Karlie Kloss Kimdir?

İYİ BİR KIZ MISINIZ YOKSA KÖTÜ Mü?

Stilettosunun topuk sesi gökdelenlerin ydınlttığı krnlık gecede ynkılnn ldırışsız ve bğımsız kdınlrı dh d cüretkr dvrnmy dvet eden bir koku, “Good Girl”. Crolin Herrer’nın çelişkili notlrıyl bş döndüren prfümünün yüzü Krlie Kloss, bizimle.

HAZIRLAYAN: ELİF TUNCEL

Bştn çıkrıcı bir bkış, ni bir khkh, yüksek topuk seslerinin yrttığı iç gıcıklyıcı his gibi bir prfüm “Good Girl”. Srhoş edici kokusundn tek nefes çektiğinizde sizi ikn ediyor. “Gizem, kdının ship olbileceği en önemli niteliklerdendir. Açık kitp gibi durn kdın sıkıcıdır” sözünün shibi Crolin Herrer, modevinin sofistike duruşunun kokusl ynsımsı prfümün şişesini düşlerken nihi kdınsılık sembolüne beden kzndırbilecek bir silüet bulmy çlışmış. Bunun sonucund, nünslı krışımlrını prfümor Louise Turner’ın yrttığı kokunun şişesi, yüksek topuklu bir stiletto formun bürünmüş.

TUTKULU VE DAVETKAR

Süper model, stil ikonu ve hyırsever Krlie Kloss, Crolin Herrer New York trfındn “Good Girl” iln edildi! Esprili özgüvene ship bu kdın, kmpnynın yüzü olmnın ötesinde, ilhm perisi ve kolylıkl “Good Girl”ün kışkırtıcı trfın kybilen biri. İkonik fotoğrfçı Mrio Testino’yl güçlerini birleştirdikleri kmpny çekimlerinde birlikte kokuyu hyl gücünün ötesine tşıyorlr. İyi bir kız mısınız, yoks kötü mü sorusun, “Gününe göre değişir” ynıtını veren Krlie Kloss’l birz kız kız lfldık!

3K: “Good Girl”ün kokusu size neleri çğrıştırıyor?

K.K.: Prfümün bende yrttığı çğrışımlr bir ynd sğlmlık, güç, cesret, diğer ynd kdınsılık, seksilik ve sofistike görünmek. Good Girl, kendi bedeninizde hissedeceğiniz değişikliklerin kokusu. 3K: Peki en çok hngi notlrı sizde merk uyndırdı?

K.K.: Prfümör bn sümbülteber ve yseminin kvrulmuş tonk fsulyesiyle birleşimini nlttı, snırım ilgimi en çok çeken bu orijinl kombinsyon oldu. Bu krışımın bğımlılık yrtn bir kokuy dönüştüğünü hissetmek gerçekten innılmz.

3K: Sizce “Good Girl”ün birini dönüştürme gücü vr mı?

K.K.: Prfümün insnlrın dikktini çekme ve meknı etkisi ltın lm gücü kesinlikle vr. Bu kokuy tepkisiz klmıyorsunuz. Crolin Herrer’nın d dediği gibi, o görünmez bir ksesur.

3K: “Good Girl”ü ne zmn kullnmyı tercih ediyorsunuz?

K.K.: Arkdşlrıml gece dışrı çıkrken kullnmk için mükemmel. Ayrıc özel nlr için de hrik bir seçim. Prfümü rkdşlrıml buluşmk üzere kpıdn çıkmdn hemen önce sıkıyorum. Görünüşümü ve geceyle ilgili hissimi tmmlıyor. Özgüvenimi tzeliyor ve böylece kendimi dh seksi hissediyorum.

KAHVE VE EGZERSİZ VAZGEÇİLMEZİ

3K: Stiletto’yl kendinizi nsıl hissediyorsunuz?

K.K.: Zürf gibi! Şk bir yn güçlü ve seksi hissediyorum, her şeyi bşrbilirmişim gibi geliyor.

3K: Krlie Kloss’un bir günü nsıl geçer? K.K.: Hiçbir günü diğerine benzemez! Khve ve egzersiz snırım hytımın iki vzgeçilmezi. Onun hricinde hytımd bol seyht, toplntı, çekim ve etkinlik vr. Rutin olmyn yşm şekli hytı ilginç ve heyecn verici kılıyor.

3K: Mod hftlrınd yoğun şekilde seyht ederken formd klmyı nsıl bşrıyorsunuz?

K.K.: Koşu ykkbılrımı ve el ğırlıklrımı hep ynımd tşırım. Y dışrıd koşrım y d otel odsınd hızlı bir eg-

zersiz yprım.

3K: New York bir “Good Girl” diyrı. Sizin bu şehirle rnız nsıl?

K.K.: New York elektrik demek. Dünynın bşk hiçbir yerinde bulmycğınız bir enerjisi vr. Şehirde mçsızc dolşmyı ve dh önce frkın vrmdığım yeni, sklı yerleri keşfetmeyi seviyorum. Hep denenecek yeni ve hrik restornlr, gidilecek sergiler ve krşılşılck insnlr vr. New York kendimi evimdeymişim gibi hissettiriyor.

“EN SEKSİ ŞEY: ÖZGÜVEN”

3K: Mod sektöründe size ilhm veren kdınlr kimler?

K.K.: Stil konusundki en büyük ilhm kynğım şüphesiz Crolin Herrer. O, zmnsız ve şık, gerçek bir ikon. Meslek hytım süresince beni çok destekledi. Aynı zmnd hrik bir dost, kıl hocsı ve rol modeldir.

3K: Kendinizi en czibeli hissettiğiniz nlr hngileri?

K.K.: Özgüvenin seksi olduğunu düşünüyorum.

Her şey kendi bedeninizde rht etmek ve kendinizi olduğunuz gibi sevmekle ilgili.

3K: Sçınızın en çok hngi hlini beğeniyorsunuz?

K.K.: Sdelikten hoşlnırım. Sçımın doğl hli iri dlglı; duş lıp çıkmyı seviyorum.

3K: Kendinizi nsıl şımrtırsınız?

K.K.: Sbhtn kşm msj, cilt bkımı, mnikür ve pedikür yptırdığım bir Sp günüyle.

3K: En bştn çıkrıcı özelliğiniz sizce hngisi? K.K.: Hyt esprili ve pozitif yklşmk, insnlrd ilgimi çeken özellikler.

3K: Fvori güzellik besininiz hngisi?

K.K.: Bitter çikolt.

3K: Vzgeçemediğiniz güzellik ürünü?

K.K.: Pris City-Phrm’nın herhngi bir ürünü.

Good Girl prfüm.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz