Pronovias gelinlik modelleri

Gelinlik markaları, standart modelleri üreten markalar kadar fazla değildir. Ama bir gelinlik markası var ki, hemen her markanın tasarımlarını geride bırakacak cinsten görünüyor. Evet Pronovias markasının gelinlik modelleri koleksiyonundan bahsediyorum. Gelinlik çekimleri, katalog resimleri ve şık tasarımlarıyla işin hakkını veren lider markalar arasında diyebilirim. Bir Barselona markası olan Pronovias gelinlik modelleri koleksiyonuyla, düğün aşkınızı kabartacak, yeniden bu özel günü yaşamak isteyeceksiniz. Marka kusursuz diyebileceğimiz derecede hoş bir siteyle karşımıza çıkıyor. Resmi Türkiye sayfasında, aradığınız her gelin başını ve her gelinliği bulabileceğiniz geniş bir arşiv var. Pronovias gelinlik butiklerinin üzerinden şöyle kısaca bir geçelim.

Tasarımlarını hayranlıkla incelediğimiz sayfasında, hemen her modelden gelinlikler dikkatinizi çekiyor. Benim dikkatimi çeken en şık tasarım uzun gelinlik modelleri tasarımları olmuştu. Markayı iddialı gösteren ve aynı zamanda hoş bir görsel düğün geçireceğiniz bu tasarımlar, son derece iddialı. Bu markanın en büyük ayrıcalığı, Dünya’da moda olan gelinlik modellerinin ön planda görünmesi oluyor. Markanın birçok ülkede tasarımları var. Sadece standart bir gelinliği de değil, bunun yanında hoş bir gelinlik başını da butik resimlerinde bayanlara sunmuş. Özellikle straplez gelinlik modelleri tasarımlarında oluşturduğu gelin tacı iddialı görünen tasarımlardan diyebilirim. Bu tasarımların arka planda oluşturulmuş çiçekli görünümüne de diyecek yok. Resimleri inceleyince kendinizi düğün gününüzde hissediyorsunuz. O gün size olan ilgiyi yeniden hatırlıyorsunuz. 

Aslında bu yazıda Pronovias markasını övmek ve tasarımlarının harika olduğunu söylemek doğru olmaz. Tabi ki markanın övülecek yanının çok olduğunu biliyoruz. Ancak bu markaya eşdeğer farklı bir gelinlik markası da olabilir. Tasarımları beğendiğimiz için markanın modellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz. Daha çok yeni gelinler, bu tür markaları çok sık görmüş olabilirler. Bizlere bu markalar hakkında yorum yazarak fikirlerini de belirtebilirler. Bir markanın kaliteyi tam anlamıyla yansıttığını tasarımlarını tercih ederek görebiliriz. Pronovias gelinlik fiyatları ve bu koleksiyonu inceleyen bayanlar bilirler. Biz sadece tasarıma bakarak  yorumlarda bulunuyoruz. Markanın resmi sitesinde yer alan birkaç tasarımı da sizler için hazırladık. Gelin hep beraber bu modellere şöyle bir göz atalım.

Pronovias gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz