Yüzünüzü Gülümsetecek Tırnak Sanatı

12

Çoğu tırnk sntı tsrımı eğlencelidir ve herkesin yüzünü güldürür, nck diğer tüm tsrımlrd olduğu gibi, belirli bir tsrım bşlmdn önce dikkte lmnız gereken bzı şeyler vrdır. Örneğin, tercih ettiğiniz tırnk şeklini ve rengini göz önünde bulundurmnız gerekecek. Bu yzıd, evinde yeni bir şeyler ryn herkese hitp edecek fvori tsrımlrımızdn bzılrını derledik!

Dekortif Tırnk Sntı

Evinizi güzelleştirmenin ve dh şık görünmesini sğlmnın bir yolunu rıyorsnız, dekortif tırnk sntı lmyı düşünmelisiniz. Arlrındn seçim ypbileceğiniz birçok frklı tsrım vr ve hepsinin kendine özgü vntjlrı vr.

Her şeyden önce, dekortif tırnk sntı çok uygun mliyetlidir. Herhngi bir özel let vey ekipmn gerektirmez ve çok fzl pr hrcmdn kendiniz ypbilirsiniz. Ek olrk, dekortif tırnk sntı dynıklıdır. Düzenli olrk kullnıls bile uzun süre dynır.

Dekortif tırnk sntının bir diğer yrrı d evinize kişilik ktbilmesidir. Kişiliğinizi ve ilgi lnlrınızı ynsıtn tsrımlrı tercih edebilir, hem tırnklrınızd hem de duvrlrınızd hrik durcktır.

Bu nedenle, çok pr hrcmdn evinizi güzelleştirmenin bir yolunu rıyorsnız dekortif tırnk sntı mükemmel bir çözümdür.

[gllery ids="109207,109208,109209,109210,109211,109212,109213,109214,109215,109216"]

Bsit Tırnk Tsrımlrı

Deneyebileceğiniz pek çok frklı tırnk sntı tsrımı vrdır ve bunlrdn bzılrı diğerlerinden önemli ölçüde dh krmşıktır. Anck, en bsit tsrımlr hl oldukç etkileyici.

Deneyebileceğiniz bsit bir tsrım, tırnklrınızd bir desen oluşturmk için şeritler vey noktlr kullnmktır. Bu tsrımı tırnklrınızın belirli bölgelerini vurgulmk için kullnbilir vey görünümünüze birz renk ve stil ktmk için kullnbilirsiniz.

Deneyebileceğiniz bir bşk bsit tsrım d tırnklrınızd nötr renkler kullnmktır. Bu, giydiğiniz herhngi bir kıyfetle uyum sğlmy yrdımcı olck ve ynı zmnd tırnklrınızın dh temiz ve prlk görünmesini sğlycktır.

Tırnk sntınızl birz dh yrtıcı olmk istiyorsnız, deneyebileceğiniz çeşitli frklı tsrımlr vr. Tırnklrınızd krmşık bir tsrım oluşturmk için çiçekler, yıldızlr vey diğer geometrik şekilleri kullnbilirsiniz. Alterntif olrk, bzı eğlenceli neon vey pstel tsrımlrı deneyebilirsiniz.

Hngi tsrımı seçerseniz seçin, tırnk sntı söz konusu olduğund sdeliğin her zmn nhtr olduğunu unutmyın. Temel tsrımlrı kullnrk her türlü kıyfeti vey ruh hlini tmmlyck çrpıcı sonuçlr elde edebileceksiniz.

Hvlı Tırnk Tsrımlrı

Korkk tırnk sntınd inkr edilemeyecek kdr hvlı bir şeyler vr ve görünüşünüzü süsleyecek yeni fikirler rıyorsnız, bu tsrımlr mükemmel. Soyut desenlerden krmşık yrıntılr kdr, hemen hemen her kişiliğe uyn bir tsrım vrdır. Ve en iyi ynı, bu tsrımlrın çoğunun kendi bşınız ypılmsı koly olmsıdır.

Prlk ve renkli bir şey hvsındysnız, geometrik bir tsrım deneyin. Tırnklrınızı temel renge boyyrk bşlyın ve rdındn çeşitli cillr kullnrk geometrik şekiller ekleyin. Dh skin bir görünüm için, ylnızc bir vey iki renk kullnrk tek renkli bir tsrım deneyin. Her iki durumd d, bu tsrımlr tırnklrınız ekstr bir cnlılık ktcktır.

Dh tuhf bir şey için gitmek istiyorsnız, çiçek tsrımını deneyin. Tırnklrınızı çık bir renkle boyyrk bşlyın ve rdındn gövde ve tç yprğı şekilleri oluşturmk için çeşitli oje tonlrı kullnın. Son olrk, ekstr ışıltı için ışıltılı bir yüzeyle görünümü tmmlyın.

Tmmen benzersiz bir ruh hlindeyseniz, bir hyvn tsrımı deneyin. Tırnklrınızı koyu bir renkle boyyrk bşlyın ve rdındn kürk ve tüyler oluşturmk için frklı oje tonlrı kullnın. Son olrk, ekstr ışıltı için ışıltılı bir yüzeyle görünümü tmmlyın. Koly bir kendin yp mniküre ihtiycınız vrs knviçe işi tsrımlrı deneyin. Bşlmk için tırnklrınızı opk bir renkle boyyın ve rdındn zıt renkte küçük şeritler hlinde tırnklrınızın üzerine yerleştirin. Ardındn, tırnklrınız rstgele şekiller dikmek için bir iğne kullnın ve rdındn şekiller rsınd çizgiler çizmek için bir nil rt klemi kullnın. Son olrk, ynı eski Frnsız ipuçlrı görünümünden sıkıldıysnız, ekstr bir şey için eğlenceli bir çıkrtm tsrımı deneyin.

Hrik Tırnk Tsrımlrı

Tırnk sntı tsrımlrı söz konusu olduğund sınırlmy gerek yok. Evinizi şık bir şekilde süsleyecek krmşık ve güzel tsrımlrı tercih edebilirsiniz. İşte deneyebileceğiniz bzı hrik tırnk sntı tsrımlrı:

• Sonsuzluk tsrımı, zrif ve şık göründüğü için popüler bir seçimdir. Bir vey iki tırnğı çık mvi boyyrk bşlyın. Ardındn, kln tırnklrd sonsuzluk işreti oluşturmk için siyh ve gümüş cil kullnın.

• Dh cesur bir şey rıyorsnız kurukf tsrımını deneyin. Bir vey iki tırnğı koyu kırmızıy boyyrk bşlyın. Ardındn, kln tırnklrd kftslrı oluşturmk için çık pembe ve beyz bir oje kullnın.

• Dh zrif bir tsrım için gül tsrımını tercih edin. Bir vey iki tırnğı çık pembe renge boyyrk bşlyın. dh sonr, oluşturmk için koyu pembe ve beyz bir cil kullnın.

Yorum Yaz