Bayan Kumaş Pantolon Modelleri

Öncelikle Pantolonun üstüne ve altına alabileceğiniz sezonun trend alternatifleriyle başlayalım;

KLASİK

Trençkot denince akla gelen ilk model ve renkler sonbaharın detaylanyla buluşuyor. DESA 799 TL

RENKLİ

Yağmurlu havaya en çok lacivert yakışıyor. Sokağa renk katmak isteyenler buraya! Ipekyol 329 TL

ROCKER

Sokak stilinin asi kadınlan siyah deri trençkotlanndan bu yıl da vazgeçmiyor!

Mango 659,99 TL

CALZEDONIA SPOR SALONUNDA

Sonbahar için “Fitness” koleksiyonu hazırlayan Calzedonia, Camille Rowe ile iş birliği yaptı. Spor tutkunlan için hazırlanan seri, çabuk kuruyan ve nefes alan kumaşlardan

CHANEL’İN İKİ TONU

Gabriclle Chancl 1957 ‘te “Zarafetin en yüksek formu” dediği çift tonlu ayakkabıları yaratmıştı. Bu yıl çift tonlu ayakkabılar yenilenen yüzüyle sunuluyor.

ACİLİM

Kolejli kız yeniden aramızda! 70‘leri çok güçlü hissettiğimiz bu yeni sezonda preppy tarzını, modern dokunuşlarla baştan yaratabilirsiniz.

Yeni sezonunda ilkbahar ve yaz aylarından desenli pantolonlar çok moda olacak diyebiliriz. Modelleri arasında yırtık jean pantolonları da sıkça göreceğiz. Tasarımlarında  daha çok dar kesimler dikkat çekecek ayrıca da dar paça tasarımlar ile bayanların şıklık ve zerafetleri ön plana çıkacaktır. Bayanlarımızın iş hayatlarında giyecekleri pantolon modelleri ise şık ama daha rahat kullanımı olan pantolon modelleri belleri yüksek ve dar paça olarak karşımıza çıkacak. Modellerde dar paça pantolonların yanısıra bol paça desenli pantolon modelleri oldukça canlı renkli seçenekleri ile günlük hayatınızda sizlere çok büyük kolaylık sağlayacak modeller olacaktır. Renk seçenekleri çok fazla yeşil , mavi , kırmızı ve daha birçok renk seçeneğini tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınzda da şıklığı tercih eden bayanlarımızdan iseniz pantolon koleksiyonların çok şık tasarımlar bulacaksınız kalıpları ve tasarımlarıyla hem günlük hayatınızda hemde özel zamanlarınızda çok şık görüneceksiniz.

Bayanların en sık kullandığı ve en rahat ettiği kıyafetlerdir. Bu yüzden pantolon modasını da yakından takip etmek gerekiyor.  Yeni trendler, yeni modeller yılında da kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Sunulan modeller her zaman kullanabileceğiniz, her zaman şık görünecek tasarımları ile geniş bir koleksiyon haline geliyor. Seçenekler çok elbette ama stilinizi göre birkaç modeli bulmanız ve kullanmanız her zaman tercih ediniz.

Tasarımlarda çiçekli, çizgili ya da daha farklı desenler yer alabiliyor.  Kış ya da yaz için kullanılan farklı renkleri vardır. Bordo, kırmızı, siyah ya da gri gibi renkleri kış için saks mavisi, sarı, yeşil ya da çiçek desenli modelleri de yaz için kullanabilirsiniz. Bayan pantolon tasarımlarında kullanacağınız diğer kombine göre farklı tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Hem şık bir görüntü kazandıran hem de farklı tarzlara çevirmesi daha kolay olan dar paçalar bu yıl çok kullanılıyor.

 

Bayan Kumaş Pantolon Modelleri Resimleri
Kumaş-Pantolon-Modelleri-1.jpg

Bayan Kumaş Pantolon Modelleri_2.jpg

2016-2017-Büyük-Beden-Bayan-Pantolon-Modelleri1.jpg

açık-kahverengi-bayan-kumaş-pantolon-modelleri.jpg

2016-2017-Büyük-Beden-Bayan-Pantolon-Modelleri12.jpg

2017-bayan-pantolon-modelleri.jpg

2016-2017-Büyük-Beden-Bayan-Pantolon-Modelleri2.jpg

Bayan Kumaş Pantolon Modelleri_1.jpg

bayan-dar-paça-pantolon-modelleri-2014.jpg

Bayan Kumaş Pantolon Modelleri_0.jpg

Yorum Yaz