Karlie Kloss Kimdir?

İYİ BİR KIZ MISINIZ YOKSA KÖTÜ Mü?

Stilettosunun topuk sesi gökdelenlerin aydınlattığı karanlık gecede yankılanan aldırışsız ve bağımsız kadınları daha da cüretkar davranmaya davet eden bir koku, “Good Girl”. Carolina Herrera’nın çelişkili notalarıyla baş döndüren parfümünün yüzü Karlie Kloss, bizimle.

HAZIRLAYAN: ELİF TUNCEL

Baştan çıkarıcı bir bakış, ani bir kahkaha, yüksek topuk seslerinin yarattığı iç gıcıklayıcı his gibi bir parfüm “Good Girl”. Sarhoş edici kokusundan tek nefes çektiğinizde sizi ikna ediyor. “Gizem, kadının sahip olabileceği en önemli niteliklerdendir. Açık kitap gibi duran kadın sıkıcıdır” sözünün sahibi Carolina Herrera, modaevinin sofistike duruşunun kokusal yansıması parfümün şişesini düşlerken nihai kadınsılık sembolüne beden kazandırabilecek bir silüet bulmaya çalışmış. Bunun sonucunda, nüanslı karışımlarını parfümor Louise Turner’ın yarattığı kokunun şişesi, yüksek topuklu bir stiletto formuna bürünmüş.

TUTKULU VE DAVETKAR

Süper model, stil ikonu ve hayırsever Karlie Kloss, Carolina Herrera New York tarafından “Good Girl” ilan edildi! Esprili özgüvene sahip bu kadın, kampanyanın yüzü olmanın ötesinde, ilham perisi ve kolaylıkla “Good Girl”ün kışkırtıcı tarafına kayabilen biri. İkonik fotoğrafçı Mario Testino’yla güçlerini birleştirdikleri kampanya çekimlerinde birlikte kokuyu hayal gücünün ötesine taşıyorlar. İyi bir kız mısınız, yoksa kötü mü sorusuna, “Gününe göre değişir” yanıtını veren Karlie Kloss’la biraz kız kıza lafladık!

3K: “Good Girl”ün kokusu size neleri çağrıştırıyor?

K.K.: Parfümün bende yarattığı çağrışımlar bir yanda sağlamlık, güç, cesaret, diğer yanda kadınsılık, seksilik ve sofistike görünmek. Good Girl, kendi bedeninizde hissedeceğiniz değişikliklerin kokusu. 3K: Peki en çok hangi notaları sizde merak uyandırdı?

K.K.: Parfümör bana sümbülteber ve yaseminin kavrulmuş tonka fasulyesiyle birleşimini anlattı, sanırım ilgimi en çok çeken bu orijinal kombinasyon oldu. Bu karışımın bağımlılık yaratan bir kokuya dönüştüğünü hissetmek gerçekten inanılmaz.

3K: Sizce “Good Girl”ün birini dönüştürme gücü var mı?

K.K.: Parfümün insanların dikkatini çekme ve mekanı etkisi altına alma gücü kesinlikle var. Bu kokuya tepkisiz kalamıyorsunuz. Carolina Herrera’nın da dediği gibi, o görünmez bir aksesuar.

3K: “Good Girl”ü ne zaman kullanmayı tercih ediyorsunuz?

K.K.: Arkadaşlarımla gece dışarı çıkarken kullanmak için mükemmel. Ayrıca özel anlar için de harika bir seçim. Parfümü arkadaşlarımla buluşmak üzere kapıdan çıkmadan hemen önce sıkıyorum. Görünüşümü ve geceyle ilgili hissimi tamamlıyor. Özgüvenimi tazeliyor ve böylece kendimi daha seksi hissediyorum.

KAHVE VE EGZERSİZ VAZGEÇİLMEZİ

3K: Stiletto’yla kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

K.K.: Zürafa gibi! Şaka bir yana güçlü ve seksi hissediyorum, her şeyi başarabilirmişim gibi geliyor.

3K: Karlie Kloss’un bir günü nasıl geçer? K.K.: Hiçbir günü diğerine benzemez! Kahve ve egzersiz sanırım hayatımın iki vazgeçilmezi. Onun haricinde hayatımda bol seyahat, toplantı, çekim ve etkinlik var. Rutin olmayan yaşam şekli hayatı ilginç ve heyecan verici kılıyor.

3K: Moda haftalarında yoğun şekilde seyahat ederken formda kalmayı nasıl başarıyorsunuz?

K.K.: Koşu ayakkabılarımı ve el ağırlıklarımı hep yanımda taşırım. Ya dışarıda koşarım ya da otel odasında hızlı bir eg-

zersiz yaparım.

3K: New York bir “Good Girl” diyarı. Sizin bu şehirle aranız nasıl?

K.K.: New York elektrik demek. Dünyanın başka hiçbir yerinde bulamayacağınız bir enerjisi var. Şehirde amaçsızca dolaşmayı ve daha önce farkına varmadığım yeni, saklı yerleri keşfetmeyi seviyorum. Hep denenecek yeni ve harika restoranlar, gidilecek sergiler ve karşılaşılacak insanlar var. New York kendimi evimdeymişim gibi hissettiriyor.

“EN SEKSİ ŞEY: ÖZGÜVEN”

3K: Moda sektöründe size ilham veren kadınlar kimler?

K.K.: Stil konusundaki en büyük ilham kaynağım şüphesiz Carolina Herrera. O, zamansız ve şık, gerçek bir ikon. Meslek hayatım süresince beni çok destekledi. Aynı zamanda harika bir dost, akıl hocası ve rol modeldir.

3K: Kendinizi en cazibeli hissettiğiniz anlar hangileri?

K.K.: Özgüvenin seksi olduğunu düşünüyorum.

Her şey kendi bedeninizde rahat etmek ve kendinizi olduğunuz gibi sevmekle ilgili.

3K: Saçınızın en çok hangi halini beğeniyorsunuz?

K.K.: Sadelikten hoşlanırım. Saçımın doğal hali iri dalgalı; duş alıp çıkmayı seviyorum.

3K: Kendinizi nasıl şımartırsınız?

K.K.: Sabahtan akşama masaj, cilt bakımı, manikür ve pedikür yaptırdığım bir Spa günüyle.

3K: En baştan çıkarıcı özelliğiniz sizce hangisi? K.K.: Hayata esprili ve pozitif yaklaşmak, insanlarda ilgimi çeken özellikler.

3K: Favori güzellik besininiz hangisi?

K.K.: Bitter çikolata.

3K: Vazgeçemediğiniz güzellik ürünü?

K.K.: Paris City-Pharma’nın herhangi bir ürünü.

Good Girl parfüm.

Karlie Kloss Kimdir? Resimleri
TOPSHOP-karlie-kloss-ss16.jpg

karlie-kloss-warby-parker.jpg

2014-yilinin-modeli-karlie-kloss-6.jpg

karlie-kloss-kimdir-nereli-kilosu-goz-ve-sac-rengi-boyu-yasi.jpg

karlie-kloss-kimdir-nereli-kilosu-goz-ve-sac-rengi-boyu-yasi3.jpg

karlie-kloss-kimdir.jpg

Yorum Yaz