My Red 2014 Tesettür Giyim

Muhafazakar giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için çok güzel tasarımlara imza atarak tesettürlü bayanlardan tam not alan my red 2014 tesettür giyim 2 koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte renkli modelleriyle ön plana çıkan my red tesettür giyim 2014 koleksiyonuyla bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. My red 2014 tesettür giyim 2 koleksiyonu kot elbiselerden saten kumaştan tasarlanan tuniklere kadar bir çok çeşit içeriyor. Belinde ince kemer detayı olan saten tunikler my red 2014 tesettür giyim 2 koleksiyonunun en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor.

Rengarenk tunik ve elbiselerin yer aldığı my red 2014 tesettür giyim 2 modelleri ikili kombinler açısından da oldukça zengin bir koleksiyon. Önü kısa arkası uzun kot tunikler salaş pantolonlarla başarılı bir şekilde kombinlenmiş. Benzer şekilde önü kısa arkası valonlu uzun tunikler de çok beğenilen my red 2014 tesettür giyim 2 modelleri arasında yer alıyor. Salaş tunikleri çok dikkat çeken my red 2014 koleksiyonu vücudu saran modelleriyle de dikkat çekiyor. Yaka kısmında birkaç düğme detayı olan salaş tunikler kombin açısından da kolaylık sağlıyor. Fuşya ve hardal renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı my red 2014 tesettür giyim 2 koleksiyonu oldukça renkli ve gösterişli bir koleksiyon diyebiliriz.

Renkli etek ve bluzlardan oluşan ikili kombinleri de oldukça beğenilen my red 2014 tesettür modelleri üzerinde gipür ve dantel detayına da çok fazla yer verilmiş. Gipürlü modeller oldukça şık ve zarif görünüyor.Yakası dantelli bluzlarda aynı ölçüde beğenilen zarif modeller arasında yer alıyor. Hepsi birbirinden şık olan yakası dantelli bluzlarla kombinlenen kalem etekler bayanların şıklığına şıklık katıyor.

Hem tesettürlü hem de şık bir görünüme sahip olmak isteyen bayanların ilk tercihlerinden biri olan my red 2014 tesettür giyim 2 koleksiyonu uygun fiyat seçenekleriyle de hem gözlere hem de her bütçeye hitap ediyor. My red koleksiyonu 2014 tesettür giyim 2 modellerini ünlü butiklerin vitrinlerinde bulabileceğiniz gibi internet ortamından da detaylı bir şekilde inceleyebilir hatta sipariş dahi verebilirsiniz.

My Red 2014 Tesettür Giyim ResimleriYorum Yaz