BEST OF’LAR

Bu ayın en iyileri Altın Küre Ödülleri’nin kırmızı halısından geliyor. Emma Stone, Lanvin kıyafetiyle oldukça klastı. Naomi Watts, gösterişli Bulgari gerdanlığı ile sarı gibi cesur bir rengi eşleştirmekten korkmamıştı. Heidi Klum, Versace elbisesiyle törenin en kırmızı’ şık ismiydi. Diane Kruger soğuk güzelliğini buz rengi Emilia Wickstead imzalı zarif kıyafetiyle taçlandırmıştı. Hepsinin de saçı ve makyajı kusursuz güzellikteydi.

NELER ALDIM?

Ocak ayının soğuk havası dondurur, indirimi de ısıtır. Tabii ben de, hafif çaplı bir alışveriş şuursuzluğu yaşadığımı söyleyebilirim. Chloe bootie’lerin topuğundaki metal geçişleri çok şık ve estetikti, tarafımdan hemen kapıldı. Bir babet sever olarak yine Chloe’nin zımbalı modelini almazsam olmazdı. Louis Vuitton’nun Cruise Koleksiyonu’ndan aldığım siyah beyaz ayakkabı ise rüya gibi duruyor.

ZEYNEP EROL’UN MİSTİK TASARIMLARI

Zeynep Erol’un, uzun biryolculuk sonrası doğal enerjisini koruyarak elde ettiği Himalaya kristallerini kullandığı Kristal Oda’ adını taşıyan ve doksan parçadan oluşan koleksiyonu hayranlık uyandırıcı. Zeynep Erol sadece tasarlamakla kalmıyor, duygu ve ifadelerini deyarattıklannayansıtıyor. Son koleksiyonunu Nişantaşı butiğinde inceleyebilirsiniz.

CHRISTIAN LOUBOUTIN’DE ILK’LER

Ayakkabı üstadı, İlkbahar-Yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı. Koleksiyonun en dikkat çekici parçası, spor ayakkabıyla stiletto’yu harmanladığı Boltina’ modeli. Tasarımcının ilk kez cuban heels’ kullandığını görmek sürpriz oldu. Çöldeki kumların katmanlarının yarattığı çizgilerden ilham alınan mirage’ isimli topuk formlu Dalida’lar son derece estetik. 13 santim uzunluğundaki topuğuyla ikonik So Kate’in burun kısmı açılmış ve Tibur modeli ortaya çıkmış. Sweet Charity çanta ise önceki modellerin bir devamı ama hem sırtta hem de elde rahatlıkla kullanılıyor.

ETEL BALER’DEN MODA SOHBETLERİ

Etel Balerin kurduğu Fashion Talks isimli aplikasyon, şu ara herkesin dilinde.

Sadece moda görsellerine yer verilen uygulama, stilleriyle ön plana çıkan cemiyetin de son gözdesi. Fashion Talks’un, yenilik ve farklılık arayanlarda bağımlılık yaratacağına eminim.

SEVDİĞİM DETAYLAR

“Esra Oflaz Güvenkaya’nın Bulgari Serpenti Scaglie çantasının güzelliğine vuruldum. Couture kıyafetlerle uyum içinde olması da artısı. Yasemin Taciroğlu’nun mikro boy 15 santimlik Hermes Kelly’si oyuncak görünümüyle adeta şeker tadında. Genel Yayın Yönetmeni’miz Hande Tokmak’ın Cartier Panthere yüzüğüyle LouisVuitton çantası rüya ikili!

GAMZE SARAÇOĞLU’NDAN İLK HAUTE COUTURE

Gamze Saraçoğlu meslekteki onuncu yılını ilk kez hazırladığı haute couture koleksiyonuyla kutluyor. 30 parçadan oluşan koleksiyon güçlü, özgürve modern kadını temsil ediyor. Yüksek el işçiliği göz kamaştırıyor. Renkler siyah, bej, şampanya, gri, gümüş, hâki, lila ve gold. Fransız dantelleri, ipek şifon, jorjet ve organze kumaşlar Swarovski işlemelerle buluşuyor. Anlaşılan bu yıl kırmızı halılarda, bol bol Gamze Saraçoğlu tasarımları göreceğiz.

BEST OF’LAR Resimleri
BEST OF'LAR

BEST OF'LAR

BEST OF'LAR

Yorum Yaz