Hızlı Zayıflama Diyeti “Amerikan Diyeti”

Hızlı Zayıflama Diyeti “Amerikan Diyeti”

AÇ KIZ LISA LILLIEN

Aç kız bir beslenme uzmnı değil. O sdece ç.

Lis Lillien birçok kdının her gün mücdele ettiği yemek meseleleri ile boğuşn sırdn bir kdın. En son mod diyetleri, yeni, yğsız, düşük klorili yiyecekleri ve diyet ürünlerini deniyor ve elbette birçok şey sipriş ediyor.

Lis kendini bir yemekolojist olrk görüyor çünkü yemek yemekten çok hoşlnıyor. Yemekle ilgili bir splntısı vr. Ne muhteşem! Gerçekten yiyor (bu ksbd bir ilk) ve hl pntolonlrın sığbiliyor. Hytının çoğund kilo sorunlrıyl uğrştıktn sonr, Lis sonund bunu kendi kontrolü ltın ldı.

Hytının çoğund, Lis 10 kilo ldı, 10 verdi. Kilosu sürekli değişti. Yklşık yedi yıl önce, yeme lışknlıklrını değiştirmeye krr verdi ve un, ekmek, hmur ve nişstyı bırktı. Yklşık 15 kilo verdikten sonr, Amerikn Diyeti sistemine bşldı.

Kilo vermek ve bunu sürdürmek geçici bir değişim değildir. Bu hyt trzıdır ve hyt eğlencesiz olmk zorund değil. Lis tutkulrını doyurmk için sğlıklı tercih yptığı eski hyt trzındki ttlı kçmklrı

hytın yerleştirerek süpermrket rflrını, restornlrı ve diğer yerleri bştn bş dolşır ve bunun her dkiksını çok sever!

Şimdi düşük klorili dondurmdn, yğsız brovni bulmy kdr, her zmn yiyecek ve diyetlerle ilgili en son trendlerin önünde olmuştur. Yiyecek splntılı olmnın ynınd bsın, online, televizyon ve eğlence sektöründe sygıdeğer bir yönetici olrk tnınmktdır. Nickelodeon, TV Lnd ve Wrner Bros’d yeni medy gelişimi ve üretiminde pozisyonlr lmıştır.

Hungrygirl.com dlı bloğundki yoğun ilgi nedeniyle Liz ç piliçlerle ilgili dh fzl ipucu toplmk için Wrner Brosdki işini bırkmy krr verdi. Ve sdece ç olmyıp hoş d olduğu için bunu tüm dünyyl pylşmk istiyor. Üç yüz bin kişilik online hyrnının ynınd The New York Dily News ve Yhoo’d, People Style Wtch dergisinde ve Extrdkı görünümleriyle milyonlr ulşıyor.

Bize en iyi üç diyet sırrını söyler misiniz?

Günlük yiyeceğini plnl, ileriyi düşünmek her zmn yrdımdır. Dh sonr yediklerini bir yere kydet ve dürüst ol.

Neyi yediğini bir yere yzmk zorund kldığınd dh z yersin. Hiçbir zmn öğünleri tlm Çok ç kldığın zmn şırı yersin.

Bu her zmn seni yklr. Seni cezbeden yiyecekleri bil ve bunlrdn kçın. Mümkün olduğu kdr çok bundn kendini uzun süre mhrum bırkmk sinirlendirici ve gerçek dışıdır. Birz kötü olmd güçlü bir şey vrdır. Ve dh sonr tekrr geriye dönebilirisin.

En iyi üç egzersiz sırrı söyler misiniz?

Kendine bir egzersiz rkdşı bul. Bir rkdşl egzersiz ypmk yptığınız şeyi dh ğrısız kılcktır, özellikle de bu kişi dedikodu ypbileceğiniz bir kişiyse… Kendinizi fzl yormyın, eğer yptığınız egzersiz çok ğırs hepsini ypmktn kçının. Eğer ylnız bşınız egzersiz ypıyorsnız, okuyun, televizyon seyredin y d ilginizi çeken bşk bir şey ypın. Bu gerçekten yrdımcı olcktır.

Yeni bir kilo verme progrmın bşlrken birçok kişinin yptığı ht nedir?

Yeni progrmın geçici bir şey olduğunu düşünüyorlr. Onlrı sonsuz dek zyıf kılck sihirli bir el. Öyle bir şey yok.

Birkç kilo vermeniz gerektiğini düşündüğünüzde ne yprsınız?

Kuru krbonhidrtlr dediğim şeylerden kçınırım: Un, hmur, pttes, ekmek. Bunlrdn tmmen kçınıp yğsız et, meyve ve sebze yerim ve bolc su içerim.

Sırdn bir günde ne yersiniz?

Khvltı için Meyve, Lif (Bir) ve yumurt beyzı; öğle yemeği için büyük bir slt yğsız protein ve sebze; kşm için suşi. Her gece suşi yemem fkt hftd dört def yerim. Ard bolc meyve ve sebze tüketirim bol su içerim ve çok z diyet sod içerim. Yüksek lifli yiyecekler yerim. Diyetlere zrr veren yiyeceklerin kişiden kişiye değiştiğini düşünüyorum. Ekmek ve çıtır tıştırmlrdn kçınırım. Çünkü bunlr çok koly kilo lmmı sğlr (çünkü şırı yerim fkt burd kilit mesele bedenini bilmek ve nlmktır.

Kendi egzersiz plnınızı söyler misiniz?

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/zyiflm-diyet/hizli-zyiflm-diyeti-merikn-diyeti/ttchment/h-2" rel="ttchment wp-tt-34876">Oldukç dil bir şekilde egzersiz yprım. Hftd iki y d üç kez ğırlık egzersizi yprım ve hftd dört kez de krdiyo yprım. Ne çılgınc ne de çok ğır. Krdiyo kırk il ltmış dkik koşu bndınd yürümekten ibret. Böylelikle televizyon d seyredebiliyorum (çoğu zmn Food Netvvork vey relity şovlr). Bunlr zmnın çbuk geçmesini sğlıyor. Filmler muhteşem oluyor.

Bu zmn kdr duymuş en sır dışı bir diyet vey egzersiz sırn nedir? Bunun işe yrdığmı mı yoks sçm olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Hmmmm….Belki de şu olbilir: Bir uçktyken tüketilen klorilerin syılmdığı ve vücudunuz trfındn emilmeyen vey hiçbir zmn metbolize edilmeyen diyetler bu grub girebilir. Uçuşlrd tıştırm olrk ldığım kuru yemiş, çubuk krker ve kurbiye üzerinde kendimi iyi hissetmemi sğlyn böylesi bir diyeti uzunc bir süre sürdürmüştüm. Elbette bu sçm.

 

Yorum Yaz