İpekyol Bayan Kolye Modelleri 2014

Kolye kullanmak her bayan için tercih edilen takılar arasında olsa bile seçtiğiniz kıyafet ile kombin yapmak zordur. Kolye bir bayanın gerdanında gözükmesi gereken takı olduğundan straplez elbiseler en idealidir. İpekyol bayan kolye modelleri 2014 sezonda mavi ve yeşilin uyumunu göreceksiniz. Birbiri ardına dizili olan taşlar son derece göze hitap ediyor. 2014 İpekyol bayan kolye modelleri olarak taşlar ve inciler bulunmaktadır. Ayrıca Mardin yöresin ait telkâri işçiliğini de görmek mümkündür. İpekyol bayan kolye model 2014 sezonunda çiçekli, desenli ve farlı figürler çokça görülüyor. Her kıyafetinize rahatlıkla tercih edeceğiniz renkler vardır. 2014 İpekyol bayan kolye model olarak siyah taşlar dikkat çekmektedir. Taşlı İpekyol bayan kolye modelleri sayesinde boynunuzu tamamen kaplayacaksınız.

Bunun yanı sıra İpekyol bayan kolye 2014 tasarımlarında sadece uç kısımda bir figürde görebilirsiniz. Kuş, çiçek ya da isim baş harfi gibi tasarımlar yer almaktadır. Renkli İpekyol kolye 2014 yılına damgasını vuracak niteliktedir. Pembe, mavi, yeşil gibi renklerin bir kolyede buluşması sade elbise kullanımınızı sağlamaktadır. İpekyol kolye fiyatları 2014 yılına özel olarak son derece uygundur. Artık herkes kendi zevkine göre altın ve pırlanta kolye takabilecektir. Pırlanta İpekyol kolye modelleri kadınların kesinlikle en büyük zaafıdır. Ortası siyah ve etrafı pırlanta ile dizayn edilmiş modeller dikkat çekmektedir. 2014 İpekyol kolyeler kreasyon olarak oldukça geniş bir yelpazesi bulunduğundan tarzınızı anında yakalayabilirsiniz.

İpekyol kolyeler 2014 yılına yeni çizgiler, renkler ve tasarımlar ile hızlı bir giriş yapacaktır. En çok tercih aradığınız tasarımları bulmak artık oldukça kolaydır. Bunun için hemen beklemeden 2014 İpekyol kolye resimlerine bakmalısınız. Şimdiden kendi tarzınızı yansıtacağınız trend kolyeleri incelemelisiniz. İpekyol kolye resimleri 2014 yılına ait olan tüm parçaları bulmak çok kolaydır. Sadece bir zincirin ortasında sarkan figür ya da tamamen boynunuzu kaplayacak taşlar sizi bekliyor. İpekyol kolye model olarak ufak bir taş ile sezona giriş yapabilirsiniz. 2014 İpekyol kolye tasarımları arasından seçebileceğiniz binlerce çeşit vardır. Fil figürü, yusufçuk, kalp ya da aklınıza gelen yeniliği görmek bayanlara keyif verecektir.

İpekyol Bayan Kolye Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz