Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Hayalinizdeki gelinlik modelinizi bu gelinlik tasarımlarını inceleyerek seçebilirsiniz deriz.  Balık etek gelinlikler yılının en çok tercih edilen modellerinden birisi olacak hiç şüphesiz yerli ve yabancı modacılar ekstra bir çaba ile bu modelleri sizler için hazırladı. Üst kısmı diz hizasına kadar dar ve diz den aşağısı ise hafif kabarık olarak inmekte bu modellere uzun kuyruk çok yakışmakta ve bir çok balık etek gelinlik modeli de uzun kuyruklu olarak tasarlanmak. Tabi ki tek özelliği uzun kuyruklu olması değil özellikle göğüs kısmı kullanılan işleme ve taşlar gelinliği olduğundan daha zengin göstermekte. Göğüs dekolteli gelinlik modellerinde bu işlemeler daha da çok kullanılmaktadır.sezonunda prenses gelinlik modelleri üst kısmı bel hizasına kadar dar olarak inmekte ve belden aşağısı ise olabildiğine kabarık olarak yerlere kadar iniyor. Kabarık etekleri olduğun daha güzel ve gösterişli olması için eteklere yapılan desenler ve kabartmalar ile göz doldurmakta.

Prenses gelinlik modellerinin bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük özelliği hiç şüphesiz ki kusursuz çizgileri olsa gerek. Fazla kiloları olan bayanları kurtarıcısıdır prenses gelinlikler kabarık eteği sayesinde özellikle geniş basenlerinden dert yanan bayanları bu dertten kurtarmakta.yılına göre′te nerede ise her modelde dantel işlemesi sıkça kullanılmış. Dantel işlemesi bir gelinlik modeline çok yakışmakta Türk toplumunda dantelin önemi oldukça büyük belkide bu yüzden dantel işlemeli gelinlik modellerini bu kadar çok seviyoruz. Gelinlik denildiğinde genç bayanların ilk akıllarına gelen modellerin başında hiç süphesiz ki straplez gelinlik modelleri gelir.

Özellikle yaz aylarının en vazgeçilmez modelleri arasındadır. Aslında artık kış düğünlerinde dahi bu modeller çok fazla tercih edilmeye ve dışarı çıkıldığında ise kalın bir hırka ya da şal ve gelinler için özel olarak tasarlanmış beyaz kürkler ile önlemler alınmaktadır. Yani istediğiniz mevsimde straplez kesim gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.. diyebiliriz. Son derece şık ve özel olabilmek için gelinliği adım adım seçmeli ve size en yakışan modeli bulmanızı gereklidir.

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri ResimleriYorum Yaz