Bayan Parfüm Modelleri

Bence dünyd prfüm kullnımı konusund iki çeşit kdın vrdır; biri tek bir prfüme şık olup ömrünün sonun kdr ynı prfümü kullnrk kokusunu imzsı hline getiren kdınlr, bir de her mevsime, her durum, htt gece ve güzdüze göre yrı kokulr kullnmyı seven mcerperest kdınlr. Bu y sizlere hytımız yeni yeni giren bir trendden bhsedeceğim. ‘Niş Prfümler’. Nedir bu “Niş Prfümler”, neden bu kdr popüler oldulr ve neden bu kdr çekiciler? Niş prfümlerin en büyük özellikleri z syıd ve küçük bir ürün çeşitliliğine ship kokulr olmlrı yni ender bulunmlrı. Açıkçsı her kdın her konud kendini özel olduğund herkes kendine özgü bir koku ister. Eğer siz de, pek çok kdınd olduğu gibi rtık popüler prfümlerden sıkıldıysnız ve kendi prfünüzü bşksınd duymk hoşunuz gitmiyors bu prfümlere mutlk bkmlısınız. Ayrıc bu prfümlerin her birinin yrı bir hikyesi vr. Oldukç heyecnlı değil mi? Hem de nsıl. Eğer tek bir kokum olsun m sdece benim olsun diyorsnız şimdilerde güzellik dünysınd sık sık hkkınd konuşuln bu Niş Prfümler tm size göre.

Niş prfümlerde ilginç oln bir nokt d şu ki; bu prfümler birbirinden çok frklı çiçeksi. bhrtlı ve şekerli kokulrı bir rd brındırrk bizleri dh önce deneyimlemediğimiz serüvenlere çıkrtıyorlr, ister mcerperestlerden olun ister kokusu imzsı oln kdınlrdn bence bu prfümlere DOĞAL RENKLER VE CİLDİNİZ İÇİN YENİ BİR GÖRÜNÜM Cilt bkımınd yeni bir dönem bşlıyor… Cellulr Swiss Ice Crystl Trnsforming Crem SPF 30 üç etkili güçlü özelikleri ile cilt bkımındn mksimum fyd, cilt tonun uygun renklendirme ve UV korumlrını ynı nd sunuyor.

Cellulr Swiss Ice Crystl Trnsforming Crem SPF 30 içeriğinde bulunn renk kompleksi syesinde dış etkenlerin olumsuzluklrın krşı cildi korumy, ydınltmy ve gözeneklerin görünümlerinin hfiflemesine yrdımcı oluyor. Hfif ypısı syesinde cilt trfındn kolyc emiliyor. Cildin dh yumuşk ve nemli görünmesini destekliyor. Dört frklı renk ile cilt tonunuz en uygun lterntifleri seçmenize olnk tnıyor. CELLULAR SWISS ICE CRYSTAL SERUM Çevresel etkiler, hv koşullrı, uyku düzensizlikleri ve stress… Cilt tüm bu olumsuz koşullr ltınd cnlılığını ve nemini kybeder. Serumlr cilt bkım ritüeli içerisinde en önemli dımı oluşturur.ipeksi ypıd ve koly emilen ypısı ile Swiss Ice Crystl Serum, İsviçre bilimi ve içeriğinde bulunn Kış Defnesi bitkisi ile cilde yoğun nem depolmsı sğlmy ve cildin cnlılığını desteklemeye yrdım ediyor.

Swiss Ice Crystl Serum cildi nemlendirmeye. ytıştırmy, çizgilerin ve kırışıklrın görünümlerinin zlmsın yrdımcı oluyor. CELLULAR SWISS UV PROTECTION VEIL SPF 50: HAFİF YAPILI, GÜÇLÜ KORUMA SAĞLAYAN BAKIM KREMİ. Cildin yşlnm nedenlerinin %80’den fzlsının sebebi güneş kynklı. Güneşin zrrlı ışınlrı, stress fktörleri ile birlikte cildin kurumsın, hsssiyete ve erken yşlnmy neden olmkt. İsviçre Doğl Kynk sulrı ve güçlü ntioksidnlr ile birlikte geliştirilen bu özel krem, cildin gün içerisinde korunmsını destekliyor ve hfif ypısı syesinde kolyc cilt trfındn emiliyor. UVB ışınlrı nınd cilt hsrlrın sebep olurken UVA ışınlrı cildin yşlnmsın sebep oluyor. Aynı zmnd bu zrrlı ışınlr hücre zrın ve cildin lipid briyerine etki ederek yşlnm izlerinin görünü hle gelmesine sebep olduğunu d rtık hepimiz biliyoruz.

İşte yeni kremin frkı burd devreye giriyor. Cellulr Swiss UV Protection Veil SPF 50. hem UVA hem de UVB ışınlrın krşı cildi korumy yrdımcı oluyor.Cildin korunmsı mksimum seviyede desteklenirken ürün içeriğinde bulunn meyn kökü türevleri cildin ydınlnmsın ve cnlnmsın yrdımcı oluyor. Cildin nem seviyesi rtıyor ve cildin neminin uzun süre klmsı destekleniyor. Hfif ypılı ve çok ince oln bu özel bkım kremi mt ve donuk cildin ydınlnmsın yrdımcı olurken dh önce uygulnn nemlendirici bkım kreminin etkisinin rtmsını destekliyor.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz