Bayan Parfüm Modelleri

Bence dünyada parfüm kullanımı konusunda iki çeşit kadın vardır; biri tek bir parfüme aşık olup ömrünün sonuna kadar aynı parfümü kullanarak kokusunu imzası haline getiren kadınlar, bir de her mevsime, her duruma, hatta gece ve güzdüze göre ayrı kokular kullanmayı seven maceraperest kadınlar. Bu ay sizlere hayatımıza yeni yeni giren bir trendden bahsedeceğim. ‘Niş Parfümler’. Nedir bu “Niş Parfümler”, neden bu kadar popüler oldular ve neden bu kadar çekiciler? Niş parfümlerin en büyük özellikleri az sayıda ve küçük bir ürün çeşitliliğine sahip kokular olmaları yani ender bulunmaları. Açıkçası her kadın her konuda kendini özel olduğunda herkes kendine özgü bir koku ister. Eğer siz de, pek çok kadında olduğu gibi artık popüler parfümlerden sıkıldıysanız ve kendi parfünüzü başkasında duymak hoşunuza gitmiyorsa bu parfümlere mutlaka bakmalısınız. Ayrıca bu parfümlerin her birinin ayrı bir hikayesi var. Oldukça heyecanlı değil mi? Hem de nasıl. Eğer tek bir kokum olsun ama sadece benim olsun diyorsanız şimdilerde güzellik dünyasında sık sık hakkında konuşulan bu Niş Parfümler tam size göre.

Niş parfümlerde ilginç olan bir nokta da şu ki; bu parfümler birbirinden çok farklı çiçeksi. baharatlı ve şekerli kokuları bir arada barındırarak bizleri daha önce deneyimlemediğimiz serüvenlere çıkartıyorlar, ister maceraperestlerden olun ister kokusu imzası olan kadınlardan bence bu parfümlere DOĞAL RENKLER VE CİLDİNİZ İÇİN YENİ BİR GÖRÜNÜM Cilt bakımında yeni bir dönem başlıyor… Cellular Swiss Ice Crystal Transforming Cream SPF 30 üç etkili güçlü özelikleri ile cilt bakımından maksimum fayda, cilt tonuna uygun renklendirme ve UV korumalarını aynı anda sunuyor.

Cellular Swiss Ice Crystal Transforming Cream SPF 30 içeriğinde bulunan renk kompleksi sayesinde dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı cildi korumaya, aydınlatmaya ve gözeneklerin görünümlerinin hafiflemesine yardımcı oluyor. Hafif yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emiliyor. Cildin daha yumuşak ve nemli görünmesini destekliyor. Dört farklı renk ile cilt tonunuza en uygun alternatifleri seçmenize olanak tanıyor. CELLULAR SWISS ICE CRYSTAL SERUM Çevresel etkiler, hava koşulları, uyku düzensizlikleri ve stress… Cilt tüm bu olumsuz koşullar altında canlılığını ve nemini kaybeder. Serumlar cilt bakım ritüeli içerisinde en önemli adımı oluşturur.ipeksi yapıda ve kolay emilen yapısı ile Swiss Ice Crystal Serum, İsviçre bilimi ve içeriğinde bulunan Kış Defnesi bitkisi ile cilde yoğun nem depolaması sağlamaya ve cildin canlılığını desteklemeye yardım ediyor.

Swiss Ice Crystal Serum cildi nemlendirmeye. yatıştırmaya, çizgilerin ve kırışıkların görünümlerinin azalmasına yardımcı oluyor. CELLULAR SWISS UV PROTECTION VEIL SPF 50: HAFİF YAPILI, GÜÇLÜ KORUMA SAĞLAYAN BAKIM KREMİ. Cildin yaşlanma nedenlerinin %80’den fazlasının sebebi güneş kaynaklı. Güneşin zararlı ışınları, stress faktörleri ile birlikte cildin kurumasına, hassasiyete ve erken yaşlanmaya neden olmakta. İsviçre Doğal Kaynak suları ve güçlü antioksidanlar ile birlikte geliştirilen bu özel krem, cildin gün içerisinde korunmasını destekliyor ve hafif yapısı sayesinde kolayca cilt tarafından emiliyor. UVB ışınları anında cilt hasarlarına sebep olurken UVA ışınları cildin yaşlanmasına sebep oluyor. Aynı zamanda bu zararlı ışınlar hücre zarına ve cildin lipid bariyerine etki ederek yaşlanma izlerinin görünü hale gelmesine sebep olduğunu da artık hepimiz biliyoruz.

İşte yeni kremin farkı burada devreye giriyor. Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50. hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı oluyor.Cildin korunması maksimum seviyede desteklenirken ürün içeriğinde bulunan meyan kökü türevleri cildin aydınlanmasına ve canlanmasına yardımcı oluyor. Cildin nem seviyesi artıyor ve cildin neminin uzun süre kalması destekleniyor. Hafif yapılı ve çok ince olan bu özel bakım kremi mat ve donuk cildin aydınlanmasına yardımcı olurken daha önce uygulanan nemlendirici bakım kreminin etkisinin artmasını destekliyor.

Bayan Parfüm Modelleri Resimleri
Bayan Parfüm Modelleri_1.jpgBayan Parfüm Modelleri_2.jpgBayan Parfüm Modelleri_6.jpgBayan Parfüm Modelleri_3.jpgBayan Parfüm Modelleri_0.jpgBayan Parfüm Modelleri_5.jpgBayan Parfüm Modelleri_9.jpgBayan Parfüm Modelleri_15.jpgBayan Parfüm Modelleri_12.jpgBayan Parfüm Modelleri_14.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz