Son trend güzellik ürünleri

Cildini “Duru”la

Tabia Badem Granülü, tavsiye edilen yağlarla karıştırıldığında antioksidan ve E Vitamini içeriğiyle cildini ölü hücrelerden kurtarıyor ve daha saf, duru görünmesini sağlıyor.

9 S.O.S Bakım

Cosmed Day to Day Vanilyalı Nem Maskesi, cildin ihtiyaç duyduğu nemi gözeneklerine hapsediyor. Kaybolan nem dengesini cilde geri vererek sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

10 Koyu

Halkalardan Kurtul

Garnier BB Krem Göz Roll- On, BB krem ailesinin en yeni üyesi. Cildi eşitleyip pürüzsüzleştiren mineral pigmentler sayesinde yorgunluk izlerini bir kalemde siliyor.

11 Toleransını Arttır

Bioderma Sensibio Tolerance Plus, cildindeki aşırı hassasiyeti nötralize ediyor. Cildin fizyolojik tolerans eşiği yükseliyor ve cilt yeniden onarılıyor.

12 Yumuşacık Saçlar

Biopoint Orovivo, yumuşacık saçların güzellik iksiri. Argan, yer bademi ve keten tohumu yağından oluşan serum, saçını iklim şartlarına karşı koruyor.

13 Soğuk Havaya Karşı

Neutrogena Kış Aşkı El Kremi, tek bir damlasıyla çok kuru ve çatlamış ciltleri anında yumuşatıyor. Üstelik 24 saat boyunca etkili oluyor.

14 Kılcal Onarım

Shiseido Bio Performans Glow Revival Serum, cilt görünümünü etkileyen cilt tonu, dokusu ve yüz hatlarının sıkılığını korumak için kılcal damarlarını besliyor.

15 Gençlik Aşısı Gibi…

REN V-Cense Youth Vitality Day Cream, Calabrian portakalından elde edilen C Vitamini ve kök hücre ile cildin kolajen oluşumunu destekliyor.

16 Cilt Detoksu

Esthederm Hücresel Su Spreyi, içeriğindeki ATP, karnosi ve mineral tuzlarla cildin enerji ve gençliğini korumaya yardımı oluyor. Ciltte detoks etkisi yaratıyor.

17 Tırnaklara Kapatıcı Oje

Flormar CC Primer Ojeler, CC kremlerin gücünden ilham alıyor. Tırnaklarının elastikiyetini ve direncini yeniden kazanmasına yardımcı oluyor.

18 Cilt

Kuruluğuyla Savaş

Eau Thermale Avene Trixera Nemlendirici Bakım Kremi, kışın daha da kötüleşen cilt kuruluğu, kaşıntı ve enflamasyona karşı etkili bakım sağlıyor.

19 Pürüzsüz

Makyaj

Kryolan HD Micro Primer makyajı pürüzsüzleştirip, gözenek görünümünü ve ince kırışıklıkları kapatıyor. Makyajın kalıcılığını arttırıyor.

20 Dökülmeyen Parlak Saçlar

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Şampuan hem saç dökülmesini engelliyor, hem de saçları sağlıkla ışıl ışıl parlatıyor. Günlük kullanım için uygun.
Son Trend: Organik Güzellik Kişisel Bakım Mahmure Güzellik 3KModa

Son trend güzellik ürünleri Resimleri
Son trend güzellik ürünleri

Yorum Yaz