Uzun Kollu Abiye Modelleri

Kış aylarında ünlüler tarafından en çok tercih edilen genellikle sırt dekolteli göğsü kapalı tasarımlardan oluşuyor. Oldukça trend durduğunu ve yılında oldukça moda olduğunu söyleyebiliriz. Gece hayatının bayanlar için vazgeçilmezidir abiyeler. Her kadın, bir davetten içeri girdiğinde herkes ona baksın ister. Siz de, katıldığınız parti ve davetlerde gecenin en dikkat çekici hanımlarından biri olmak istiyorsanız, uzun kollu abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken sezonun trendlerini takip etmek. yılında moda olacak renk ve abiye modellerini takip ederek, katıldığınız davette modayı yakından takip ettiğinizi gösterin. Bu yıl abiye modellerde öne çıkıyor. İnce fiziğinizi vurgulamak ve öne çıkarmak için balık formda, uzun kollu abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde omuz bölgesi geniş olan bayanlar için de yine uzun kollu abiyeler tavsiye ediliyor. Mini boyda ancak uzun kollu bir abiye tercih ederek, kollarınızın kalınlığını gizleyip, bacaklarınızın güzelliğini öne çıkarabilirsiniz. Genellikle payetli, dantelli modellerle karşımıza çıkan uzun kollu abiyeler, bu yıl partilerde olduğunuzdan daha fit görünmenizi sağlayacak.

mezuniyet kıyafetleri arasında da yine sıkça karşılaşacağız. O nedenle, siz şimdiden ünlü abiye markalarının yeni yıl koleksiyonlarına bir göz atın. Size en uygun model ve renkte seçerek, mezuniyet gecenizde gecenin şıkları arasında yer alabilirsiniz. Kışın katıldığınız davetlerde çok şık ve çekici olmanız için birebir olmakla beraber , Modelleri nedense daha çok uzun etekli modellerde öne çıkıyor. Sizlerde her türlü nişan, söz, düğünlerde giymek için bol bol model bulabilir ve arzu ettiğiniz modeli sergileyerek kış şıklığı yaratabilirsiniz. Kışlık abiye modellerinin baş tacı olan uzun abiyeler de renkler ise geçen yıllara göre koyu renkler değil de daha çok açık ve göz alıcı renkler ön plana çıkıyor.

Özellikle yeşil, gri, kırmızı gibi uzun kollu abiyeler sizleri çok daha popüler hale getirecektir. modasına göre giyinmeniz sizin modaya olan ilginizi de ortaya koymuş olacaktır. Özellikle uzun bir kolye bu abiye modellerine en yakışan türlerin başında geliyor. Bu sebeple bu gibi ayrıntıları atlamayın ve şıklığı elden bırakmayın. Uzun kollu abiye modellerine en çok yakışan bir diğer kumaş türü ise dantel detaylarıdır.

Uzun Kollu Abiye Modelleri Resimleri
Uzun-Kollu-Abiye-Elbise-Modelleri.jpg

2017-Uzun-Kollu-Balık-Abiye-Modelleri.jpg

2017-Siyah-Uzun-Kollu-Abiyeler.jpg

2017-payetli-kısa-uzun-kollu-elbise-modelleri.jpg

2016-uzun-kollu-abiye-modelleri3-500x800.jpg

Uzun Kollu Abiye Modelleri_3.jpg

2016-Uzun-Kollu-Balık-Abiye-Modelleri.jpg

Uzun Kollu Abiye Modelleri_1.jpg

Yorum Yaz