Yeni Sezon Abiye Modelleri

Gece kıyafetleri arasında yer alan abiye kıyafetleri-sezonundaki tasarımları görülmeye değer,sezonun tüm trend renklerinin kullanıldığı  ve modelleri ile bu sezon çok şık geçecek gibi. Yeni sezonda abiye elbiselerin modellerine şöyle bir göz attığımızda tasarım ve tarzları çok muhteşem hazırlanmışlar. Sezonun en tren rengi diyebileceğimiz Mavi renk abiye elbise modelleriyle katıldığınız herhangi bir davet bütün gözler sizin üzerinizde olacak ve çok çekici muhteşem gözükeceksiniz . Abiye elbise yeni sezon modellerinde kısa abiye modelleri de hemen her renge rastlayabilmekteyiz. En çok tercih edilen kısa abiye modellerinde göğüs kısmı taşlardan oluşmuş alt etekte küçük katlamalarla  tasarlanmış modeller çok ilgi çekmekte kısa abiye elbise modellerinde çok daha fazla pastel renkler kullanılmıştır.Bupastel renklerinde başında pembe tonlar,sarı tonlar,açık mavi tonları gibi.

Abiye elbise modellerinde kırmızı rengi ayrı bir yeri bulunmaktadır, genellikle kumaş ve şifon kumaşlardan tasarlanan kırmızı renk abiye elbise modellerinde derin yırtmaç ve sırt dekoltesinin ön planda kullanıldığını görüyoruz.sezonu abiye elbise modellerinde sırt dekoltesi olan abiyeler çok tren bir şekilde karşımıza çıkmakta, bayanlarımızın abiye elbise dendiği vakit tek vazgeçemedikleri ve abiye elbise modellerine en çok yakışan rengi siyah abiye elbise modellerini tek geçebiliriz demekteyiz. Gene bu sezonun abiye elbiselerde ön planda olan balık etek abiye elbiselere de vücut hatlarına güvenen bayanlarımızın mutlaka giymelerini tavsiye edebiliriz bu sene çok moda diyebiliriz.

sezonuna damgasını vurmuş olan straplez abiye elbise modelleri çok muhteşem,özellikle de taş süslemeleri ile kombinlersek sizden daha çekici bir bayana rastlamayacaksınız. Abiye elbiselerde en vazgeçilmez olan ve abiye elbise modellerine de çok yakışan yırtmaçlı abiye elbise modelleri gene çok trend olarak karşımıza çıkıyorlar,biraz gidiğimiz zaman kullanım ve rahatlık açısından zorlansak da uzun kuyruklu abiye elbise modelleri de çok muhteşem,gidiğimiz zaman en güzel mükemmellik yakalayacağımız ve bu sezonda da çok trend olan rengimiz de zümrüt yeşilidir,bu sezon çok ünlü isimlerinin de tercihleri arasında ilk  sırada olmaktadır zümrüt yeşili ve bir bayana da çok yakışan renkte de diyebiliriz.

Yeni Sezon Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz