İnci deri ayakkabı modelleri

Kadınlarımız  ayakkabı modellerine çok önem vermektedirler. Hemen her kadınımızın dolabında bir değil birkaç ayakkabı modeli mutlaka bulunmaktadır. Ayakkabı modellerini seçerken çok titizlikle seçimlerini yaparlar. Çünkü ayakkabı modeli onlar için büyük önem taşımaktadır. Hem rahat olmasına hem de şık görünmesine çok dikkat ederler.

Ülkemizin yıllardan beri ayakkabı sektöründe kalitesinden ve şıklığından hiçbir zaman ödün vermeyen ayakkabı sektöründe önemli yere sahip olan İnci ayakkabı bu sezon deri ayakkabı modelleri ile kadınlarımızın çok ilgisini çekiyor. Birbirinden farklı model ve renk seçeneğine sahip İnci deri ayakkabı modellerini kesinlikle görmelisiniz.

Kadınlarımızın kıyafetlerinin şıklığı ne kadar önemliyse  ayakkabı modelini seçerken de dikkatli seçim yapmaları gerekir. Çünkü kıyafetlerinin en önemli tamamlayacısı ayakkabıları olmaktadır.Bunu hususu çok iyi bilen İnci  deri ayakkabı tasarımlarına çok dikkat ederek çok farklı tarz da modelleri üretmektedir. Her bayanın kendine uygun bir modeli seçeceği model fazlası var.

İnci deri ayakkabı modellerinde ilk dikkat çeken ince topuklu yüksek deri ayakkabı modeli olmaktadır. Ayrıca platform topuk ayakkabı  , dolgu topuk ayakkabı modelleri , düz ayakkabılar , abiye ayakkabı modelleri gibi tasarımlar sizleri İnci markasında beklemektedir.

İnci deri ayakkabı modellerinde bu sezon  siyah , bordo , pudra , mavi , yeşil , pembe , bej , lacivert , kahve ve tonları gibi renkler ön plana çıkıyor. Düz renk ayakkabı tasarımları haricinde bu sezon İnci de desenli ayakkabı modellerini de görmekteyiz. Özellikle leopar desenin  zirve yaptığı bu sezon İnci’nin tasarımı ile daha da bir şık olarak karşımıza çıkıyor. İnci deri ayakkabı modellerinde taşlarla işlenmiş abiye ayakkabı modelleri her kadının beğeneceği türden. En rahat modeli dediğimiz İnci babet ayakkabı  modellerinin keyfine de hiç doyamayacaksınız.

İnci deri ayakkabı modelleri fiyatları biraz pahalı olsa da kalitenin ucuza alınmadığını da artık hepimiz çok iyi bilmekteyiz. İnci den aldığımız deri ayakkabılarımızı uzun süre eskitemediğinizi kullandığınızda fark ederek ödediğiniz fiyata hiç acımayacaksınız. Ayak sağlığımız çok önemli bir husustur. Şıklığımızdan önce giydiğimiz ayakkabının ayaklarımızı yormamasını rahat etmesini  ön planda tutan İnci deri ayakkabı modelleri şık ve zarif görünümü ie sizleri adeta büyüleyecek kadar güzel muhteşem tasarımlara sahip.

İnci deri ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz