Kabarık gelinlik modelleri

Özel markaların özel tasarımlarıyla oluşturulmuş kabarık gelinlik modelleri, bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Son derece iddialı olan tasarımlar arasında seçim yapmaya çalıştık. Hemen her özel markanın tasarımlarını seçmek için uzun arayışlara girdiğimizi söyleyebilirim. Kabarık gelinlik modelleri seçimlerimizi sadece Türk gelinlik firmalarından değil, Dünyaca ünlü olan birçok markanın tasarımlarını da bu yazıda bulabileceksin. Doğru olan kararı verebilmeniz açısından sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

gelinlik modelleri koleksiyonları, geçen sezona oranla farklı ve rekabeti her geçen gün artarak devam eden tasarımlar. Markalar butiklerinde gelinlik adına o kadar fazla butiği oluşturuyor ki, bayanlar hangi tasarımları seçeceğine karar veremiyor. Dikkat çeken butikler arasında da en iddialı tasarımlar kabarık gelinlik tasarımları oluyor. Gerek taşlarla süslenerek, gerekse sade bir modelle oluşturulan bu butikler, ilginizi çekecektir. Aslında biraz da bu özel gününüzü düşünerek seçim yapmalısınız. Yani sadece kabarık gelinlik tasarımlarına değil, bunun yanında diğer butiklerden de incelemeler yapmalı, kesin kararı verdikten sonra kabarık gelinlik modelleri arasından seçimi yapmalısınız.

İncelediğimiz hemen her model ayrı bir havayla oluşturulmuş. Fakat bizim seçtiğimiz kabarık tasarımlar, daha çok straplez gelinlik kategorisine giriyor. Kabarık olan her tasarım, düz değilde dekolteli veya sade bir straplez tasarımında. Görsellerde bunu sizlere sunmaya çalıştım. Görselleri incelediğiniz zaman, tasarımların muazzam derece olduğunu göreceksiniz. Her tasarımı beğensem de favori kategorisine koyacağım gelinlik modelleri de oldu. Biraz da bunlardan bahsetmek istiyorum.

Şöyle bir görsellere göz gezdirelim. İlk sırada yer alan, saçında gelinlik çiçeği olan bayanı inceleyelim. Üzerindeki tasarım çok güzel değil mi? Ah diyen seslerinizi duyar gibiyim. Evli olan bayanlardan da keşke edaları buraya kadar geldi. Kabarık gelinlik modelleri arasında en beğendiğim tasarım bu olmuştu. Bunun yanında mavi kurdele ile süslenen tasarımlar da son derece farklı görünüyor. Bence en şıklara girecek derecede. Kabarık gelinlik modelleri koleksiyonu resimlerinde bu tasarımı da görebilirsiniz.

Biraz da tavsiyeler bu konuda sizi yönlendirecektir. Eğer gelin adayı iseniz, ve bu kategoride bulunan gelinliklerden seçim yapmak istiyorsanız, yürüyüşünüzü engellemeyen modellere yoğunlaşın. Bayanlar tasarımı beğendikleri takdirde, giyecekleri gelinliğin boyu veya farklı bir detayı yanlış dahi olsa almak istiyorlar. Bu çok doğru bir karar değil. Kabarık gelinlik modelleri arasında seçiminizi yaparken, alacağınız tasarımın tam anlamıyla üzerinize oturmasına dikkat edin. Aksi takdirde bu özel gününüzde seçimini yaptığınız tasarımlar size sıkıntı verebilir. Gelin şimdi hep beraber modasının kabarık gelinlik tasarımlarına bir göz atalım.

Kabarık gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz