Yeşil Yazlık Mayo Modelleri

Her renk mayo modelinin yer aldığı yeni sezon plaj kıyafetleri koleksiyonunda yeşil renk ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Yeşil yazlık mayo modelleri arasında yer alan en şık tasarımlar yaz sezonunda plajlarda sıklıkla karşımıza çıkmakta. Geçtiğimiz aylarda beğeniye sunulan koleksiyon modacılardan ve bayanlardan tam not almayı başardı. Şıklığıyla göz dolduran yeşil yazlık mayo modelleri sezonunun en şık mayo modelleri olarak adından söz ettiriyor.

Klasik tasarımların yanı sıra trend modellerin de yer aldığı koleksiyonda sıra dışı modeller de bulunuyor. Asimetrik modeller en ilgi çeken tasarımlar arasında yer almakta. Mor yazlık tek omuz askılı mayo modelleri de asimetrik mayo koleksiyonları olarak karşımıza çıkıyor. Her bir detayıyla büyük beğeni kazanan mayolar yeşil rengin tonlarıyla bir araya gelince daha ilgi çekici bir görünüm sunuyor.

Yeşil yazlık mayo modelleri şıklığının yanı sıra kolay kullanılabilen tasarımlar olmaları nedeniyle de tercih ediliyorlar. Özellikle straplez modeller güneşlenirken sizlere büyük bir kolaylık sağlayacak. Bronzlaşırken vücudunuzda askı izi olmasını istemiyorsanız yeşil yazlık straplez mayo modelleri tam size göre. Straplez modellerle çok rahat bir şekilde güneşlenebileceğiniz gibi denize girerken de oldukça rahat ediyorsunuz. Ayrıca seksi görüntünüzle plajlarda en çok dikkat çeken bayanlardan biri olabilirsiniz.

Yeşil yazlık mayo modelleri yaz sezonu boyunca daha sık karşımıza çıkacak gibi görünmekte. Her tonuyla bayanların en sevdiği renklerden bir tanesi olan yeşil renk mayo koleksiyonlarında da ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Su yeşili yazlık mayo modelleri ise en beğenilen modellerden biri oluyor. Yeni sezon mayo koleksiyonları arasında transparan modellere de rastlamak mümkün. Plajlarda oldukça dikkat çeken yeşil yazlık transparan mayo modelleri seksi görüntüsüyle adından söz ettiriyor. Sevilen renklerden biri olan yeşil renk transparan mayolara oldukça yakışıyor.

Yaz aylarının en çok ilgi gören koleksiyonlarından biri olan yeşil yazlık mayo modelleri yeni sezonda yine beklenen ilgiyi gördü. Her sezon merakla beklenen koleksiyonda oldukça dikkat çeken mayo tasarımları bulunuyor. Birbirinden şık tasarımların yer aldığı yeşil yazlık mayo modelleri koleksiyonunda spor tasarımlar da mevcut.

Yeşil Yazlık Mayo Modelleri ResimleriYorum Yaz