En ucuz tablo fiyatları Tabloshop’ta!

İnternetten tablo satın almak için en iyi yöntem olan Tabloshop.com internet sitesinde, tablo fiyatları ve modellerine en kısa yoldan ve hızlıca ulaşmanız çok kolay. Tablolar tamamen %100 yerli üretimdir ve ücretsiz kargo ile gönderilir.

Tabloshop imzalı tüm modellerimizde 370 gramlık iç mekan dokuma kumaşlar kullanılıyor. Görüntüsüne en yaklaşan baskıya uyması sağlanmaktadır. Kesinlikle asit içermemektedir. Kanser riskli içerik içerisinde bulunmaz, polikarbon ya da herhangi zararlı kalitesiz malzeme kullanılmamaktadır. TabloShop tarafından yer alan tamamen pamuk malzeme ürününüzün yıllar boyunca sorunsuz bir halde ortamınızı renklendirmesini amaçlar. Tüm sağlamlık kontrollerinden onay alan tablolar, müşteriye düzgünce yollanır.Çalışma atölyemizde bulunan güncel teknoloji tekstil araç gereçleri son model olup 600 DPI çözünürlüğe sahip olmaktadır.

33 TL’den başlayan en uygun fiyatlar

Solvent mürekkep kesinlikle yer almamaktadır. Her zaman göz kamaştırıcı doku yapısını muhafaza etmektedir.Ürettiğimiz ürünler dış etmenler gibi olumsuz durumlardan hiç bir şekilde etkilenmeyen high resolution farkıyla uzun bir süre boyunca canlılığını muhafaza edebilir. %100 el emeğiyle üretilen kanvas tabloların piksel çözünürlüğü yeterli düzeyde olması dolayısıyla herhangi bir görüntü bozukluğu ile karşı karşıya kalınmaz.Yapım aşamasında Tabloshop tarafından kullanılan ahşap çerçeveler üst kalite çam ağacından imal edilir. İçerisinde bulunan çam kurutma ve fırınlanma aşamasından geçirilir. Markalı ürünlerimizde yamulma, çatlama, ve dönme herhangi bir şekilde yaşanmamaktadır.

Ahşap kasnak 3x3cm kalınlığındadır. En kaliteli kasnak aksamı yer alması nedeniyle imal edilen ürünlerimiz dışardan bir yıkıcı darbeye karşı da yine iyi görüntüsünü korur. Özel malzemesi nedeniyle iyi bir durumda duvarda dekorunuza hava katar. Tabloshop ürünlerini devamlı muhafaza edebilmeniz için birinci sınıf tuval koruyucu kullanılır. Tablolarda kullanılan mürekkep ve yüzey koruyucu WHO tarafından onaylıdır. Direkt gün ışığına sergilenmediği sürece düzgün parlak görünümde olabilir.Üründeki yüzey koruyucu katman farkıyla herhangi bir etkiye maruz kalma durumunda en iyi yapıda korunur. Yüzey koruyucu kaplama tablonun parlaklık ve baskı durumunu asla bozmaz, dayanıklı bir özellik sebebiyle tabloyu saran bir önlem şeklindedir. Tablo modelleri ile siz de kolay alışverişin keyfini yaşamaya başlayın.

Yorum Yaz