1 ayda 15 kilo diyeti

1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Yaz geldi ve t-shrtler mayolar bikiniler shortlar kadırdırıldığı yerlerden inmeye başladı. Bütün bir kış gerek iş düzeni gerek hareketsizlik ve yeme bozukluklarıyla kilo alarak eski kıyafetlerinizin içine sığamaz hale mi geldiniz? Yoksa istediğiniz kıyafeti almak için biraz daha kilo mu vermeniz lazım. Sıkı durun sizi tüm bu dertlerden kurtaracacagız 1 ayda 15 kilo verdiren diyet listesi geliyor!

1 ayda 15 kilo vermek hayal değil 15 kilo verdiren diyet ile yazı formda geçireceksiniz.

Bu diyet listesi tamamen garantilidir.

Sabahları: bir yumurta beyazı maydonoz şekersiz çay ve bir kibrit kutusu peynir

öglen: herhangi bir etsiz sebze yemeği

akşam 100gr tavuk yada balık yağsız salata ara ögün bir kase yogurt.

Bu kilo verdiren diyet listesi ile yazın tüm güzelliklerini yaşarken istediğiniz kıyafeti giyebilecek mutlu ve sağlıklı bir yaz geçireceksiniz kilo vermek asla hayal değil!

SEVİMLİ SWANKY

Oscar ödül sahibi muhteşem Hillary Swank Milyon Dolarlık Bebek isimli film için aldığı on kiloyu verdi fakat hala muhteşem bir kas yapısı var. Üzerine çok iyi oturan ipek bir elbise içinde, bir tane çukolatalı cips kurabiyesini saklamanın hiçbir yolu yok.

“Nasıl formda kaldığımı soruyorlar. Gerçek şu ki, saatlerce çalışıyorum.” Her ne kadar işkolikliği bir diyet planı olarak alamasak da, daha derinlere indik.

“Son zamanlarda daha da yağsızlaştım. Bir günde 210 gram protein yemeği bırakır ve zayıflarsınız,” diyor Swank.

“Herkesin proteine bulandığını biliyorum ama ne kadar yediğinize bir bakın. Çok falası iyi de değildir.”
Swank arada atıştırma yapmasına izin veriyor. “Elbette, yer fıstıklı tereyağlı bir kurabiye yerken, kilo vermekten bahsediyorum,” diyor gülümseyerek.

Beverly Hills Weight Watchers (Amerikan Diyeti) Toplantıstndan Fısıltılar:

Casuslarımız sigara ve değil de gerçek yiyecekler yiyen süper modelleri sever. İşte bu yüzden, Victorias Secret programında, en büyük süper modellerden ikisinin sossuz salata yemediklerini duyunca irkildik.

Bu kızlar aslında sığır etinin, ıstakoz takolarının, tavuk kanatlarının, fistoların ve deniz levreğin tadına bakmışlardır ve sonra onlardan biri tatlı kaçamaklarından bir muzlu doughnut almıştır. Evet, bütün bu saydığımız şeyleri aynı yıl içinde yemişlerdir.

NEDEN DONDURMAYI ÇOK İSTERSİNİZ?

Akşam yemeğini unutup, bir fıçıya dalmanın ne kadar da cezp edici olduğunu biliriz. İyi haber şu ki, bu dondurma tutkusu sizin hatanız değil. Araştırmalar gösteriyor ki, bir çay kaşığı dondurma bile ruhunuzu değiştirmeye yeterlidir.

New York City de St. LukesRoosevelt Hospital Centerda yapılan bir araştırmaya göre, dondurma gibi oldukça fazla kalsiyum içeren bir yiyecek sizi çok da hoş olmayan bir ruh haline sokan pratiroid hormonlarının üretimini %50 kesebilir. Bu nedenle, en sevdiğimiz sabah şovunun sunucusu Meredith Vıeira en sevdiği şeyin Ben and Jerry s Pistachio Pistachio olduğunu söylüyor: “Bir parça yiyorum ve her zaman kendimi iyi hissediyorum.”

Zayıflama & Diyet

1 ayda 15 kilo diyeti

Yorum Yaz