Türk ünlülerin saç modelleri

Lenny Krvitz’in kyıp krdeşi olm ihtimli çok yüksek oln sç tsrımcım Etienne ile önce birz sohbet ediyoruz. On sçımın zten çok kesilebilecek boyd olmdığının frkınd olduğumu, nck fon çektirmekten nefret ettiğimi ve Frnsız kdmlrınmki gibi doğl hliyle güzel oln, prizyen Türk ünlülerin sç modelleri tvırlı bir sç istediğimi nltıyorum. Nefes lmdn konuşmmdn ols gerek, küçük çplı pniğimin frkın hemen vrn Etienne, tnıdığım en güven veren kuför ödülünü hemen kpıyor: “Endişe etme. Burdn çıktığınd bşk biri olmycksın. Kendinin dh iyi bir versiyonu olcksın. Bun söz veriyorum.”

Türk ünlülerin sç modelleri Sç kesiminin iki sıfırlı rkmlrdn bşldığı ve sçımı kesmek üzere oln sç tsrımcısının ynı hft içinde Cnnes’d bilumum ünlünün sçını yptığı bir kufördeyim,

Dvid Mllett, Frnsız kdınlrın özgünlüklerine düşkün olduğunu bu yüzden herkesin birbirine benzemesine sebep oln fönlü sçlr pek rğbet etmediğini nltıyor. “Frnsız kdınlrı “le brushing” denilen, hfif dğınık m yine de stil shibi sçlr byılıyor. Sçlrını çok z yıkdıklrındn, doğl olrk “ytk sçı” görüntüsüne shipler. Pris’te sçlr hep sde ve ypılmmış görünümlü.”

Anck Türkiye Türk ünlülerin sç modelleri usulünün ksine sçlrımı bir çırk yıkmıyor. Etienne’in kendisi yıkıyor, üstüne msj d ypıyor. Yklşık 15 dkik süren sç kesimi esnsınd gözüm yn kyıyor. Dvid Mllett bizim kpk kızlrımızdn olduğun emin olduğum m dını htırlymdığım bir modelin sçlrını kesiyor.

Mllett bir r gelip sçım iltift ediyor, model kız bn yndn gülümsüyor. Allhım, snırım dünynın en güzel kuför slonundyım ve ilk def koşrk kçmk istemiyorum! Kesimi bittiğinde Etienne bn sçım nsıl şekil vereceğimi nltıyor. Tek ypmm gereken sçlrım ıslkken birz deniz tuzu spreyi sıkıp, tmmen kuruyn kdr prçlr hlinde burmm. Son olrk d öne tıp şöyle bir sllmmı söylüyor.

Her şey çok doğl, her şey çok Frnsız. Dvid Mllett’ten sokğ dım ttığımd sçlrım çok kıslmış çıkmıyorum, drmtik bir değişiklik yok. Anck bir şekilde gerçekten Etienne’in de dediği gibi kendimin dh iyi ve prizyen bir versiyonun dönüşmüş gibiyim: Bonjour.

[gllery ids=""]
[gllery ids=""]

Yorum Yaz