BENGÜ AKSOYOĞLU DİZDAR

Frklı tsrımlrı, dinmik yklşımlrı ve eşsiz çizgilere ship prçlrı ile yeni bir isim, üstelik yepyeni fikirleriyle f krşımızd. DIZA GABO mrksının yrtıcısı Bengü Aksoyoğlu Dizdr orgnik Türk pmuğundn, kdınsı, konforlu ve sır dışı yeni koleksiyonuyl yz ylrının tüm sıck günlerine hzır… Röportj Mukddes Ky Güney DIZA GABO mrksı ne zmn ve nsıl doğdu? DIZA GABO,yılınd bir ‘leisurewer’ mrksı olrk doğdu. İş ve sosyl hytımız dışınd kendimizle ve ilemizle geçirdiğimiz özel zmnlr için tsrlndı, bu nedenle de özellikle yz grubumuz ilk günden beri koleksiyonumuzun bir prçsı. yz sezonund DIZA GABO ‘Bechwer’ koleksiyonund hngi prçlr öne çıkıyor? Yz grubu koleksiyonumuz, %100 orgnik hvlu cover-up’lrımızın (y d preolrımızın diyebiliriz) ynı sır bu sene trihi desenlerle dns eden yine %100 pmuk kftnlr ve bu desenleri selmlyn sde, zrif ve klsik kesimli myolr ekledik. Terr, iğde, deniz kbuğu renklerinden oluşn koleksiyonumuzl çbsız ve zrif kombinler oluşturmk mümkün.

Nelerden ilhm lıyorsunuz? Toprktn, köklerimizden, değişen ve sükunetle cesretini bileyen kdındn ilhm ldım! Trihi motiflerle süslenen kftnlrı, toprğın kendisini ve renklerini brındırn myolrımızı yeni cesur dünyyı korkmdn kucklyn kdın için giyilebilir hle getirmeye çlıştım. Koleksiyonunuz frklı prçlrl bir rd kullnılbilir mi? Aslınd koleksiyon kendi içinde birçok kombini yrtmy elverişli. Ürünlerin renkleri ve ruhlrı birlikte kullnım oldukç uygun, ilk klım gelen de bu resmi bozmmk. DIZA GABO gündelik hytt d kullnılbilir mi? Hvlu cover-up’lrımız ve kftnlrımız müşterilerimiz trfındn; evde, yzlıkt, pljd, teknede ve benzer birçok yerde kullnıyor. Bu .bizim için çok kıymetli zir klıplrımızı çıkrtırken içinde uzunc zmn geçirmeye elverişli, rht ve zrif çizgiyi bulmk için çok uğrştık.

DIZA GABO nsıl bir kdın hitp ediyor? Rdrımızd kendini seven, cesur ve üretken kdınlr vr. Bizim gibi kdınlr yni1 DIZA GABO tsrımlrı hngi syfiye yerlerinde giyilebilir? Neresi için çok uygun? O n ory it hissetmek ve kendini bulmk yeterli slınd… Amlfi kylıklrındn, Cpe Town’un eşsiz shillerine kdr kendini bütün ve iyi hissettiğin tüm bölgelerde. Portofino’dn Alçtı’y kdr her yerde zevkle kullnbilirsiniz!

[gllery ids=""]

Yorum Yaz