Yeni Sezon Abiye Modelleri

Gece kıyfetleri rsınd yer ln biye kıyfetleri-sezonundki tsrımlrı görülmeye değer,sezonun tüm trend renklerinin kullnıldığı  ve modelleri ile bu sezon çok şık geçecek gibi. Yeni sezond biye elbiselerin modellerine şöyle bir göz ttığımızd tsrım ve trzlrı çok muhteşem hzırlnmışlr. Sezonun en tren rengi diyebileceğimiz Mvi renk biye elbise modelleriyle ktıldığınız herhngi bir dvet bütün gözler sizin üzerinizde olck ve çok çekici muhteşem gözükeceksiniz . Abiye elbise yeni sezon modellerinde kıs biye modelleri de hemen her renge rstlybilmekteyiz. En çok tercih edilen kıs biye modellerinde göğüs kısmı tşlrdn oluşmuş lt etekte küçük ktlmlrl  tsrlnmış modeller çok ilgi çekmekte kıs biye elbise modellerinde çok dh fzl pstel renkler kullnılmıştır.Bupstel renklerinde bşınd pembe tonlr,srı tonlr,çık mvi tonlrı gibi.

Abiye elbise modellerinde kırmızı rengi yrı bir yeri bulunmktdır, genellikle kumş ve şifon kumşlrdn tsrlnn kırmızı renk biye elbise modellerinde derin yırtmç ve sırt dekoltesinin ön plnd kullnıldığını görüyoruz.sezonu biye elbise modellerinde sırt dekoltesi oln biyeler çok tren bir şekilde krşımız çıkmkt, bynlrımızın biye elbise dendiği vkit tek vzgeçemedikleri ve biye elbise modellerine en çok ykışn rengi siyh biye elbise modellerini tek geçebiliriz demekteyiz. Gene bu sezonun biye elbiselerde ön plnd oln blık etek biye elbiselere de vücut htlrın güvenen bynlrımızın mutlk giymelerini tvsiye edebiliriz bu sene çok mod diyebiliriz.

sezonun dmgsını vurmuş oln strplez biye elbise modelleri çok muhteşem,özellikle de tş süslemeleri ile kombinlersek sizden dh çekici bir byn rstlmycksınız. Abiye elbiselerde en vzgeçilmez oln ve biye elbise modellerine de çok ykışn yırtmçlı biye elbise modelleri gene çok trend olrk krşımız çıkıyorlr,birz gidiğimiz zmn kullnım ve rhtlık çısındn zorlnsk d uzun kuyruklu biye elbise modelleri de çok muhteşem,gidiğimiz zmn en güzel mükemmellik yklycğımız ve bu sezond d çok trend oln rengimiz de zümrüt yeşilidir,bu sezon çok ünlü isimlerinin de tercihleri rsınd ilk  sırd olmktdır zümrüt yeşili ve bir byn d çok ykışn renkte de diyebiliriz.

[gllery ids="21822,21823,21824,21825,21826,21827,21828,21829,21830,21831,21832,21833,21834,21835"]

Yorum Yaz