CHROMMAX İLE BANYOLARDA YENİ BİR TEKNİK

CHROMMAX İLE BANYOLARDA YENİ BİR TEKNİK YENİ BİR KAPLAMA TEKNOLOJİSİ OLAN CHROMMAX, BANYO ARMATÜR VE AKSESUARLARINDA ÖMÜR BOYU GARANTİ SAĞLIYOR.

Eczacıbaşı Artema, NASA’nın uzay araçlarını dış etkilerden korumak amacıyla kullandığı PVD (physical vapour deposition – fiziksel buhar fazında kaplama) kaplama yöntemine sahip yeni bir teknoloji olan Chrommax ile banyo armatür ve aksesuarlarına ömür boyu kaplama garantisi sunabilecek nitelikte. Chrom-max, krom kaplı ürünlerin üzerine ek bir tabaka oluşturarak yüzey dayanıklılığını artıran bir teknoloji. Yoğunlaştırılmış atomlar yüksek ısıda buhar fazında krom kaplı yüzeylere uygulanıyor ve elmas sertliğinde yeni bir yüzey elde ediliyor. Bu yeni yüzey ile ürünler dayanıklılık ve kalıcı parlaklık özelliğini kazanıyor. Çelikten iki kat daha sert hale getirilen yüzeyler, her türlü dış etkiye karşı dayanıklılık sağlıyor. Chrommax uygulanan ürünlerin yüzeyleri orijinal görüntüsünü yitirmiyor.

Lekelenmeye ve kararmaya karşı garantili Chrommax, an-tioksidasyon özelliğiyle de özellikle tuz ve deniz havası gibi zor koşullara karşı ekstra direnç ve koruma sağlıyor, asit içerikli temizlik maddelerinden de etkilenmiyor. Chrommax yüzey kaplama teknolojisi ile hastane, otel, okul, alışveriş merkezi gibi genel kullanıma açık mekânların banyo armatür ve aksesuarlarında zamanla oluşan aşınma, kararma ve çizilme sorunlarının çözümlenmesi hedefleniyor.

PVD yöntemininyoğun bir şekilde uygulandığı Chrommax teknolojisi, ürünlerin kullanıldığı süre boyunca ilk parlaklığını sürdürmesini sağlıyor. Artema, Chrommax yüzey kaplama teknolojisini, Arion ve Ares banyo armatür serilerinde; eviye bataryalarında ve Arkitekta banyo aksesuar serisinde kullanılıyor. Bu yeni teknoloji ile ürünlere parlak krom, saten, paslanmaz çelik gibi farklı renk alternatifleri uygulanabiliyor. Kaplama sürecinde herhangi bir atık üretmediği için kirliliğe de yol açmayan Chrommax’ın, çevre dostu bir teknoloji olduğu belirtiliyor.

Vitra Artema Q line, Katalog Rehberi

02_39_04.jpg

Kendirli Yapı artema Yer ve Duvar karoları,parke,perkelam,niğde …

Artema \u201cAvrupa Su Etiketi\u201d sertifikasını aldı – 29.01….

Artema Bursa Yetkili Satıcısı – Arma Donatım – Artema Bursa …

Yorum Yaz