YENİ YERLİ DİZİLER

Yabancı diziler için birçok şey belliyken yerli diziler sektörün ip üstündeki yapısıyla oluşuyor. Dedikodular çoğu zaman doğru çıksa da insanlar da sevdikleri oyuncuları diğerleriyle yakıştırmaya bayılıyorlar. Verdikleri iki sezonluk aradan sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy bu sezon geri dönüyorlar. Keşke aynı dizide olsalar evet tama ne yazık ki değil. Çağatay Ulusoy Leonardo Di-Caprio, Matt Damon, Jack Nicholson’ın başrolünde olduğu Köstebek filminin uyarlaması İçerde’de oynayacak. Maf-yavari aşk dizisinde Ulusoy kirli bir tipi oynarken Bensu Soral da mafya liderinin dişli kızını canlandıracak. İki oyuncunun karakterleri aşk yaşayacak. Aras Bulut İynemli de Çağatay’ın kardeşini oyna-cak. Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri de Tuba

Büyüküstün. Adı belli olmayan proje en çok Arap hayranları mutlu edecek çünkü ikisini Dove’un reklam filmi projesinden beri birlikte görmüyorlar. Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci ve Sercan Bodur’un oynadığı Babam ve Ailesi de iddialı yapımlardan. Ağustos ayında başlayan Bodrum Masalı da sezonla yarışacak yapımlardan.

Birinci bölüm

Gerçek hayatta evli olan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’i bir araya getiren Vatanım Şensin koda adlı dizi Kasım ayında ekranlarda olacak. Binbir Gece setinde tanıştıktan sonra ilk dizileri. Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ’ın yanında çok ivme kazanan bir isim olan Seda Bakan’ın dizisi Bana Sevmeyi Anlat da sezona erken girenlerden. Tamamen genç ve no name isimlerden oluşan Arkadaşlar İyidir de merak uyandırıyor. Geçen sezonun en iddialı dizisi Muhteşem Yüzyıl: Kösem, bu sezona bebek gibi yeni bir dizi olarak giriyor. Kösem karakterine Anastasia Tsilimpiou ve Beren Saat’ten sonra Nurgül Yeşilçay hayat verecek. Bu sefer hikaye Kösem’in oğlu Dördüncü Murat’ın üzerinde olması.

Dördüncü Murat’ı Metin Akdülger canlandıracak. Partneri de Farah Zeynep Abdullah olacak. Kara Sevda, Yüksek Sosyete, Poyraz Karayel, Paramparça, Kiralık Aşk, Yeter, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Tatlı İntikam, Hayat Şarkısı ve Asla Vazgeçmem yeni sezona devam edecek.

YENİ YERLİ DİZİLER Resimleri
YENİ YERLİ DİZİLER_78.jpg

YENİ YERLİ DİZİLER_79.jpg

YENİ YERLİ DİZİLER_76.jpg

YENİ YERLİ DİZİLER_70.jpg

YENİ YERLİ DİZİLER_16.jpg

Yorum Yaz