İnci deri ayakkabı modelleri

Kdınlrımız  ykkbı modellerine çok önem vermektedirler. Hemen her kdınımızın dolbınd bir değil birkç ykkbı modeli mutlk bulunmktdır. Aykkbı modellerini seçerken çok titizlikle seçimlerini yprlr. Çünkü ykkbı modeli onlr için büyük önem tşımktdır. Hem rht olmsın hem de şık görünmesine çok dikkt ederler.

Ülkemizin yıllrdn beri ykkbı sektöründe klitesinden ve şıklığındn hiçbir zmn ödün vermeyen ykkbı sektöründe önemli yere ship oln İnci ykkbı bu sezon deri ykkbı modelleri ile kdınlrımızın çok ilgisini çekiyor. Birbirinden frklı model ve renk seçeneğine ship İnci deri ykkbı modellerini kesinlikle görmelisiniz.

Kdınlrımızın kıyfetlerinin şıklığı ne kdr önemliyse  ykkbı modelini seçerken de dikktli seçim ypmlrı gerekir. Çünkü kıyfetlerinin en önemli tmmlycısı ykkbılrı olmktdır.Bunu hususu çok iyi bilen İnci  deri ykkbı tsrımlrın çok dikkt ederek çok frklı trz d modelleri üretmektedir. Her bynın kendine uygun bir modeli seçeceği model fzlsı vr.

İnci deri ykkbı modellerinde ilk dikkt çeken ince topuklu yüksek deri ykkbı modeli olmktdır. Ayrıc pltform topuk ykkbı  , dolgu topuk ykkbı modelleri , düz ykkbılr , biye ykkbı modelleri gibi tsrımlr sizleri İnci mrksınd beklemektedir.

İnci deri ykkbı modellerinde bu sezon  siyh , bordo , pudr , mvi , yeşil , pembe , bej , lcivert , khve ve tonlrı gibi renkler ön pln çıkıyor. Düz renk ykkbı tsrımlrı hricinde bu sezon İnci de desenli ykkbı modellerini de görmekteyiz. Özellikle leopr desenin  zirve yptığı bu sezon İnci’nin tsrımı ile dh d bir şık olrk krşımız çıkıyor. İnci deri ykkbı modellerinde tşlrl işlenmiş biye ykkbı modelleri her kdının beğeneceği türden. En rht modeli dediğimiz İnci bbet ykkbı  modellerinin keyfine de hiç doymycksınız.

İnci deri ykkbı modelleri fiytlrı birz phlı ols d klitenin ucuz lınmdığını d rtık hepimiz çok iyi bilmekteyiz. İnci den ldığımız deri ykkbılrımızı uzun süre eskitemediğinizi kullndığınızd frk ederek ödediğiniz fiyt hiç cımycksınız. Ayk sğlığımız çok önemli bir husustur. Şıklığımızdn önce giydiğimiz ykkbının yklrımızı yormmsını rht etmesini  ön plnd tutn İnci deri ykkbı modelleri şık ve zrif görünümü ie sizleri det büyüleyecek kdr güzel muhteşem tsrımlr ship.

[gllery ids="45893,45894,45895,45896,45897,45898,45899,45900,45901,45902,45903,45904,45905,45906,45907,45908,45909,45910"]

Yorum Yaz