Defacto ürünleri 2013

Defacto ürünleri 2013 sezonunda müşterileri tarafından sıkça tüketiliyor. Müşteriler kesinlikle haklılar. Defacto mağazalarında vakit geçirdiğiniz zaman, butiklerinden birkaç tasarımı almadan duramıyorsunuz. Bu tasarımlardan kısaca sizlere bahsedeceğiz fakat ilk etapta markanın mağazalarından da söz etmek istiyoruz.

Eğer bir ürün pazarlamak istiyorsanız, mağaza konseptini şık tutmalısınız. 2013 Defacto ürünleri şık bir mağaza konseptiyle müşterilerinin kolay seçim yapmasını gerçekleştiriyor. Defacto denildiği zaman hepimizin aklına yeşil rengi geliyor değil mi? İşte marka bu rengi hepimizin hafızasına sokmayı başardı. Defacto 2013 ürünleri arasında da yeşil rengine yakın tasarımları görmek mümkün.

Geçtiğimiz günlerde markanın mağazalarını sizler için gezmiştik. Hemen her reyonu ayrı ayrı inceledik. Yeni sezon Defacto ürünleri ve birçok tasarımı hakkında olumlu yönde fikirlerde çıkarmadık değil. Öncelikle bayan reyonlarından başladık gezmeye. Markanın bayan butiklerinde yok yok. Elbise modelleri ve etek modelleri tasarımlarından, hemen her alanda giyilecek pantolon modellerine kadar aradığınız her ürün mevcut. Defacto ürünleri arasında da en çok tercih edilen reyon bayan reyonları oluyor.

Sadece bayanlara özel bir mağaza değil Defacto. Erkek butiklerinde de hemen her renk, ayrı ayrı işlenmiş. Erkekler bu yaz Defacto ürünleri arasından pantolon modelleri tasarımlarını sıkça tercih ettiler. O kadar farklı pantolon tasarımları vardı ki, renkli ve bir o kadarda ideal modellerle yazı geçirmişlerdi. Şimdi yine 2013 Defacto ürünleri arasında yok yok. Markanın reyonlarını ve güncel mağazalarını gezmeden alışverişe başlamayın.

Defacto ürünleri 2013 ResimleriYorum Yaz