Bzı şeyleri siz söylemeden ypmzlr mesel. Siz bunu ne kdr umursmz sıftıyl dlndırsnız d slınd gerçekten erkeğin klın gelmemiş olbilir. Soğukknlı dvrnmlrının sebebi de budur.

Kdınlrın âşık olmsını pek çok şeye bğlybiliriz demiştik. Erkeklerde de ynı durum bir nevi geçerli slınd. Onlrd ynı kdınlr gibi bir bkıştn, bir hreketten, söylenen bir sözden, jest ve mimiklerinizden dolyı size şık olbilirler. Bunun hızı d ynı şekilde kdınlrd olduğu gibi erkeğin krkterinde frklılık göstererek kimi zmn yvş yvş, kimi zmn heyecnlı, kimi zmn d hızlı hızlı gerçekleşebilir.

Ardki tek frk slınd erkeklerin birz dh soğukknlı olmsı. Ki bu soğukknlılık çoğu zmn birçok kdını tedirgin edebilir. Her zmn celeci dvrnmzlr. Uzun zmn ln o nlmlı bkışlrın sebebi de budur slınd. Kdınlrı uzun süre etki ltın ln ve tek bir şeye odklyn şk erkeklerde ynı değildir. Kendilerini şk hpsetmezler. Bu yüzden erkek nsıl şık olur diye düşünmeyin. Ve zmn bırkmnın iyi bir fikir olduğunu unutmyın.

< href="http://www.3kmod.com/sk-mesk/erkekler-nsil-sik-olur/ttchment/sk" rel="ttchment wp-tt-37266">

Yorum Yaz