INSTAGRAM FENOMENİ GİANLUCA VACCHI

HAYAL ETTİĞİNİZ HAYATI YAŞAYAN SON INSTAGRAM FENOMENİ GİANLUCA VACCHI’DEN ALINACAK DERSLER…

YAZI GÜLŞAN GÜRSEL

NECİYMİŞ BU?

Yeni birini gördüğünde bizim insnımızın ilk merk ettiği şey nereli olduğu. İkincisi de ne iş yptığıdır. Bu zten. Keşfet bölümünde görüp kendisinden dh iyi yşdığını düşündüğü her insn Ne iş yptığınızı nlymdım yorumu ypn kişilerden gyet net nlşılıyor. Bşksının gezmesine, yemesine, içmesine bizler kdr tkıln bir hlk yok. orsı kesin. Instgrm’dki ‘ttlı hyt’lr bzen globl seviyede ilgi çekici olbiliyor, bunun ilk örneklerinden biri Krdshin ilesi. Görgüsüzlük kelimesinin içini boşltırken dünyyı peşlerinden sürükleyen bu trend öncüleri syesinde brtılı hytlr lıştık. Sonr krşımız bir bşk Instgrm çılgını çıktı. Dn Bilzerin. Evinde 1015 tne çıplk kdınl eğlenip çeşit çeşit silhıyl teş etmeyi seven bu şırı kslı şhıs uzun süre gündemdeydi. Bilzerin ise kendisine yöneltilen hiçbir eleştiriyi önemsemeden, milyonlrc kişinin tkip ettiği kdın vücudu, tomrl pr, silh ve keçi ile dolu hesbınd hytını yşmy devm ediyor.

İşte bizim bronz mu bronz Ginluc Vcchi’mizi Dn Bilzerin’dn yırn şey de tm burd bşlıyor. Vcchi. Bilzerin gibi bir çeşit tuhf distopy hytı sürmüyor, en fzl kslı vücudunu sergileyerek dns ediyor, tekneden tlıyor… Bu d slınd çoğu insnın bu beyefendi kdr çok prsı ols zten ypcğı şey mi cb?

Instgrm’dki tkipçi syısı en son 4 milyonu zorlyn Vcchi bir işdmı. Vcchi’nin bşrılı bir snyici oln bbsı. 1961’de dünynın önde gelen gıd, kozmetik ve ilç mbljlm üreticilerinden İMA şirketini kurmuş. Oğul Ginluc d elindeki pryı iyi kullnmyı bilmiş, doğru ytırımlr ypmış ve onlrı iyi pzrlmış. Şimdi IMA’d ktif değil m hlihzırdki yüzde 30 hissesiyle Şnslıyım, şirketimi benden çok dh bşrılı yöneten insnlr shibim diyor. İtly’d yeni nesil girişimcilerden Mtteo Mrzotto. Lpo Elknn gibi isimlerle nıln Vcchi. kolundki ‘Instgrm fenomenliği’ bileziğiyle onlrdn yrılıyor. Sportif, muhteşem fizikli. krizmtik. çekici, stil shibi, dns etmeyi seven ve kendisi kdr göz lıcı Giorgi Gbriele ile şk yşyn bir İtlyn. Şu n msllrdki beyz tlı prens size çok sıkıcı ve vst gelmeye bşldı değil mi?

TATLI HAYAT BÖYLE BİR ŞEY Mİ?

Hyt nlyışındn hreketle internet sitesini de kurduğu ve her fotoğrfının ltınd etiketlediği GVLifestyle. Ginluc’nın hytını özetliyor. Durduk yere dns etmeye bşlıyormuş gibi çektiği videolrı sonun kdr izliyorsunuz, hem de yüzünüzde bir gülümseme ile. Kıyfetlerinin uçukluğu sizi rhtsız etmiyor çünkü dmın üstünde sl eğreti durmuyor. Dlyn gibi, düny güzeli bir erkek değil m Fedon bronzluğun rğmen gerçekten iyi görünen bir insn kendisi.

PARASI NEYSE VERELİM

Böylesi ttlı bir hyt yşmk için işin sırrının pr olduğunu düşünenler; pr sdece size imknı sunr, nsıl kullnmnız gerektiğini bilmeniz için vizyonunuzun olmsı gerekir. Şu n gelip deseler ki; Size hytınız boyunc çlışmnız gerek klmyck kdr çok pr vereceğiz” ne yprsınız? Çoğu Türk hemen rbsını değiştirir tbii ki. Am krşımız frklı örnekler çıktıkç biz de değişiyoruz. Ayklrımızı uztıp bhçemizin keyfini çıkrmk için 60 yşın gelmemiz gerektiğini rtık kbul etmek istemiyoruz. Gelecek kygısı olmdn yşmk istiyoruz, niteliği ne olurs olsun. Hyttn zevk lmktır ttlı hyt denilen şey ve bunu kendiniz bulmlısınız.

İşte o zmn insnlr size Ginluc gibi bkıp Hyt sn güzel derler, emin olun.

Bşklrının hylleri sizi mutlu etmez, kendinize güzel bir hyl bulun ve onunl mutlu olun. Ne için çlışıyorsunuz, düşünmeniz gereken tek şey bu. Etrfınızd gördüklerinizin ksine; sevdiğiniz kdınl, güneşli bir hvd siz de yerinizde durmyıp kıvrk figürler sergilemek isteyebilirsiniz. Bunu bir düşünün.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz